5443
  • Hoz_Hun
    #479
    Ezt én is megveszem. Na már is várom.

    Köszi az infót.
  • Csibe001
    #478
    Na ez szuper, bár nem itt kéne mondanom, én a Silent Hill miatt biztosan megveszem, csak jöjjön már.Thx az infót!!!
  • Stinger 576
    #477


    A borító. :)
  • Stinger 576
    #476
    SZiasztok,

    jövő hétfőn megjelenik az első magyar nyelven kiadott Resident Evil - Silent Hill Guide!!

    A könyvvel kapcsolatos további információkat ITT találjátok.!

    Terjesszétek, hirdessétek! Thanx!
  • Gideon Wieth
    #475
    nézd meg:P bár sztem az :/
    Amúgy nem tom mért jó a jövő év eleje amikor idén karácsonykor rengetegen mennének vásárolni...ezzel keresnek több pénzt:( én még egyáltalán nem jácottam vele:( csak PS1-en az 1-2-3-mal :)
  • LasDen #474
    nem decemberben jelenik meg????
  • Hellsing47
    #473
    az hát! =/
  • urbijoe
    #472
    resident evil 4
    ez is kamu?
  • Seth
    #471
    Hát nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem idén ez már nem fog megjelenni :(
  • #470
    Még nem.
  • deestroy
    #469
    Megjelent már pc-re?
  • SötétBarom
    #468
    Nekem annyira nem tűnt übernek.. Sztem pl egy Company of Heroes sokkal erőforrásigényesebb.. Vagy ottvan mondjuk a Medieval..
  • csanesz
    #467
    igen, de ehhez tényleg azért vmi jó vas kellene már. egy bevásárlóközpont, meg egy nagy rakat zombi... meg olvastam is, hogy ezért lesz csak x360on
  • SötétBarom
    #466
    Már most nagy gém.. Csak 360 exclusive, hogy rohadna le a kezük :@
  • Hellsing47
    #465
    nah ez egy jó ötlet :D

    ahogy láttam nagy gém lesz az is!!
  • SötétBarom
    #464
    Ahelyett hogy ezt a fostaligát portolják, elintézhetnék mondjuk a Dead Rising PC-s verzióját.. =(
    Rohattak!
  • csanesz
    #463
    azért ez már egy kicsit tényleg idegesítő, hogy ennyit késik. már mindenkinek megvan konzolon, mindenki lejátszotta tízszer, PC-re meg még meg se jelent
    de hogy ha ennyit késik, remélem lesz benne valami új opció, vagy vmi.
  • Harly18
    #462
    Ha legalább fejlesztés miatt tolnák el, de sokszor nem csinálnak semmit a játékkal, mert a kiadók miatt csúszik...
  • Hellsing47
    #461
    gondoltam..csak hát vhogy már sejthetö volt hogy nem jön ki az idén...
    nem értem a fejlesztöknek mért jó ha honapokkal(évekkel) huzzák a megjelenést...:-/

    bezzeg a (sztem) fos DMC3-at kitudták már adni..:D
  • Senkkik
    #460
    én épp nem arra céloztam hogy mi a gépigénye de az legalább egy jó dolog :) Arra céloztam hogy 100 hogy nem jelenik meg idén.. Legalálábbis már többen írták hogy januárban meg még a gs is.... :(
  • Hellsing47
    #459
    akkor ahogy nézem nem kell vmi nagy grafikára számitani :-((

    de legalább elfut majd gyengébb gépen is :D
  • Senkkik
    #458
    A horror-akciójáték PS2-re már egy éve megjelent, sőt már a folytatását is bejelentették az újgenerációs konzolokra. A PC-s verzió azonban idén tavasz óta késlekedik, s a legutóbbi hivatalos közlemények szerint jövő év elején érkezik. Ennek ellenére a Ubi oldalán idén május van megjelelölve megjelenési dátumként. Ami viszont új, hogy már elolvasható a játék rendszerkövetelménye.

    #1 GHz-es processzor
    #256 MB RAM
    #128 MB-os videokártya (magas grafikai részletességhez 256 MB-os)
    Ez áll a gamestar oldalán.
  • SötétBarom
    #457
    Did not finish... =(
  • joe1980
    #456
    már várom nagyon!!!!!
  • Mentoloshurkaka
    #455
    Tiszta DNF.
  • Mentoloshurkaka
    #454
    Na jólvan, én már lemondtam róla.
  • csanesz
    #453
    sziasztok:) Rossz hír, megint késik. az 576.hu-n azt írják, hogy jan. 31 a megjelenés dátuma:(:(
  • Gideon Wieth
    #452
    DMC 3 mal nagy bajom nem volt :) csak az irányítás kicsit érdekes lett, nem volt vele baj csak érdekes, meg sztem optimalizálatlan volt picit a játék de tény hogy correct volt :) én végig vittem, amugy van egy rossz hirem, 576 osok azt mondják Január 12 az uj dátum....
  • newc22
    #451
    Gamestar szerint december 8 a release!!! :D Úgy legyen vagy megverem őket!!! :D
  • #450
    Biztos hogy az.
  • haxoror
    #449
    Állítólag FAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hellsing47
    #448
    töltsd le!!:P meglátod


    más...csak nálam nem jön be egy kép SEM az oldalon..a "Mehet" gombot se találom :(((
  • Kandurex
    #447
    A Diablo 3 is kint van!!! Vagy FAKE??????????
  • newc22
    #446
    Állítólag kinnt van a game!!!! Vagy FAKE????????
  • Hellsing47
    #445
    DMC-nek az irányitása még el is ment ha jól kézre állitottad a bill.kiosztást(bár sztem gamepad kell hozzá :D)
    vizsont a mentési rendszere vmi iszonyat szar lett =/
    ezért nem is tetszett :DPP
  • Mentoloshurkaka
    #444
    Mi volt a bajod a DMC3 PC verzióval? Szerintem tök korrekt lett. Az Onimusha 3 konverzió, na az szar volt, de dmc-vel semmi bajom nem volt.
  • Rick Wyeth
    #443
    DMC3 olyan is lett:) Picit bízzatok meg az Ubiban. Ha halasztják valószinüleg jó okuk van... Nagy szart még nem lett belőle ha eltolták a megjelensét:)
  • mucsácsó
    #442
    jó reggel! :)

    inkább december, mint karácsony:
    Resident Evil 4 Capcom 12/07/06 AU
    Resident Evil 4 Ubisoft 12/08/06 EU
    Resident Evil 4 Ubisoft TBA US
  • newc22
    #441
    Megjelenés Karácsony? Vagy megint eltolták? Megjelenik egyáltalán??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Mentoloshurkaka
    #440
    Egyáltalán meg fog jelenni? Vagy miért húzzák-halasztják a megjelenést? Onimushát és DMC 3-t simán tudták időpontra csúszás nélkül hozni, ezt miért nem?