5443
  • dante3
    #3443
    Nekem tetszik,a játékmenet és az irányítás a resident evil3-hoz hasonlit!
    Kulcskeresgélések,rejtvények,amit az az előző resident részekből megszokhattunk!Nyelv az török,de nem vészes,simán lehet vele játszani így is!
  • DarkSector
    #3442
    És milyen,mert én most állok csak neki????
  • DarkSector
    #3441
    Nem tudom fejből, nézz körbe a térképen, mert nem olyan bonyolult átnézni a pályát és ha nem megy akkor dobok egy mentést.....E-mail ellenében...
  • dante3
    #3440
    Már nyomom!
  • DarkSector
    #3439
    Resident Evil fanok eltölthetik most az idejüket.....
    Resident Evil + Silent Hill + Devil May Cry + Bullet Time + ?FPSmód?= Kabus22
    Resident Evil török módra
  • sniper888
    #3438
    itt akadtam el be kell rakni 3 darabol de csak 2 van meg!
  • DarkSector
    #3437
    Menj a farm másik területére, azon az úton, ami a nagy toronytól balra van. Itt igaz hogy jártál már, de most nem a jobboldali kapun kell végigmenni, hanem átjuthatsz a csaj segítségével a baloldalon lévő kapun. Az a kapu előtt csapdák lesznek, úgyhogy vigyázz....
  • joe1980
    #3436
    sziasztok.szeretném a segitségeteket kérni.velem van a kiscsaj és nem tudom hogy hova kell menni,egy haverom szerint a farmra kell vinni,de nem tudom hol a farm ha valaki leirná részletesen nagyon megköszönném (azon a helyen vagyok ahol égett a zsaru)mert a templom hátamögötti ajtó van nyitva meg az a piros jelzésü ajtó.a többi le van fával rögzitve.pliz segitsetek
  • DarkSector
    #3435
    Mert nem megy MSN mellett az Unli...
  • Demeter
    #3434
    Srácok dobjatok egy kis helpet, hogy vajon miért nem műkszik nálam a gém?!
    Mint mondtam volt, vmi emulátor hibára hivatkozik és emiatt nem hajlandó elindulni.

    pls!!!
  • ricsa008
    #3433
    én meg a legvégén a főellennél hogy lehet kicsinálni?
  • ricsa008
    #3432
    a lábát késsel de előbb fénygránátot neki
  • ati711
    #3431
    Én ott akadtam meg ahol azt a nagy Óriást kell kinyirni. Mik a sebezhtő helyei, a hátát azt tudom mikor ott kell vagdosni a trutyit?
  • Seth
    #3430
    egyikre állítsd rá ashley-t, másikra meg te állj rá
  • Pucher
    #3429
    Már vagy háromnegyed órája nem tudok rájönni hogy hogy kell továbbjutni:S
  • Pucher
    #3428
    Ha végig vitted meg tudnád mondani hogy mit kell csinálni miután megöltem az összevarrt szemű szörnyet és valami nagyobb terem szerűségben vagyok. Ott lejjebb mentem és egy olyan szobában vagyok ahol két helyen van olyan négyzet amire ha ráállok lesüllyed de semmi nem történik.
  • ffxi
    #3427
    És mért nem?
  • DarkSector
    #3426
    Végigvittem de nem használok msn-t....
  • DarkSector
    #3425
    3-1-2
  • The Protector
    #3424
    Csá.Van valami jó trainer amivel meg lehet változtatnim a kinézetet.Én töltöttem eggyet de nem működik?Az Ada wong fejezetét hogy kell lejátszani?Valamint van valami jó trainer amivel jó extrákat kapok pl fegyvereket?Előre is kössz.
  • agyaras
    #3423
    tud valaki segiteni? elakadtam a templomba ahol fényt kell vetiteni egy korongra és három másikat kell tekergetni. mi a kombináció?
  • ricsa008
    #3422
    nem őltem meg
  • ricsa008
    #3421
    énn ott futottam
    szét lőtem a ajtón a láncokat aztán kész
  • csabi1984
    #3420
    szia ricsa008 arra gondolok amikor velem van már a lány, és mutatzja hogy felül van egy nagy Golyó és közben jön felénk az oriás! Ott nem tudom mi a gyászt kell csinálni :)
  • ricsa008
    #3419
    aki végig vitte legalább 1x az keressen meg MSN-en
  • ati711
    #3418
    [email protected]
  • ricsa008
    #3417
    [email protected]
  • ricsa008
    #3416
    kinek mi az msn ?
  • atkoo1
    #3415
    mert még sok kérdésem lenne
  • atkoo1
    #3414
    aha kössz mi az msn je valameikötöknek?
  • ricsa008
    #3413
    ja, igen
  • ati711
    #3412
    atkoo1 a templom mögött arra a forgatósra (3-4-gyel lehet forgatni) gondolsz akkor nem kell ott mindennek felgyulnia csak a Z,M,W alakoknak kell égni.
  • atkoo1
    #3411
    Aha kössz mi az msn ed?
  • ricsa008
    #3410
    alakok vílágítsavak csak
  • ricsa008
    #3409
    úgy állítsd hogy a Z,M,V
  • atkoo1
    #3408
    igen templom mögött
  • Pucher
    #3407
    Megvettem a fegyvert mert erős meg minden, de nem gondoltam volna h nem tudok felszedni még hozzá töltényt. És a kastélyba lent az összevarrt szemű szörnynél csak tmp van nálam abból is csak kb 2 tárra elegendő töltény. Hogy kell megölni? Mert láttam a harangot hogy széttöri és akkor egy ideig ott is marad de addigra csak késem marad és azzal nem megyek sokra mert hármat belémvág és meghalok.
  • ricsa008
    #3406
    a templom mögött?
  • atkoo1
    #3405
    Császtok:
    Segítség kéne!!Elakadtam ott hogy egy ilyen kör alaku és a kör szélén meg vannak ilyewn pontok amiket gondolom ugy kell beálítani hogy villogjanak a kombinácio márt megvan der nem toom tovváb mert hiába villog mindegyik nem reagál semmit
  • ffxi
    #3404
    magnum ammo