5443
  • Maxtreme
    #4803
    Igazából szerintem mostmár jobb.
    1 dolgot kivéve. A Zseblámpa fénye még mindig nincs hatássall a környezetre:))))

    Az előző hsz-om hoz még.
    Csináltam 1kis összehasonlítást az eredetivel.



    Nekem nehogy valaki azt mondja hogy mind2 egyforma játékélményt nyújt, meg hogy nem számít a graf. :)
  • Maxtreme
    #4802
    Ez mind igaz is lenne ha a retail verziót nem baxák el olyan szinten, hogy még sötétség sincs bent.. abszolút 0 fényeffekt. (tudom mert én is így vittem végig)
    Ez nem gyengén baxa el a horror hangulatot..

    A textúra packok meg.. nos szvsz a játékélményhez a jó graf is hozzátartozik. Legalábbis nálam.
    Személy szerint nagyon örülök hogy a sok lelkes modder kiköszörülte azt a csorbát, amire a fejelsztők nagy ívben szartak..
  • LMNO
    #4801
    De amikor egy ajtó vagy fal úgy néz ki, mintha leöntötték volna híg fossal, akkor már számít hogy milyen a graf :)
    Gamecube-on a legjobb a graf ha jól tudom (ill. pc-n már lehet h jobb a modokkal)
    Amúgy meg tavaly jelent meg, éveleje-felé
  • campy
    #4800
    mi a francot foglalkoztok a texturepackokkal annyit! ugysem az számít h milyen a graf.. ha rád jön a zombi én nem a grafot nézem hanem inkább azt hogyan öljem meg:D:D amugy 2005-ben játszottam a game-el Gamecubon nagyon bejött a game és nem gondoltam volna h ki fog jönni PC-re:S nem mondom 2008 van! mikor jött ez ki PC-re?
  • tototto
    #4799
    köszi a linket, de egy szóval nem mondtam hogy kamu, csak te ilyen néven linkelted be a képet és gondoltam szószerint idézem hogy tudd mire gondolok
  • Maxtreme
    #4798
    Nem mondtam h szép, csak hogy ilyen is lesz ilyen xD
    1ébként nelkem sem jön be:)
  • Seth
    #4797
    ez de ocsmány, mintha Leon fából lenne ^^
  • Maxtreme
    #4796
    pff még jó hogy nem szúrta be a képet....

  • Maxtreme
    #4795
    Bump and normal mapping effects



    Hát ilyen is lesz :))

    tototto:

    Lol vazze az nem azért fake mert kamu cucc. Hanem mert igazából a HDR szabványhoz köze nincs, csak látszzólag.. (valójában sima bloom)

    Itt a file
  • LMNO
    #4794
    Hát sztem a kastély iszonyat gáz volt, mintha mindenhol felkapcsolt lámpák lettek volna :)
    Még a faluban tűrhető volt
  • Qwerty4
    #4793
    patch nélkül is tökjó és hangulatos volt a játék :)
  • LMNO
    #4792
    Hihetetlen b.meg hogy hogy feltuningolták ezt a játékot...
    Emlékszem mikor először felraktam a biohazardot milyen ocsmányul nézett ki, főleg a kastélyos résznél.
    Mondjuk szerintem a patch-el már élvezhető, úgyis a hangulata a lényeg + most az új monitoromon 1680*1050-ben "kell" játszanom vele, úgyhogy inkább nem rakom fel ezeket a modokat :D Mert a gépem már nem a legjobb, így viszont még fut faszán
  • nasser666
    #4791
    "Fake HDR mod Beta" én erről a neten semmit nem találtam ... talán az a fake felirat nem véletlenül van ott, de akkor meg hülye vicc
  • tototto
    #4790
    közben rájöttem nem lehet egy mappában a játékkal mert akkor nem műxik :)
    másik könyvtárból simán elindult
    de asszem maradok a bloom nélküli verziónál :)
    ellenben ez a fake hdf mod érdekelne
  • tototto
    #4789
    Maxtreme ezt még asszem te irtad a bloomhoz:
    a) A Selectel megadjátok a programnak a játék indító exe-jének az elérési útját. (tehát game.exe)
    b) Tesztek 1 pipár a force max pixel shader version 1.4 elé.
    c) Ha gondoljátok elmentitek, 1 batch fileként a beállításokat a játék mappájába. Innetől kezdve ha ezzel indítjátok a gamet, a file alapból meghívja a 3D Analyze-t, és a most beállított értékeket.
    d) Vagy nyomtok 1 runt a progiban, vagy elndítjátok a létrehozott batch file-al a Resi4-et.

    nos én ugyanigy csinálom de hibát ir ki amikor inditaná a játékot, ha semmit nem pipálok be csak ezzel a 3d analyzel inditanám ugyanazt irja ki:
    "Error while injecting dll into target process"
    mi erre a megoldás?

    ha nem ezzel a progival inditom elindul a játék de kiváncsi vagyok milyen ez a bloom, vagy másik progival kéne probálnom?
  • tototto
    #4788
    ezt a fake hdr mod beta kiegészitést honnan lehet letölteni?
  • geru
    #4787
    Azért ez erős túlzás, ha ílyen hasonlatot veszel, azért az én gépem messze van a 20 milliás mercitől, szerintem. Egyszerűan annyi, hogy játékra van optimalizálva a kofig, semmi extra
  • grebber
    #4786
    Énse tudom maxtreme miket tett fel.Mert én feltettem ami az oldalán van 2 féle textúra pachtet meg ezt a 2.0-ásat és nemhogy ilyen szép de szét is cseszte a képméretet.
  • Maxtreme
    #4785
    "E6850 el, 2 Gb kit Rammal, és 8800Gt vel, én tuti nem vettem észre"

    Azta.. az én 20 millás mercim meg gyorsabb mint a trabant...
  • geru
    #4784
    Engem is érdekelne, hogy mi kell még ahhoz, hogy a graf javúljon. Most a 2.0 textra patch van fent (simán betelpítettema Re4 könyvtárba, mert falami francia verzió volt csak amit le tudtam tölteni, így egy kukkot nem értettem, de "talán" most jobb mint volt.)
    Egyébként valaki írta, hogy nála a Patch után szaggatott a játék, nem tudom E6850 el, 2 Gb kit Rammal, és 8800Gt vel, én tuti nem vettem észre.

    Más. Valaki ugyan árulja már el, hogy mi a lényeg (mit kell csinálni) mikor a pasi egyedűl van bent a kastélyba, és be ér egy olyan szobába, ahol középen egy kapcsoló van, és a 4 kép a falon. Ezeket a képeket kell varjálni, de egy istennek nem tudok rájönni, hogy hogyan.
    köszönöm előre is.
  • haxoror
    #4783
    Olyan mintha rozsdás lenne a pisztoly

    okésak ezek a grafikai tuningok de valami újabb egérpatch nem jött ki esetleg?
  • tototto
    #4782
    ez az alsó kép brutál szép
    magyarázd el pls miket szedjek még le az alaphoz hogy igy nézzen ki
    ezeknek a nagyrésze megvan
  • Maxtreme
    #4781
    gyáá enyémen rengeteg minden van :D Az eredeti játékból már szinte semmi nem maradt xD
  • Maxtreme
    #4780
    Mozgás közben más :) Nameghát izlsé dolga :D
    De 1ébként van ilyen is:

    Fake HDR mod Beta OFF:


    Fake HDR mod Beta ON:


    Lehet válogatni xD
  • tototto
    #4779
    link
    ez ugyanaz vajon mint ami neked van Maxtreme?
    elég jól jön 17/24 S/L
  • grebber
    #4778
    Nekemse tetszik olyan mintha belennénk baszva és homályosan látunk!
  • tototto
    #4777
    nagyon szép igy a játék ezt a 2.0ás patchet honnan tudnám beszerezni, az a torrent link nekem nem akar müködni
    ez alapjátékra feltelepitve ez a bizonyos 2.0ás texture pecs és igy fest vagy kell a korábbi textura frissitések is?
  • Maxtreme
    #4776
    Nemto.. 2900GT-vel AA-val 1280ba fix 30 fps :D Ez a kártyának nagyon szar az AA teljesítménye (SBAA powa...dobom is ki jövő 7en a fenébe) csoda h nem szaggat :D
  • Maxtreme
    #4775
    Tény hogy izlés dolga és szokni kell, de szvsz sokkal jobban illik a játékhoz ez a mosottas színvilág. Így még egyes lowres textúrák is jobban néznek ki. (napersze mozgás közben más mint képen ofc)
    Egyébként ez valóban vmi bloom and MB keverék lehet. :)

    Bloom Off:


    Bloom ON:
  • Seth
    #4774
    Hát nekem MB-nek tűnt,mert olyan elmosott, homályos, mint 1-2 ilyen játékban is láttam MB bekapcsolása után. Mozgásban aztán lehet hogy jó.
    Gépigény most hol áll? :D
  • Maxtreme
    #4773
    Ez nem MB :D Bloom :D
    Mozgás közben szvsz rohadt jó.
    Igaz kicsit fakóbabak a színek, de nembaj. Sőőt. illik a játék hangulatához :)
  • Seth
    #4772
    ez a motion blur effekt így képeken nem túl bíztató
  • Maxtreme
    #4771
    Pedig elég sokat változik tőle :)

    Enyém jeleneg így néz ki:





















  • KOVU
    #4770
    Hi all
    valakinek van arra valamilyen ötlete:
    hogy a kisfilmekben 1 darabig vannak emberek de utánna eltünnek és nincs se hang se ember csak a helyszint mutogassa... de kis film után ujra jó minden
    elöre is thx ^^
  • grebber
    #4769
    Kérdésem az lenne hogy ha felteszem a gamet rá az 1.1.0 Patchet.
    Akkor egyből rátehetem a resident evil 4 texture patch 2.0-ásat vagy kell még a többi textúra patch a hatás érdekében??

    momo99: Pár hozzászolást olvass vissza leirtam hogy ment fel nekem!
  • Vinsanity15
    #4768
    szasztok, most raktam ujra a gamet, el akarom kezdeni megint , csak azt szeretném megérdeklődni h melyik textura patchokat érdemes felpakolni mert már láttam itt annyi félét hogy... .
  • momo99
    #4767
    hali all

    ez a resident evil 4 texture patch 2.0 feltelepithető a biohazard 4 re is ? ?_?
    ha igen akkor hogy csak simán instal?
    elöre is köszi ^^
  • grebber
    #4766
    Feltettem ezt a 2.0-ástextúra patchet. Nem világmegválto nem érdemes leszedni szerintem!
  • Radian
    #4765
    Szevasztok! Aki kontrollerrel játszik análl rezeg valamikor? Én egy PS2 es kontrollerrel játszok átalakítóval és nem tudom hogy hogyan állítsam be hogy rezegjen. Más játékoknál amiben van ilyen ott vibrál de itt nem. Valaki tud segteni hogyan állítsam be?Köszönöm.
  • LMNO
    #4764
    de...
    nem kell széthekkelni a játékot mindenféle modokkal :)