5443
  • csabarinkoo
    #118

    "Minden bizonnyal nem a Capcom Europe fogja azt értékesíteni, hiszen régen nem foglalkoztak PC-s átiratokkal, ezért egy külön kiadót keresnek a feladatra. "

    Hát nekem ebből úgy jön le, hogy ha ki is jön, sokat fogunk rá várni ugyanis valahol azt olvassuk, hogy cooming soon és mindig kitolják az időt, valahol már lehet kapni.
    Az utobbi szerintem meg csak elírás.
    Arról érdekes mód nem olvasunk seholsem,hogy nem a Capcom írja majd át pc-re, holott minden oldalon a Capcom szerepel, mint kiadó.
    "bűvös kőr"
    Valami hülye terjesztette csak ezt az egészet, hogy lesz pcre és ha LESZ is majd talán nyár végén :(
    nem sok reményt fűzök hozzá, de remélem tévedek.
  • csabarinkoo
    #117

    Inkább örüljünk annak, hogy ismét elkészítik pc-re is.
    Én is várom, már majd be Resident Evilezek :)
    Eleve szinte a csodával határos módon meglepő, hogy kijön, szal ha még 2 hónapot kell ávrni akkor azt féllébon kibírjuk.
  • MimaSKATE
    #116
    ne is mond b@zzeg
  • mucsácsó
    #115
    na ebből sem lesz semmi....sztem....
  • MimaSKATE
    #114
    ...ja
  • mucsácsó
    #113
    na majd eldől, hogy mi lesz....
  • Gabe18
    #112
    Na vajon ebből lesz-e valami? 28. van,néhol még ez a dátum szerepel.Az UBISOFT oldalán csak előrendelés van rá,"pre-order".Bár hogy ott mi van az semmit nem jelent,mivel a DMC3 meg már "buy-now" ,aztán mégse hallott róla már senki.
    Nem sok esély van rá,de hátha...
  • Kaileena
    #111
    nekem is minden játékom angol volt,mégcsak magyarositás sem keleltt és emgoldpttam,amit nemértettem azt a nővéreim forditották
  • Davidus
    #110
    az ubi.com a legjobb... in stores now erre sehol nem lehet kapni:P
  • Gabe18
    #109
    Hát sok oldalon a IV.28 van még fent,de sok helyen a DMC3 is még tartja a IV.18-at,aztán semmi...
  • kirol
    #108
    Bakker elszartam.

    Bár ilyet is: 2006.04.28
    (http://www.gamepro.com/release_calendar.cfm)
  • kirol
    #107
    Bár ilyet is: 2006.05.28
    (http://www.gamepro.com/release_calendar.cfm)
  • MimaSKATE
    #106
    uh ja én is azt hallotam h 1-2 nap eltéréssel együtt jönnek
  • Gabe18
    #105
    Hát ha a Devil May Cry 3-at eltolták májusra valóban akkor valószinű ezt is mert nagyon együtt emlegették a kettőt...
  • mucsácsó
    #104
    ííí :S

    hát nem tudom, én nagyon bízok az április 28-ban...
    nagyon szeretnék már vele játszani, hülye fejemnek úgy megtetszett, meg most el is kellene vmi jó gáma...
  • kirol
    #103
    Én meg ezt láttam: 31.05.2006
  • mucsácsó
    #102
    deeeedeede, ma írták a GameKapocson, hogy a héten megjelenik (mármint...még fél óra van a hétből, szóval még jövő hét akkor:P)
    +GAMEFAQS.com
    Resident Evil 4 Ubisoft 04/28/06 EU
    Resident Evil 4 Ubisoft 04/28/06 US

    meg mégegy helyen megnéztem, ott szintén ez a dátum szerepelt...

    nemtudom mi az igazság, mindenesetre én msot nagyon be-resiződtem, nagyon tetszik a game, jó kis hent lesz, és örülök hogy ilyen jó értékeléseket kapott! :)
  • grebber
    #101
    Ehhez marhára kell angol csak annyi hogy juniusban jelenik meg.
  • Kaileena
    #100
    miaz?mI?nemtok angolul!modnja el valaki a lényeget!
  • Davidus
    #99
    rossz hír:(
  • LouiS Kmét
    #98
    Release Date: June Developer:Capcom

    screenshots
  • valaminick
    #97
    Szia okés nem akartalak megbántani csak olyan furának tünt, ahogy írtad
  • Kaileena
    #96
    Oh,én nem tagadom 14éves vagyok és néha rámjön a "Plázacica"irásmód pedig enm vagyok az XD
    De tényleg 10évesen olvastam a könyvet és röhögtem h rá van irva h 18éven felül,marhára jó könyv és rémálmaim sem voltak XD
  • MimaSKATE
    #95
    kössz de akkor most meik legyen?
  • Senkkik
    #94
    az marha jó!
    amikor elvileg március végén kellett volna megjelennie!
  • Davidus
    #93
    május
  • Senkkik
    #92
    most akkor mikor jelenik meg?!
  • haxoror
    #91
    Itt kérd meg a moderátorokat hogy tegyék be bannernak
  • MimaSKATE
    #90
    hol kell(hülye vok)
  • ThugEdge
    #89
    na de tegyétek má be!!!
  • MimaSKATE
    #88
    gábor:szted ki?
  • valaminick
    #87
    Még most is fetrengek a nevetéstöl a földön LOL!!!
  • valaminick
    #86
    A best of :
    "a nővérem aki Kanadában él foylton 20dolcsisokat küldözget már annyi van belőle mint a szemét XD"
    "a ti szüleitek enm néznek kisgyereknek oylan 5évesnek titeket?"
    "és ha kijön PC-re akkor a legjobb barátnőm megszerzi nekem.az ő bátjyának yolan ismerősei vannak akik minden játékot felvásárolnak és elkunyerálja tőlük avgy átégeti és aztán nem nehéz elkérnem,minden egyes játékom tőlük avn kivéve aszem 1-et avgy 2őt XD"

  • Shep
    #85
    Nem engem nem néznek kisgyereknek :) Csak én érzem magam annak :) Egyébként nem gondoltál még rá, hogy életed történetét kiadod könyvben? :)
  • valaminick
    #84
    Azthittem ma szar nap lesz......, de ezt elolvasva máris nagyokat nevettem:DD
    Nemtom nem akarlak megsérteni vagy ilyesmi, de hányas cipőt hordasz?:PP
    Mert amit irtál abból az derül ki, hogy maximum 12-13 éves lehetsz:) ami nem baj !!! csak észrevehető abból ahogyan írsz:)
  • Kaileena
    #83
    köcce,csak mert már madjnem vetettem gamecube-ot annyira kellett,csak a szüleim olyan bénák h ovisnak néznek és nemengednék h yilet játszak...HA TUDNÁK :D
    vagyis nem vennék meg,nem adnának rá pénzt,Ps2-re 40 amerikai dolcsi,nem sok a nővérem aki Kanadában él foylton 20dolcsisokat küldözget már annyi van belőle mint a szemét XD
    csak apám bedugta a bankba wááááá
    a ti szüleitek enm néznek kisgyereknek oylan 5évesnek titeket?fú az né anyám néha borzasztó....én 9évesen láttam a Kaptár-t és 10évesen olvastam el könyvben(Re:a orzalmak kastélya)éshát nagyon szeretem a Resi-t,és ha kijön PC-re akkor a legjobb barátnőm megszerzi nekem.az ő bátjyának yolan ismerősei vannak akik minden játékot felvásárolnak és elkunyerálja tőlük avgy átégeti és aztán nem nehéz elkérnem,minden egyes játékom tőlük avn kivéve aszem 1-et avgy 2őt XD
    és épp irtam neki a barátnőmnek,a legjobbnak sms-t,hogy kérdezze meg előre is kinek lesz meg!mert a nővérem barátnőjének az összes rezi játék megvan ez is,csak mint ps-ra ha jól tudom vagy xbox-ra avgy valamire---szóval azzal nem megyek sokra....
  • Csuhai G
    #82
    Szuper! Te csináltad??
  • ThugEdge
    #81
    nekem tetszik,tegye be aki felelős az ügyben:)
  • MimaSKATE
    #80
    jó lesz a banner vagy nem?
  • ThugEdge
    #79
    azért mostanában nforce se túl gyors,de ez sztem is fék