5443
  • jefferson83
    #2922
    Próbálkozz a programkompatibilitási varázslóval hátha. Az egyik régi részt nekem sikerült elindítanom, de lefagyogatott mindig :(
  • Dark Messiah
    #2921
    Hy Jó emberek! Régen szóltam már így a fórumhoz mert idáig lefoglalt a resident 4 azaz hogy bocsánat már eggyes helyen ezért is megharagudnak a biohazard 4 na szal hogy kérdeztem h nem-e fog kijönni az 5 pc-re de mivel a 4 se jött ezért nem sokat várock, csak h eggyes okos emberek leírták h valószínüleg vmi gyenge átképzős hülye gyerek lehetek de NEM(megmondták a hangok is ) na szal a 4 nem jött ki pc-re mert amivel gamáztunk az 1 ps2-es átirat volt nem pc-és változat mert ha az lett volna akkor sokan nem b***akottak volna az egérrel szal köcce meg amúgy is leállították a 4 pc-és változatát ezért nyígott mindenki!
  • Vinsanity15
    #2920
    Szasztok leszedtem a game első részét de csak win 95 n hajlanó elindulni.Nem lehet vhogy XP is elinditani??
  • DarkSector
    #2919
    Ha valakinek kell akkor tudok egy bugot a gémbe amikor krauser-t kell elilyeszteni a 5-3 chapterben mindjárt a legelején, ahol egy rácsos ajtó zárja el a továbbvezető utat.Ez segíthet a megölésében....
  • Davidus
    #2918
    ja és pont bossfight közben:o azt hittem valami fícsör hogy nem mozog Leon:D
  • Davidus
    #2917
    nekem menet közben szétbaszódott a kontrollerem:p új kontroller helyett asszem inkább megveszem PS2re a gémet:D
  • KOVU
    #2916
    és mit jelent a nickem?
  • KOVU
    #2915
    ő én azt a fejet azért nyomtam be mert unatkoztam fáradt vagyok meg ilyenek de nem találtam ásittó fejet.
    szal sry ha magadra vetted de nem akartam :S de nem hariz rám pls
  • DarkSector
    #2914
    Bocs 5-2 vége akart lenni és az U3 boss (hogy dögölne meg)...
    5-3nál a köcsög Krauser van annak meg osztani kell a fejébe a magnumot mert késelni akartam, de ez a köcsög kurva baszott irányítással nem lehet egyszerre mozogni is meg kerülgetni a támadásait mert 10 ujjamra nem tudok 20 gombot elhelyezni........................kiott....kög....kua...tű....fsz...gombok................!!!!!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #2913
    Meg hála hogy kinyírtam a csápos geci-t az 5-3 végén.
    Meg hála hogy kibaszom a kukába az írómat vagy az egész gépemet...
  • ffxi
    #2912
    Hála nekem meg a bornak és szájmenéses DarkSector barátomnak ismét az élen vagyunk:D
  • ffxi
    #2911
    De azért sokat segítettem, főleg neked KOVU, úgyhogy kuss!
    Amúgy tudod mit jelent a niked? Oroszlánkirály 4ever!!!!
  • KOVU
    #2910
  • ffxi
    #2909
    Lácik is a hatása, össze-vissza flémeltem az utóbbi 30-40 hozzászólásban
  • ffxi
    #2908
    Finom villányi bort
  • DarkSector
    #2907
    Mit ittál?
  • DarkSector
    #2906
    Mert nehéz megszerezni...
  • ffxi
    #2905
    Nem kell komolyan venni, csak piás vok most
  • KOVU
    #2904
    miért nem tudom használni azt a handcanont?
  • DarkSector
    #2903
    Nem bénaság ez?Nem arrol volt szó hogy nem tudsz továbbmenni hanem egy tipp volt csak...
  • KOVU
    #2902
    én 1 szer azért öltem meg még egyszer azt az az ellenséget ami elösször félbe szekad. mert késsöbb vettem észre a sárga növényt de már elhasználtam 1 piros zöldet -.-
  • KOVU
    #2901
    én 1 szer azért öltem meg még egyszer azt az az ellenséget ami elösször félbe szekad. mert késsöbb vettem észre a sárga növényt de már elhasználtam 1 piros zöldet -.-
  • ffxi
    #2900
    Privit-ben pls, nem kell publikussá tenni a bénaságomat

    És: TÉÉÉÉK!!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #2899
    kispisztolyban a handcannon a legjobb de azt nem tudod használni...
  • neptum
    #2898
    én nem próbáltam ki :D
  • ffxi
    #2897
    Olvass vissza picit!
    Eh!
  • DarkSector
    #2896
    az 5+6quick weapon+ready knife és az 1+3 futás+ready weapon
  • ffxi
    #2895
    Hát mindent ki kell próbálni:P
  • KOVU
    #2894
    olyan mint a 2814 es hozzá szolásban a kispisztoly. az jó??
  • DarkSector
    #2893
    Én semmit sem fejlesztettem...És várd meg a Strikert mert erős és kissebb helyet foglal...
  • trackmaniac
    #2892
    sikerült visszatöltenem a játékot (kikapcsoltam a halhatlan csítet), csak most már azt a szaros sziklát nem tudom kikerülni sehogy. Amikor sprintelés közben kiírja, hogy 5+6 dodge, az melyik billentyű? mert én már próbáltam mindegyikkel, de sehogy sem sikerül, mindig meghalok. Segítsetek légyszi!
  • KOVU
    #2891
    érdemes fejleszteni a shotit? mert most egy kispisztolyaom van nem tom a nevét nagyon hasonlitt egy glockra.
  • neptum
    #2890
    te szadista árus gyilkos
  • DarkSector
    #2889
    ok
  • KOVU
    #2888
    ki?
  • DarkSector
    #2887
    Semmit, gyakorolni kell...
  • neptum
    #2886
    én akor is röheltem amikor velem volt
  • KOVU
    #2885
    ja. mit tudok azellen csinálni hogy cézáskor ellégé mozog a piros pont? a picsa löködhet háturrol?
  • DarkSector
    #2884
    Sikerült a rakétás téma amit mondtam, vagy még ott sem vagy?
  • ffxi
    #2883
    Képzeld! Az árus faxiba is belelőttem. Szegény elterült minta homokzsák XD. És nem adott semmit érte a gép :P