5443
  • PLATINO
    #399
    oké
  • Seth
    #398
    év vége előtt nem nagyon lesz ebből semmi szerintem (mondjuk engem már nem érdekel :D)
  • Axon
    #397
    Ha lejön feltétlenül told fel valahova, mert lehúzom én is.
    Cserébe oda tudom adni a Duke Nukem Forever 2-t!
  • Axon
    #396
    A 7. rész már kicsit uncsi, mivel háromszor is végigtoltam. Nem volt rossz amikor a zombi TRexek rámrontottak és a kőbunkómmal agyon kellett ütni őket, de a mutáns repülő raptorok hátukon a plazmavetővel... hát azt már egy kicsit eröltetetnek éreztem, pláne a kokakóla reklámot az oldalukon :-)
  • PLATINO
    #395
    tök jó a RESIDENT EVIL 8 KICSIT JÓ A GRAFIKA 200 TÖLTJÜK HAVEROKKAL TORENRŐL MA LE IS JÖN!!!!!ÁLOM SZÉP
  • #394
    Mert unatkozik...
  • gamerboy91
    #393
    kell a Resident Evil 7?
    Tod az a őskorban játszódik?
    Tegnap láttam egy videot belőle amiben Ötzi zombivá válik és megeszei a többi ősembert.
    És akkor motorral jön Dante.
  • Axon
    #392
    Ugyan már!
    Én éppen most töltöttem le a Resident Evil 5 pc-s verzióját. 4 DVD-s a mérete, de nem volt gond, mert van egy 100 ezer gigabittes privát vonalam közvetlenül a názától, így 3 másodperc alatt lent is volt az anyag.
    Roppant jó ez az ötödik rész mivel itt én vagyok a zombi és az utcán mászkáló járókelőket kell megmarnom, lehetőleg a nyakuknál. Éppen most tolom a 2. pályát, ahol egy néger hermafrodita bőrébe bújva kell egy luxushajón utazó rögbicsapat tagjait megmarnom, de roppant nehéz így hard fokozaton az egész, mert folyton fejbe dobnak a labdájukkal.

    Holnapra pedig meglesz a Residen Evil 6 is, mert a haver szólt, hogy éppen most tölti torrentről...
  • PLATINO
    #391
    aki már leszedte az tegyen be képeket!!!!
    Egyátalán ez jó verzió nem kamu valami?
    elkesztem én is szedni de remélem jó
  • Rick Wyeth
    #390

    joenumberone

    !! Ha komoly miért nem adsz screenshot-ot ? Miért kell kamázniés etetni a népet ?
  • Rick Wyeth
    #389
    haver is mondta :D:D:D Mellesleg mikor van a megjelenés ? nekem oktober 29et mondtak..-:s
  • Rick Wyeth
    #388
    hát megmondhatná honnan van meg a pcdvd-re azt irják fake :D:D
  • #387
    Mi van haver ,igen csendben vagy.
    Csak nem játszol a Resident 4-el pc-n?
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Rick Wyeth
    #386
    vAn egy j hírem
    fake az egéssz havernak lejött és azt mondja semmi.... nem jó és vírus adag
  • Rick Wyeth
    #385
    nah most alig megy egy kbyteval
  • Rick Wyeth
    #384
    nah ez érdekes 300al töltött és most meg leállt
  • Rick Wyeth
    #383
    jó game egyébként jácottál vele psn? Más mint a többi előző 3 vagy ugyanolyan
  • Rick Wyeth
    #382
    okok
  • MagyaR
    #381
    Oké! Megnézem a gumimacikat és még vmit azt kíváncsian várom az eredményt! :)
  • Rick Wyeth
    #380
    2 óra és lennt van
  • Rick Wyeth
    #379
    egyébként naon várom a gamestar szerint jó csak ne rontsák el a pcés verziót :) mellesleg haverom azt mondja külfölkdi oldalon látta már ugyanezt a verziot és azt irták forumon hogyO.K de mondom leszedem megnézem
    azt majd megölöm a havert is hogy baromságot mond meg kábelen keresztül szájba vágom joenumberone -t :D:D:D:d
  • Rick Wyeth
    #378
    Na most mi van ezzel a resident evil-lel ? normmális ? vagy nem ! mindegy nekem most 200al repeszt le megnézem, ezt a gépet ugyis ujrahuzom néhány nap mulva ha virus szolok nektek ha nem akkor megerősítem azt amit joenumberone mondott így jó lesz ?
  • kirol
    #377
    joenumberone meg azt hiszi, hogy ezt beveszi bárki.
  • Istencsászár
    #376
    Fake, állítólag vírus, legalábbis azt irták a kommentekbe, nomeg 0 seeders:)
  • kirol
    #375
    Mert valószinűleg kamu.
  • Seth
    #374
    Hmm, 3 napja tölthető és nem írta be ide senki?? Fura
  • kirol
    #373
    Csináljon inkább Fraps -al egy kis videót! A kezdő percekről.
  • #372
    Screenshotot légyszi!
  • haxoror
    #371
    Mármint te meg a 17-25 haverod töltöttétek 3 napig? Jó nagy lehet
  • joenumberone
    #370
    Amúgy ha a googlebe beirod azt hogy torrent resident evil 4 akkor kiad vagy 30 torrent oldalt.De amúgy rapidsharen is fent van már.


  • joenumberone
    #369
    tegnap este 7 lejött 3 napig töltöttem
  • kirol
    #368
    0 seeder nem gyanús kicsit?
  • joenumberone
    #367
    én már jáccok vele
  • #366
    Letöltötted már?
    Várunk vissza amint lejött :)))
  • kirol
    #365
    Akkor jáccál vele!
  • joenumberone
    #364
    http://torrent.eval.hu/

    itt a keresőbe beirjáto hogy pontosan: Resident Evil 4 PC DVD

    Ha sokan töltitek egyszerre mondjuk egy baráti társaság mint mi 17-25 fő akkor akár 120 kb/s is jöhet.
  • joenumberone
    #363
    Torrentről letudjátok már tölteni sokkal jobb mint a ps2
  • joenumberone
    #362
    Megjelen a resident evil 4
  • SötétBarom
    #361


    BAN.

    (ki az a barom aki ezért fizet?)
  • Prince of Máté
    #359
    hmmm... kíváncsi leszek milyen gépigénye lesz...