5443
  • newc22
    #599
    Január 4? Kíváncsian várom...... Ez rosszabb mint a S.TA.A.L.K.E.R!!! ááááááá
  • ffxi
    #598
    Ááááááhh.... nem erről volt szó:(
  • Faki
    #597
    Vagy csak jövőre... :(
  • ffxi
    #596
    Yeeeeeaaaahhhh!!!!
  • newc22
    #595
    Ááá Holnap lesz a nagy nap állítólag....... Ha valaki valami releaset lát akkor mindenképpen írja be ide!!!! :D Lehet holnap már zombikat gyilkolunk...... :D
  • mucsácsó
    #594
    hát elég valószínű :)
  • newc22
    #593
    Nem baj csak egy verzió jöjjön ki!!! Aztán úgyis futótűzként fog terjedni....... Szerintem pár nappal az ausztráliai megjelenés után.... :D
  • mucsácsó
    #592
    Ausztráliára 2006.12.07-et írnak, szóval az még elképzelhető...
    viszont az amcsi meg eu az még mindig TBA :(
  • ffxi
    #591
    Aha!
  • newc22
    #590
    ÁÁÁÁ Nem vágom!!!! A gamestaros csávók szerint December 8!!!! De szerintem tuti nem fog megjelenni még...... ÁÁÁÁ Mi tart már ennyi időbe!!??!?? ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
  • Seth
    #589
    idén már nem lesz
  • MimaSKATE
    #588
    mikorra várható?:S mer addig ugy volt h idén szept nem?! :S
  • grebber
    #587
    Szerinted ??
    Ha kijött volna nem eggyicske komment lenne!
  • ffxi
    #586
    Ami fenn van torrent oldalakon az fake?
  • jakewyler
    #585
    Sziasztok
    Mikor jelenik meg a játék?
  • Gideon Wieth
    #584
    elundult :) 7 perc mulva bele is futottam egy bombába... Viszont valszeg a vidikari miatt, a bokrok rondák meg a fák.. tudjátok a textúra téglalap és arra van ráfestve a bokor... De még így is láccik hogy alapból szép játék lesz ez...
  • Seth
    #583
    X -et
  • Gideon Wieth
    #582
    hali
    még mindig emulátor :S
    Amikor bejön az a kép hogy válasszak nyelvet.. és alapból az angolon van... mit kéne nyomnom ??? Mármint a joystickon( kocka , kör , start.. értitek...
  • newc22
    #581
    Rapidshares linket nem tud valaki? még talán az is jó lenne...... na mind1 délután nekiállok nyomozni a játék ügyében hol is van még fennt........ :D
  • dante3
    #580
    Úg látom nyíltan lehet warezolni!
  • dante3
    #579
    is elérhető a resi 4.!
  • Gideon Wieth
    #578
    emberek.... itt le tudjátok tölteni a játékot... 400ft/4 nap!!!!
  • wesker24
    #577
    persze hogy azzal nyomják !!! Mást nem lehet átemulálni PC-re !!!!
  • wesker24
    #576
    én is pont ugyanigy vagyok vele csak torrentről lehetne leszedni de az meg ki....ott lassú !!
  • newc22
    #575
    ja és Ps2 verzioval nyomjátok?!?!?
  • newc22
    #574
    Én is filózok ezzel az emuval elég erősen!!!! Mivel a megjelenés eléggé ködös!!! :( Ha megjelenik egyáltalán..... Csak az nem okés hogy torrentről tölthetek az meg kitudja hány nap mig lejön...... :(
  • Gideon Wieth
    #573
    Dante köszönöm majd megpróbálom ha hazaértem...
  • Gideon Wieth
    #572
    szerintem mehet vele :) az én gépembe ma vettem uj karit és ebbe AMD 3100 van és működik vele az elején 60-70 fps-el aztán átlag 50-60ra leesik....
    A videokari Ati X1600XT 512 mb rammal :D
  • Shep
    #571
    max 15.
  • dante3
    #570
    30fps körül még játszható a resi,de alatta már nagyon szaggat!
    Szerintem ezzel a konfiggal el tudod érni ezt a sebességet!
  • newc22
    #569
    Szasztok szerintetek ezen a configon is menne a game? Athlon 64+ 3000, 1 Giga Ram, Nvidia 6600 Gt 128 mega!!! Szerintetek mennyi fpst produkálni? És mennyi az az fps szám ami alatt még türhetően fut? Thanxxx a választ!!!! :D
  • dante3
    #568
    Én billentyűzettel játszok!
    Ha te is,akkor a pcsx2-ben/configuration/First controller/PADwinKeyb driver 0.9.0 erre állítsd!!!
    Alatta ott a configure,belemész és megadja,hogy melyik gombbal mit csinálsz,át is variálhatod!
    Nekem jó volt az alapbeállítás,már megszoktam!
  • csoola
    #567
    volt az egy, az ugy kezdödött h leesett a bácsinak a feje /vagy elgurult/ és akkkor megijedtem és kikapcsoltam, aztán volt a 2 és a 3, meg a 4ik konzoltra amit sokan várnak most pc-re.
  • Gideon Wieth
    #566
    mert bármit nyomok a billentyűzeten egyáltalán meg se nyekken... a joystickal szintugy.... analoggal meg még nem próbáltam de mit kéne beállíttani ?????
  • Gideon Wieth
    #565
    következő gondom...
    Elindult végre :) A Resident Evil 4....
    Bejön hogy vállasszak nyelvet aztán semmilyen gombra nem reagál... Analogos Gamepad kell hozzá vagy mit kell beállítani ???
  • #564
    Én mindig keresem azt az illetőt, aki szívesen összefoglalná az eddigi pc-s Resident Evil részeket.
  • Gideon Wieth
    #563
    és hogy kell abban elindítani valamit ? vagy kell hozzá valami ,
  • Gideon Wieth
    #562
    de mi az a VM ?????
  • biomage
    #561
    hehe ne itt kérdezd ha nem vennéd észre ez a resident evil topik :)
    de ha már felteted vállaszolok rá
    ha végét olvasod a pirosal irt részt akkor megtudod miért kell VMben inditanod
  • Gideon Wieth
    #560
    miaz h vmbe indítsd el ?