5443
  • kirol
    #959
    Nekem GeForce 4 MX440-el így néz ki:



    Videó az jó, de a kép 90% a tök fekete, itt pl. csak a tűz lobogását látni.
  • Gideon Wieth
    #958
    szarok az irányításra az engem nem érdekel... van gamepadom nyomom azzal egérrel nekem még furább lenne az első 3 rész után...
  • Seth
    #957
    PS2-n riceg ficeg az egész, mégis szuper,mert élvezetes, ne rinyyáljatok má a graf miatt. Egyedül az irányítás miatt kellene aggódnotok
  • Gideon Wieth
    #956
    thx,,, akkor no problém... bár ahogy nézegetem ez az erdős rész nem valami hú de szép...:D Játékélmény forever....:P
  • Seth
    #955
    teljesen angol nyelvű
  • Hellsing47
    #954
    csak hogy 128 mega DDR3-as az..
    szal tutira elég lesz

    amugy meg az utolsó mondatod tök hülyeség -.-
  • Gideon Wieth
    #953
    akkor a netshowban van angol nyelv is még mindig nem kaptam választ.. a képek abból vannak?
  • Prince of Máté
    #952
    Mellesleg ehhez az "egér problémához" lesz patch higyjétek el!
  • Prince of Máté
    #951
    elég lenne, csak mivel 128 mb-os az már kevés..
    hát igen én sem értem ehhez minek 256 mb vga memória mikor a PS2-m-nek 2mbos a memóriája és ez nem sokkal szebb...
  • Prince of Máté
    #950
    jee király 6 óra alatt le is jött!
    majd kipróbálom!
  • kirol
    #949
    Eddig se volt egér?
    Nem is emlékszek.:)
    Akkor jó, mert nekem nincs kontrollerem, billentyűzettel nyomom majd.
  • Bence94
    #948
    helo én próbálkoztam ezzel a mouse joystick-kal de a játékvezérlő hozzá adásnál nem engedi mert valami illesztőprogram hibát ír pedig fennt van.
    a játokot pedig meg várom resi 4 néven hátha az angoloson lesz egér.
  • zola2000
    #947
    Na most kezdtem neki az egynek dsen, ott van érintőkijelzős célzás. Remek lett a port. Azt hiszem a 4et pcn kihagyom talán majd később az extrák miatt, bár egy althon 1200asom van 128 as gforce fx 5600.
  • malter
    #946
    azért gond mert azokat konzolon nyomtam pcn alap az egér használata azért szar hogy nincs
  • Gideon Wieth
    #945
    én is erről beszélek... meg sztem most a kamerakezelés sokkal jobb.. látom h mire lövök nem pedig csak sejtem h van arra valaki...
    Kérdés..én még csak emun nyomattam most fog egy másfél óra mulva lejönni... milyen az aláfestő zene ?? mert az emun idegesítő zümmögésszerű valami volt..
  • urbijoe
    #944
    az elözö részekben sem volt egér irányitás ,akkor meg mi a gond?
  • Gideon Wieth
    #943
    na átálttam wanadoora
    nem tom mi a bajotok hogy nincs egér...persze biztos zavaró de ahhoz képest első 3 rész... amit psxen nyomtam ahhoz képest sztem jó
    a grafika meg kit érdekel ha jó a játékélmény? sztem a karakterek szépek és graf 10/7es ami elég a jó élményhez,,,
  • malter
    #942
    szinte az összes részt végig vittem,de ez szörnyü(nem maga a játék)hanem az hogy meddig vártunk rá és 1 egyszerü gombkiosztást nem raktak bele,nem kezelei egeret stb szoval nem igazán értem ennyi modositásért miért kelett eddig várni
  • duwy
    #941
    http://eaf1.cn/bbs/viewthread.php?tid=26364

    Nem tudom, hogy a Residenttel is működik-e, de egy próbát talán megér.
  • UltimateGamR
    #940
    mit nyavajogtok ????? ez egy KONZOL játék!! örüljetek hogy kaptatok egy port-ot! amugyis ps2n ennél 50szer szebb és jobb játékok vannak. elégedjetek emg ezzel a kis morzsával.
  • CalebJoe
    #939
    Istenem grafika szar, irányítás szar mást se tudtok mondani, van itt néhány nyavalygó ember akinek szerintem fingja sincs erről a játékról hogy milyen.
    Nekem már az első rész is magával ragadott jó story és még durvább játékélmény.
  • EmThor
    #938
    Widescreen szépségei :P


  • Pleomax365
    #937
    Valaki írta hogy a Cold fearnál szebb lesz...
    Hát szerintem egyáltalán nem szebb nála inkább rondább. meghogy nincs benne egér, kész röhej, de amúgy nem lenne rossz a játék
  • mucsácsó
    #936
    ehhh...ezt pofáztam pár sorral ezelőtt...szánalom :(
    regelj szépen valami jó drága smswebre, hááátha fennt van valahol! ;)
    ha már ennyi nincs benned, hogy használni tudjad a neted ami előtt ülsz...vagy csak szimplán lusta vagy keresni?
  • Mentoloshurkaka
    #935
    De amúgy mi nehézség van egy torrent keresésében?
  • geri486
    #934
    Biohazard 4 Gyerekek, bannolva leszek, de nesztek.....
  • geri486
    #933
    Lécci, akkor valaki msn-re egy torrentet!!!!

    [email protected]
  • Mentoloshurkaka
    #932
    Az irányítás mennyire gázos?
  • IgH
    #931
    látom nemsokan foglalkoznak az általam belinkelt oldalla,de megpróbálkozom mégegyszer:http://eaf1.cn/bbs/viewthread.php?tid=26364..szal itt mit jelent ez a mouse joystick?
  • Csuhai G
    #930
    Hát nekem ez egér nélkül felejtős ! :(
  • geri486
    #929
    PLZ!!! Valaki linket torrenthez!!!
  • mucsácsó
    #928
    hát az tényleg röhej lenne aztán....
  • grebber
    #927
    7300GT ha nem elég ehhez a gamehez akkor el is mehetnek a picsába a tisztelt portolok.
  • dante3
    #926
    persze!Minimum Gépigény:
    CPU: 1ghz
    RAM:256Mb
    VGA:128
    -----------------------
    Ajánlott Gépigény:
    CPU:2ghz
    RAM:512mb
    VGA:256mb
    ----------------------
    Optimális Gépigény:
    CPU:3ghz->>
    RAM:1gb->>
    VGA:256-512mb
  • Prince of Máté
    #925







    tessék
  • Prince of Máté
    #924
    képet a#914-es hsz-ban linkeltem!
  • Prince of Máté
    #923
    hát a videókártyád miatt max grafikán nem, de amúgy akadás mentesen lazán elmeyg rajta.
  • Mentoloshurkaka
    #922
    Szerintetek futni fog a játék a gépemen?:

    P4 2,8 GHZ
    Geforce 7300 GT 128MB GDDR3
    1024 MB RAM
  • Hellsing47
    #921
    furcsa hogy nem kapjuk töled a már megszokott képeket :DD
  • Maxtreme
    #920
    Én mondjuk digitallal nyomom az irányt :) (ehhez szoktam ez van)
    Az 1ik analog kar kihasználattlan, a másikkal a távcső zoomolásának mértékét állítom :D
    1ébkénr elég ehhez only digital karos gamepad is, csak jó sok gomb legyen rajta :)