5443
  • mucsácsó
    #318
    nemsemmi... :D
  • Seth
    #317
    ez má tavalyi cucc
  • ThugEdge
    #316
    isten
  • #315
    Királyság
  • hitch
    #314
    valaki priviben le tudja nekem irni hogy hogyan kell elinditani a ps2es resi 4 et mert amit olvastam az elinditásárol az elég bonyolult mert nekem megvan a ps2 verzio és a psx2.Plz help..........
  • Senkkik
    #313
    http://img442.imageshack.us/my.php?image=sdfsdfes8.png
    nálam így megy
  • Shep
    #312
    Zsír lesz ez higyjétek el, a DMC3 is az. Az elején én is mondtam ,hogy áá game pad, hogy lehet azzal irányítani, aztán mostanra már úgy kenem benne a kombókat, hogy magam is meglepődök, szóval ha ennek is legalább ilyen jó lesz az irányítása akkor nem lesz gond, max marad az egér :)
  • ThugEdge
    #311
    ok,akkor én is a jó portolásban bízom,bár sztem ezt annyira nem lehet elbaszni,azért gondolom mégsem olyan pörgős mint dmc3
  • Seth
    #310
    tapasztalat, van ps2-m, végigtoltam
  • ThugEdge
    #309
    őőőő ja hát van benne vmi,de én így szeretem azt ennyi,nem szoktam konzolon játszani,pcm van+szokásaim
    amúgy te nyomtad konzolon és tapasztalatból mondod vagy haverod?
  • Seth
    #308
    szerinted ps2-n, gamecube-on volt auto target? nem volt, mégis szuperül lehetett irányítani. Target lock azért sem nyerő,mert nem mindegy hol találod el az ellenfelet, target lock hogy találja ki hogy éppen a fejet vagy a lábat akarod célozni?
  • ThugEdge
    #307
    én is csak akkor fogom gamepaddal tolni resi4-et,ha a fegyverekhez lesz target lock,amúgy bill/egér
    gondolom amúgy is befosizás lesz végig,nemhogy még a célzással is szarakodni kelljen:))
  • Senkkik
    #306
    tudom ,próbáltam ugy egy kicsit gyorsabban is haladtam
  • wedge31
    #305
    Ezt nem vitatom de ha már a F.E.A.R.-t emlitetted probáld meg egérel azzal az igazi.
  • Senkkik
    #304
    de meg lehet szokni...
    én mondjuk már megszoktam és már jól nyomom ( a F.E.A.R.-t is így vittem...)
  • wedge31
    #303
    Totál egyetértek, ezért írtam hogy ennél a játéknál kéne a normális írányitás mert gamepaddal célozni,hát finoman szólva is necces.
  • ThugEdge
    #302
    attól függ milyet
    dmc3 isten volt vele,pop-ok szintén és amúgy sztem általában jó minden olyan gémmel,ahol nem olyan szabadon célzós téma van,mint az fps-ek többségében
    az ilyen akció játékokra ahol nincs lőfegyver,amivel célozni kő vagy ha van akkor van target lock is kimondottan jó a gamepad
    ez csak prájvet vélemény
  • #301
    OFF

    Nekem csak annyi ,hogy hang van,de kép nincs :(
  • wedge31
    #300
    Remélem ha kijön pc-re csinálnak hozzá normális írányitást mert szerintem gamepadon írányitani egy pc-és játékot elég lehangoló.
  • Senkkik
    #299
    na jó nem saját hanem valahonnan szedtem de ez is kell hozzá
  • Shep
    #298
    mi bajod a devil may-el?
  • kirol
    #297
    Mi az hogy saját bios?
  • Senkkik
    #296
    én a legújabb pcsx2-vel , saját bios-sal és másolt játékkal.
  • kirol
    #295
    Mivel próbáltátok? Milyen alapanyag milyen emuval?
  • Senkkik
    #294
    nálad rendben van a hang?!
    nálam össze-vissza ugrál meg akadozik néha el is megy ugy 10 percre....
    de amugy nálam rendben volt ált. 10 fps körül volt egy párszor meg felugrott 15 körülre is...
    De azt elmondhatom hogy ezért érdemes lesz várni ( márha jól megoldják az irányítást!) !!!
  • Hellsing47
    #293
    én mostmár megvárom mig kijön a pc-s verzio:D

    csak nehogy olyan legyen mint a DMC3=///
  • mucsácsó
    #292
    hm..érdekes...
  • Seth
    #291
    hát 7-10 fps között ugrál nekem, amúgy graf és a hang is rendben van
  • Gyusz
    #290
    Tudtommal a Resident Evil 4 tökéletesen játszható emulátorral, legalábbis a pcsx2 fejlesztői szerint.
  • mucsácsó
    #289
    emulátorral? :D
    hány fps volt ? 10-15? :D
  • Senkkik
    #288
    hmmm...
    egész jó game!
    most vittem végig az első fejezetet vagy mit de egy kicsit sokáig tartott mivel a ps2-es verziót használtam emulátorral...
  • Gabe18
    #287
    "A ritka undoritó menü" az aztán az,ami alapján egy játékot meg kell itélni...
    Az irányitáson nem tudom mit akarsz "setupolni",nekem a gamepadra teljessen jól be lehetett állitani,aki meg a DMC3-at billentyűzetről akarja játszani az meg is érdemli (bár van aki azt íta hogy úgy is el lehet vele boldogulni,de nekem még belegondolni is rémálom) .
    De hogy valami ide illőt is irjak,nem hinném hogy a Resi 4 bármivel is jobb port lenne majd mint a Devil.Bár ennek az irányitása kétség kivül egyszerübben rakhtó billentyűzetre.
  • SötétBarom
    #286
    NINCS?! ..
    PL az hogy az irányítást nem lehet setupolni? Vagy a ritka undorító menü? Úgy trágya ahogy van.. Jó gém jól elb*szva.. SZVSZ
  • Gabe18
    #285
    Nem at mondom hogy jobban nem lehetett volna megcsinálni,de különösebb gond nincs vele.
  • SötétBarom
    #284
    semmi baj nincs vele?
    OMG.
    viszát.
  • Davidus
    #283
    sötétbarom vagy
  • Gabe18
    #282
    Nincs annak a portolásával semmi baj...
  • SötétBarom
    #281
    Ha ezt is annyira gané módon portolják mint a DMC-t akkor hozzá se érek.. konzoljunk...
  • hitch
    #280
    15.Dikén várható Europában a megjelenés ugy olvastam mert a Devil may cry 3 is nemrég jelent meg.
  • #279
    Várható megjelenés: 2006.09.15.

    #266