5443
  • gregtom6
    #4883
    Na mind1 megnézem az Ázsiait,amit linkeltél,úgyis szedtem le hozzá honosítást is:)
  • gregtom6
    #4882
    Például amiatt kell, hogy legyen egér támogatás és szebb graf a játékban. Amúgy meg Én már leszedtem egyszer ezt a patchet hozzá,de Re-hez re patch,bio-hoz bio patch kell,és nekem Biohazard 4 van meg.:)
  • strebacom
    #4881
    Most látom már nincs fenn az eu. az oldalon, akkor meg INNEN!!
  • strebacom
    #4880
    Én INNEN szedtem!! De minek kell??
  • gregtom6
    #4879
    Másodjára kapom ezt a választ,mintha hülye lennék, de van külön Ázsiai meg koreai. Most döntsem el tetszés szerint,h melyik való az angol nyelvűhöz???vagy mind1?
  • Ry0K3N
    #4878
    Google-> Biohazard 4 pach -> enter
  • gregtom6
    #4877
    Hy mindenki! Nekem a BioHazard 4 angol változat van meg. Hol találok hozzá patchet?(hivatalosat)
  • donidarko
    #4876
    Hülye vagyok.... Csak nem olvastam végig az oldalt....áááááááááááá
  • donidarko
    #4875
    Letöltöttem a " Keyboard buttons replacement"....Billentyűzethez könnyítés...Nem tudom kicsomagolni, mert nem tudom a jelszót...Kérem valaki segítsen....Köszönet
  • anonym21
    #4874
    Van 100%-os mentés, csalás, meg még 1-2 dolog..

    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_resident_evil_4.shtml#Biohazard%204%20v1.0%20+10%20TRAINER
  • anonym21
    #4873
    http://isohunt.com/torrent_details/20655773/Resident+evil+4?tab=summary

    elég gyorsan lejön, ehez nem kell a 1.01 es patch mert alapból 1.01 es verzió! és benne van az egér patch, telepités után kirak egy ikont "Resident Evil 4 (mouse support)" amivel automatikusan használja az egeret.
  • McDuff
    #4872
    az is igaz:D
    mikor először végig toltam akkor sima "gyári" volt,nem teccett a grafika de nem azt néztem,jo játék ez.most igazábol azért szántam rá magam még 1x h végig viszem me kijött hozzá a magyarítás,csak az meg nálam vmiért nem jó,azért kérdeztem Maxtreme-t h nála jo-e:S,de már fordítoktól kértem segítséget,csak még nem kaptam választ.de sztem azért me biohazard-os v nt...Maxtreme neked a biohazard van meg v a resi?
    meg nincs vmien oan külföldi oldal ahol sok modot lehet leszedni?
    meg h te még a 3D Analyze-ot használod?
  • LMNO
    #4871
    Nekem 7600 gt-vel a GameCube-os pack még vidáman elfutott 1680*1050-ben, viszont a hdr-től már beszaggatott, gondolom a motion blur-től is hasonló lenne a helyzet.
    De sztem inkább kezdj el játszani vele, mert lassan már ott tartasz, hogy a játék nem is érdekel, csak az hogy ilyen meg olyan effekt legyen benne :) Fél óra után már úgyse azt fogod nézni hogy húde jó itt meg ott a textúra.
    Igazából a hivatalos patch után már kinéz valahogy a játék, a hangulat megvan; a többi mod csak turbózás.
  • Maxtreme
    #4870
    Hud/betűk: Igen, külön program. De kikapcsoltam mert sajnos még bugos..
    Vasigény passz.. Nálam nem változott, igaz ez nem mérvadó. Szvsz a 6600GT-t már 2válra fektetné.
    A mosottas színvilág 1 Dll-nek köszönhető (visszaolvasás powa.. belinkeltem 1 oldallal ezelőtt)
    A characterek 1 új modelpack.. a neve fejből passz
    Igen a fegyvermod is más

    Nemtudom.. Rengeteg.
    Igen, fent.
  • McDuff
    #4869
    annak örülnék:D;)nem rég találtam meg az oldalt,én is fel akartam dobni a grafikát és akkor akadtam rá!sok mindent leszedtem már onnan,szebben is néz ki,de nem ennyire...:S
    amugy még régebben beraktál pár képet arról h a menüben v a telefon beszélgetések közben élesebb a kép,meg a betűk.pl ezeknél a képeken is alul a "HUD"(már ha ez annak mondhatóxD).nah szal azt 1 külön progival/moddal tudtad elérni?v benne van vmeik textura packben?
    de ez a látvány világ gondolom már igényel vasat...me én is probálkoztam ezekkel a dolgokkal ien szép nem lett,viszont látszodott a teljesítmény csökkenés(AMD Athlon 64 2800+,Ge 6600,1 gb ram)
    de nekem bejön ez a "mosottas színvilág":Dazért szeretném vhogy elérni h így nézzen ki...a 3. képen a "paraszt" az attol a villager+boss character textura patch-től lett ilyen?
    viszont azt látom h a fegyver az nem attol a mod-tol ami az oldaladon van me itt sötétebb,vagy nem is tom az is lehet h barna.

    neked kb hány mod van fent?nem folynak össze?
    meg még azt szeretném kérdezni h neked a magyarítás fent van?
  • McDuff
    #4868
    köszi,akkor megprobálom ugy
  • Maxtreme
    #4867
    Van elég sok újdonság, csak nekem sajna időm nincs frissíteni :)
    Na de a közeljövőben rászánom magam, aztán lesz 1 nagyobb kaliberű update :)

    Csináltam 1-2 képet hogy jelenleg hol tatunk kinézetben:














    Lehet így képen baromi furán hat a mosön blur + a ez a komor mosottas színvilág, de mozgás közben nagyon jól néz ki. Az utóbbi még illik is a játék hangulatához :)
    De ezt az effektet egyébként le lehet cserélni szimpla HDR-re, akkor fényleni fog minden mint a salamon töke, és a színvilág is élénk lesz :)
  • LMNO
    #4866
    A GameCube-osból az 1.0 final-t kell felrakni, mivel az a végleges. Igazából a textúra modokból csak ez az egy kell, mert ez a legbővebb tudtommal (legalábbis ami az oldalán van). + lehet még turbózni az ilyen leon, weapon, haj stb. modokkal, de azok csak kis különbséget jelentenek a látványban.
    A menüben akkor köröz a kamera, ha már egyszer végigtoltad, szal sztem az a "patch", amit te felraktál, vmi elmentett állást is tartalmazott, amivel már kipörgették a játékot.
    Igen, sztem jobban jársz ha a Resi4-et szeded le :)
    Mert azzal (elvileg) gond nélkül megy a patch + utána a textúra pakk is.
  • McDuff
    #4865
    igen vágom,jártam már az oldalán.de ott az összes modot fel kell rakni?pl a gamecube-osbol 2 van,mind a 2 szügséges?
    jah fel lehet erőszakolni a patchet arra is,de az nekem is feltűnt h attol még nem lesz belőle resi 4 sztem.mikor anno 1 éve először kiakasztottam szedtem le hozzá 1 patchet ami a biohazard 4-ből resident evil 4-et csinál és csak utána raktam fel a patchet.csak azt a patchet már nem seedelik:Sazzal a patchel sok különbség volt a biohazard meg resi között már a menüben is(legalábbis nekem olyan lett h a háttérben a falu fölött körözött a kamera és azt láttad)lehet leszedem akkor a resi 4et...

    azért kössz h ilyen gyorsan vissza tudtál írni,nem gondoltam vna h ma még kapok vmien választ...:P
  • LMNO
    #4864
    A patch a Resident Evil 4-hez van, és nem a biohazard 4-hez. (Bár asszem arra is fel lehet vhogy erőszakolni)
    Maxtreme meg belinkelte már 100szor az oldalát: http://resi4.uw.hu/
    ahol sok mod fent van, csak már unja gondolom hogy senki nem képes visszaolvasni akár pár hsz-t (meg az oldalt se nagyon frissíti már ahogy elnézem, de azokkal a modokkal már elég jól néz ki a játék).
    A magyarításhoz nemtok hozzászólni, nem volt rá szükségem (+ nem is volt még amikor játszottam vele).
  • McDuff
    #4863
    hello!
    látom itt van sok okos ember,talán tudtok segíteni
    nos
    több problémám is vna:(bihazard 4+1.1.0 patch)
    1.leszedtem a teljes magyarítást,telepítem megnéztem feliratokat,mindent jol felmásolt,de még sincs a játékban 1 deka magyar felirat se!h ezt külön ki kéne választani?hol rontottam el?(amit kétlek mert eccerűnek kéne lennie mint az 1x1)movie mappát megnéztem ott normálisan lejácca felirattal együtt a vidiket,játék közbe is lejácca csak felirat nélkül(vobsub-ot szedtem le)
    2.sok modot szedtem le hozzá,viszont nem tom meik vna jo neki h szép legyen,olyan szintet szeretnék elérni mint Maxtreme-nek van,viszont ahogy néztem eccer nem írta le h mikkel érte el,csak pakolgatja a képeit összevissza de h mitől lesz olyan azt nem vágom(szedtem le Resident Evil 4 texture patch 2.0-et,Skotinoulis Xfile és Mercenaries Xscr magasfelbontású textura mod-ot plussz még azt a 3D Analyze-ot)javul tőle de nem eléggé,fény-árnyék ugyanugy nincs

    szoval ha vki összetudná nekem írni h meik hozzá a legjobb és legszebb mod(nem kell link,megoldom!csak a neve az nekem elég)azért hálás lennék.vagy h a 3D Analyze-ben mien beállítások kellenek...

    előre is köszi
  • Ry0K3N
    #4862
    Vagy sniperrel hátbaküldöd a parazitát, azt megérzi ^^
  • Takimate
    #4861
    gránát.. felmászol rá.. vagdosás.. ez 3X 4X és kész is vagy.
  • Seth
    #4860
    Tovább lőni :) de tényleg, nincs más trükkje
  • Bence94
    #4859
    helo annál a résznél járok hogy egy nagy vulkáni teremben vagyok és van két küklopsz.az egyiket le eresztem a masszába de kétszer nem lehet kinyitni az ajtót ezért nem tudom leereszteni a másikat is.hiába lövöm semmi baja mit kell csinálni?
  • Forcee
    #4858
    abban nincs semmi érdekes csak ténylegálatira kell nyomgoatni azokon a helyeken én is sokat szarakodtam
  • overlocker
    #4857
    please help! ott vok hogy a zombi-emberek egy nagy indiana jonesra hajazó sziklát guritanak rám de hiába nyomom a ctrlt nm tok elugrani nálatok mi k a gombok melik gombot kell nyomni?? me ha kilépke akkor kezdem elölről please valaki help4
  • 19410122
    #4856
    Létezik a játékhoz egy magyar nyelvü "Game Guide"
    Ez kéne nekem, de nagyon. Szkennelt formában.
    /Kérlek ne javasoljátok, hogy vegyem meg... /
  • kriszjamajika
    #4855
    basszátok meg az a hibajelentés küldése az idegemre megy fákjúúúúúúúúúúúúúx2
  • kriszjamajika
    #4854
    dévids nekem is ez van de tök szar bazmeg!hibajelentés küldése amikor kiraktam a kirakót meg ha a cuccot akarom elővenni
  • Bala00
    #4853
    Figyi már
    Elakadtam ott mikor krauzert kell kinyirni. Hogy a faszba lehet átlöni a kezén miután átalakul?
  • Qwerty4
    #4852
    Az durva.Csoda, hogy túljutottam rajta.De tippet nem nagyon tudok mégse adni.Talán mondjuk, vegyél a kereskedőtől gránátot és medkitet...
    Nyomd megfelelő időben a billentyűzetet, tudod...
    De a szörny után még rosszabb következik!Ezzel a kettővel egy hétig "szórakoztam".
  • Pákosztos
    #4851
    Hello
    Tud valaki segiteni?
    Elakadtam a 5-3 résznél mikor a konténerek leesnek.
    Mindig elkap a szörny.
    Már vagy 200*probáltam,nem megy.
    Leszedtem a játékot,de vissza raktam,mert nagyon jo szerintem,de itt nem tudok tovább menni
    Már néztem a youtube-n videot rolla,de nem tudok tovább menni.
  • Bala00
    #4850
    Szia! nekem is ugyanez volt a problémám és ugy oldottam meg hogy ujra tettem ajátékot ugyebár a kimentés megmarad. Az a fontos hogy ne rakjuk fel a magyarositást. Habár nem tonm hogy neked fennt van ! Ha nincs fennt akkor nem tom mi a problémád..
  • Dévids
    #4849
    Sziasztok!
    Ott tartok a játékban amikor Ashley-vel kell menni.Na most ha megnyomom azt a gombot amivel a cuccaimat tudom megnézni akkor kidob a játék egy hibaüzenettel.Ez mitől van ???
  • dopki88
    #4848
    hy most az a gondom mikor futok a kö elő aszt irja ki 5+6 vagy 1+3 mejik a 5 6 1 gomb a 3 tudom mejik segitsetek létszi
  • dopki88
    #4847
    ja Nvidia geforce 5500 as om van
  • dopki88
    #4846
    hy nekem maz a bajom mikor elinditom a játékot kiválaszom a nyelvet 1 ideig tölt és aszt irja ki game.exe hiba mi a baja
  • NRK
    #4845
    6-nak kell lennie rajtuk összesen. Ha az angol okés, itt a pontos leírás, melyik képen mennyit kell forgatni.
    http://www.gamespot.com/features/6116796/p-26.html
  • ConnorJohn
    #4844
    Szevasztok! Régebben már 3x kijátszottam a játékot, de most elakadtam: nemtom, hogyan kell kirakni a képeket a kastélyban. Nem emlékszem, hány hullát kéne ábrázolnia. Pls help!!!