5443
  • haxoror
    #639
    Elvégre a játék már rég kész van a portolás meg alig kerül valamibe szal nincs rá igazán okuk hogy NE adják ki.
  • haxoror
    #638
    Miért lenne cancel?
    Ha kiadják keresnek a pc-seken is egy nagy csomó pénzt, ha nem adják ki akkor elesnek egy csomó pénztől.
    Nyugi, ki fogják adni.
  • Mentoloshurkaka
    #637
    Az lesz a legborzaztóbb amikor kiírják hogy Cancelled. De akkor lemészárolom az összes Ubisoftot.
  • Seth
    #636
    de az a baj hogy sehol egy reklám ( vmi coming soon vagy available mm/dd/yyyy vagy pre order now etc), sem-mi
  • RocKY2
    #635
    Szimpla reklám kampány...
  • newc22
    #634
    húúú 2 x elküldtem valami admin kapja le az egyiket!!! :D
  • newc22
    #633
    Vazzz ez komolyan a pofátlanság netovábbja vazzz hova halasszák a gamet csinálnak egyáltalán vele valamit? Szerintem kurvára nem foglalkoznak a játékkal csak mindig halaszgatják a megjelenést komolyan a végén tényleg letöltöm a ps2 verziót miért van az hogy ők már rég végigtolták a gemet mi meg itt csurgatjuk a nyálunkat egyszerűen hihetetlen rosszabb mint a stalker ott legalább annyit mondtak bocs majd egy év múlva azt bocs majd jövőre vagy bocs idén sem jön ki.... itt meg vazz hónapokat csúztatnak el minden hónapban ezt a pofátlanságot van bőr a képükön??? ÁÁÁÁÁÁÁ
  • newc22
    #632
    Vazzz ez komolyan a pofátlanság netovábbja vazzz hova halasszák a gamet csinálnak egyáltalán vele valamit? Szerintem kurvára nem foglalkoznak a játékkal csak mindig halaszgatják a megjelenést komolyan a végén tényleg letöltöm a ps2 verziót miért van az hogy ők már rég végigtolták a gemet mi meg itt csurgatjuk a nyálunkat egyszerűen hihetetlen rosszabb mint a stalker ott legalább annyit mondtak bocs majd egy év múlva azt bocs majd jövőre vagy bocs idén sem jön ki.... itt meg vazz hónapokat csúztatnak el minden hónapban ezt a pofátlanságot van bőr a képükön??? ÁÁÁÁÁÁÁ
  • Seth
    #631
    elsőre kb 20 órányi játékideje van, nem egy rövid darab :D
  • Mentoloshurkaka
    #630
    Nem tom miért ülnek a játékon amikor már rég készen van a port
  • Mentoloshurkaka
    #629
    asszem gamespoton vagy hol, googleban kerestem rá.
  • Hellsing47
    #628
    ez hol láttad??? o_0
    UBI
  • Senkkik
    #627
    Ezt meg honna szedted? :D
    Szerintem semmi érteleme várni erre.. Amugy se lesz túl jó , majd ha jön leszednjük (legalábbis én mert hogy megvenni nem fogom az 100) aztán kb 3-4 óráig elég lesz vagy megunjuk az első 10 percben :D
  • Mentoloshurkaka
    #626
    na ha azt hiszitek már közel február akkor itt a jó hír:

    Resident Evil 4 - PC
    Release Date: March, 2007

    Á lá STALKER
  • newc22
    #625
    Nem úgy volt hogy januárban jön ki? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • csabarinkoo
    #624
    Én lassan lemondok erről..
    Vagy ha nem is, akkor meg úgy várom már, hogy mire kijön (100 év) és elkezdek játszani vele és nem fog tetszeni mert ha már valamire ennyit várok,akkor az feleljen meg elvárásoknak és lehet másfél év hitegetés után kevés lesz amit majd nyújt, ahhoz képest... :(
  • grebber
    #623
    Ez a 2007 ferbuár is gamestaros megjelenés mert nagyobb game siteokon csak 2007 TBA van :(
  • csabarinkoo
    #622
    Remek. akkor már egy éve lesz az, hogy állítólag kijön hamarosan..
  • #621
    Úgy legyen!
  • grebber
    #620
    2007 februárban jön elvileg!
  • #619
    Valami friss hír? Az éven ezzel már nem játszunk :(
  • biomage
    #618
    hi mikor olvasod el a PMemet?
  • Senkkik
    #617
    hát nem nagyon kell nekem... elmegy rajt majdnem minden max minimumra rakom.. (de ezt fejezzük be mert leszólnak hogy off-oljuk a topicot)
  • dante3
    #616
    egy jobb vidokari,és semmi gond,mondjuk egy x1950pro,abból van agp és 50 körül lehet kapni!
  • Senkkik
    #615
    oh én már unom ezt az állandó fejlesztgetést... Mostis inkább veszek egy gitárt aztán azzal jól elleszek :D
    Majd max 1-2 év múlva veszek 1 jobb gépet.. (amugy egy 6600 GT-m 3 GHz-s procim meg 1 GB RAM-om van...)
  • dante3
    #614
    Már egy éve raktam félre minden hónapban egy kis lóvét,hogy végre legyen egy normális gépem,nem volt olcsó,de megérte,szerintem a régihez képest!
  • Senkkik
    #613
    jah akkor már értem :)
    nekem kb jövőre lesz ilyen gépem :(
  • dante3
    #612
    Asus P5W DH Deluxe, Core2Duo E6600, 2x1 Giga 800mhz Corsair,His X1900GT
  • Senkkik
    #611
    milyen géped van?
  • dante3
    #610
    Az előző resi játékokban is szerepelt,most is segített párszor a játék során,főleg a végén!
  • dante3
    #609
    Jah,már rájöttem!
  • Hellsing47
    #608
    kijaza Ada???:DDD
  • Seth
    #607
    Ada = vörösruhás csaj >_<
  • dante3
    #606
    Na sikerült végigtolni a gamet!
    A végén kaptam infinite ammot!
    Meg megnyíltak az extrák:

    Ez van benne:

    Lehet menni ADA-val!


    Meg a vörös ruhás csajjal is!



    Jó kis játék,ha kijön pc-re,akkor végignyomom mégegyszer!
  • dante3
    #605
    #540-es hsz-nál ott a movie róla!
  • dante3
    #604
    pcsx2 0.9.2
  • ffxi
    #603
    Milyen emuval nyomod?
  • Hellsing47
    #602
    ha nem jelenik meg januárban SEM akkor sztem már ki se adják a gémet...
  • newc22
    #601
    Komolyan ha nem jelenik meg januárban akkor én is lehúzom a ps2 es verziót!!! Az emu!!! :D
  • dante3
    #600
    Addigra végignyomom emulátoron!Habár már kezd nehéz lenni "kevés a töltény és erősödnek az ellenfelek!