5443
  • SötétBarom
    #439
    Megzakkant falusi parasztok.. Tiszta furcsa..
  • Seth
    #438
    aha, benne van Ada is, meg Wesker meg más nem....:D. Nem zombik vannak(nem lövöm le a poént), de nagyon hasonlóak (mármint mozgásukban)
  • xeth004
    #437
    Egyébként a címen, meg azon kívül, hogy Leonnal kell nyomulni, lesz valami köze a RESIDENT EVILhöz? Mert hát ahogy láttam a "zombik" is elég gyanúsak...
  • Axon
    #436
    Pedig ha igazán nagyot akarnak szakítani a játékeladásokból, akkor mindenképpen meg kell, hogy jelenjen december elején, akár félkészen is. Legfeljebb majd adnak ki hozzá rengeteg patch-et, de akkorra már jó sokan megvették a karácsonyi játékvásár dömpingben.
  • Senkkik
    #435
    elvileg most a megjelenést december 8-ra mondták... Hát sztem ez megin nem fog összejönni de maj meglássuk :D
  • Rick Wyeth
    #434
    ja :D:D Bár ha az én agyamat tapogatná lenne érdekes mozgás lenne :D Lehet egyeseknél megse mozdulna :P Van pár fura szerzet azz ismeretségi körömben :D:P
  • csabarinkoo
    #433
    Én is az irányitásástól félek :(
    Sosem sikerül jól az átirtatoknál.
    bár kitudja.. mire kijön a játék, lehet addigra már lesz egy fejretehető akármi, ami letapogatja az agyadat amire gondolsz és úgyirányítod :)
  • Rick Wyeth
    #432
    Hát igen , Konzolon végignyomtam az összes resit meg ha jol tom a dino crisis is az övék azt is nagyon szerettem... De pc capcomot ritkán találni.JÓT!!
    De konzolra a capcom tényleg profi.. Pcre meg hagyniuk kéne hogy az ubi bele üsse a hozzáértő orrát a játékba és akkor talán nem kapnánk szart. Nálam az ubi játékfeltámasztásból kitünőre vizsgázott---> Prince of Persia (máig nagy kedvenc)
  • simirizsa
    #431
    De csak az irányitás miatt :)
  • csoola
    #430
    lehet konzolra jok, de PC-n még a Resident Evileken kivül jo játékot nem láttam tölük...
  • Gabe18
    #429
    Egyenlőre itt még egy angol nyelvű Resi 4-nek is sokan örülnének szerintem...
  • gabe paul logan
    #428
    Hell! Próbálta már vki lefordítani a gamet? ÉN mindent értek benne és
    tök fa**a lenne egy magyar feliratokkal,szovegekkel teli rezi4.
    Megcsinálnám de nemtom milyen programokkal lehetne a text fileket és a videokat megnyitni...
  • CalebJoe
    #427
    A Devil May Cry meg a Resident Evil sorozat is a Capcom műve az Ubisoft csak a
    PC verzió kiadója, amúgy meg a Capcom istencég mint a legtöbb japán játékfejlesztő cég.
  • Newfronter
    #426

    Sorry! Ezt nem hagyhattam ki!
  • Rick Wyeth
    #425
    tOM HOGY NEM LESZ!! Amúgy sztem még mindig az Ubisoft szal nagyon nagy szarra nem kell számítani :D:D Eddig amivel jáccottam gamekkel tőlük mind bejött...És most is nagy nevekk jönnek ! Splinter cell, Might and Magic, Sztem nem fogunk csalódni......Olyan nagyot...:D:D:D
  • Newfronter
    #424
    Nem lesz demó, ne is álmodj! Örülj ha egyáltalán megjelenik PC-re. Sajnos ez az Ubisoft...
  • Rick Wyeth
    #423
    áááááááááá mit pöcsölnek ennyit ?? Kérni kéne tőlük egy demót- Legalább azzal ellennénk megjelenésig :D:D:D:D
  • newc22
    #422
    Pedig néztem róla egy videót és nekem kajak teccik!!! ÁÁÁÁ de messze van még az idei hóóóóóóóóóóóóó!!! Vagy idei nyár?? :((((
  • mucsácsó
    #421
    hát najah...lassan urrá lesz a játékon a S.T.A.L.K.E.R.-szindróma

    amúgy, jelenleg ez a megjelenés, de hangsúlyozom, hogy ebben a pillanatban!

    Resident Evil 4 Ubisoft December 2006 EU
    Resident Evil 4 Capcom 12/07/06 AU
    Resident Evil 4 Ubisoft TBA US
  • Hellsing47
    #420
    ennél a játéknál NINCS olyan szo hogy "tuti"!!!
    itt semmi se biztos
  • newc22
    #419
    ÁÁÁÁá December ez tuti???
  • Rick Wyeth
    #418
    Elcsendesültünk! Sehonnan semmi hír????
  • Rick Wyeth
    #417
    Bsszus mért van olyan rossz érzésem ? A bloodrayne 2őt majd egy évig portolták és egy nagy szar lesz, remélem az ubisoft hűmarad magához, akkor elnézem nekik a devil may cry 3at aminek az irányítása borzalmas,grafik övön aluli de élvezhető
  • grebber
    #416
    Pedig be fog hidd el :(
  • mucsácsó
    #415
    hát b@sszák most már meg...
    még az hiányozna, hogy ennyi ideig húzzák vonják, és nagy nulla legyen az egész...
    mind irányításilag, optimizációlag, ne adj Isten grafikailag is...
    (de remélem azért nem következik ez be)
  • Senkkik
    #414
    ja csak még semmi különösebbet nem tudni róla.. lehet nem is lesz pc-re...
  • Seth
    #413
    aham, a dátum volt már április, június, július, szeptember, a decemberben olyan biztosak lehetünk szerinted??
  • haxoror
    #412
    december?
  • kirol
    #411
    Minek is, mire kijön már úgyis gagyi lesz a grafikája.
    Majd jön a Resident Evil 5 !
  • Seth
    #410
    ne is hidd, idén ezt már nem látjuk asszem :D
  • Senkkik
    #409
    áh nem hiszem.... (mármint a resi 4-et)
  • #408
    Import Tuner Challenge (X360) - október 10.
    Rainbow Six: Vegas (X360, PC, PS3) - november 17.
    Resident Evil 4 (PC) - december 8.
    Splinter Cell: Double Agent (X360) - október 20.
    Splinter Cell: Double Agent (PC, PS2, Xbox, GC) - október 27.

    A gamekapocsról van az infó.
  • Rick Wyeth
    #407
    akkorra van a resi 4 is nem ?
  • PLATINO
    #406
    splintel cell 4 október 28
  • Rick Wyeth
    #405
    annyiért már olyan gépet veszek...hogy aláznám az egész világot :D:D mit tud az hogy ennyibe kerül, az uj dzsojsztííkról má halottam :D egyébb ? szebb nah és, arra van a gép. Hamarasonan memgjelenik a darkmessiah vagy a crysy ami echte pc-s gém:D csak vas is kell neki :D:D:D:D
  • Rick Wyeth
    #404
    menniy egy ps2-es amúgy ? lehet hogy beszerezném, a ps3nak csillagászati ára van. Ki veszi azt majd meg ? 600 euro
  • Rick Wyeth
    #403
    egyébként is.ha jó lenne,sztem fennt lenne a wanadoo-n vagy a gamestation-on:):P
  • Rick Wyeth
    #402
    Splinter mikor jön ? Szeptember ? Jouambre rapidshare link ?? Ha jó a resi4 pc mégis szóljatok én nem töltöm feleslegesen :S 7 nap mire lejönne....
  • Senkkik
    #401
    most már jöjjön csak a splinter cell 4 aztán kibírom addig :)
  • Axon
    #400
    Az is röhej, hogy az 576KByte őszi katalógusában már meg is lehet rendelni. Nincs odaírva, hogy előrendelés, mint más még meg nem jelent játékoknál, hanem úgy tálalják, mint egy megjelent és a bolt polcairól leemelhető játékot.
    Én is rögtön elhittem nekik, hogy már megjelent. Az oldalukon viszont feltüntetik, hogy előrendelhető.