5443
  • simirizsa
    #999
    Na ha az egyik házba bemész kis movie lesz h Leon betolja az ajto elé 1 szekrényt nah ott az ablakok elé is told be a szekrényt aztán huzz fel mert aaa kis paraziták másznak ám létrán is szed le a falrol a shotát lényeg h ha jön a lánc fürészes akkor egyböl öt lödd mert ha nem ezt teszed és közel jön volt 1fejed :D
  • dante3
    #998
    Jól! :D
  • simirizsa
    #997
    Legegyszerübb ha bebarikádozod magad 1 házba fent a falon még shoti is van :D
  • dienesoft
    #996
    Szerintetek hogy fog menni ezen a gépen?:
    AMD 2600+
    Geforce 7600GS 256MBRAM
    1GB Samsung RAM

    Köszönöm a választ előre is!


  • dante3
    #995
    Hát nekikezdhetsz,csak kib@szott nehéz lesz irányítani!
  • Voltan
    #994
    Ha nincs kontrollerem, akkor hozzá se kezdjek?
  • Djemba
    #993
    ti honnan szeditek??? mert nekem naon lassan húzzaja és S.M 3.0 kell neki vagy elég a S.M 2.0???
  • ffxi
    #992
    Jól néz ki!!!
  • Gideon Wieth
    #991
    öcsisajt! a legegyszerűbb megoldásra nem gondoltál! Te mit csinálnál ha száz vérszomjas falusi kapával és kaszával (nem beszélve a láncfűrészről)rontana rád! Ok aláírom Shrek néhány pofonnal elintézi!
    De a lényeg! SZÉGYEN A FUTÁS DE HASZNOS!!!
    Fuss... Gamestarosok is ezt ajánlották...
  • simirizsa
    #990
    Minimum Gépigény:
    CPU: 1ghz
    RAM:256Mb
    VGA:128
    -----------------------
    Ajánlott Gépigény:
    CPU:2ghz
    RAM:512mb
    VGA:256mb
    ----------------------
    Optimális Gépigény:
    CPU:3ghz->>
    RAM:1gb->>
    VGA:256-512mb

  • Gideon Wieth
    #989
    ok :)
  • simirizsa
    #988
    Rugni ugy lehet h arcon lövöd valamelyik kö..ögöt és utána kiirja mivel tod egyébként még lehet valahogy aszem comb vagy térd de suplexelni is igy lehet :D
  • Seth
    #987
    Rúgás nem megy egy gombnyomásra, csak akkor lehet használni, ha az ellenfél meggörnyed előtted, akkor ki is írja hogy kick. Túl erős, könnyű lenne ha állandóan lehetne használni :D
  • Djemba
    #986
    gépigény????
  • Sarapetike
    #985
  • Sarapetike
    #984
    a garfikát ne fikázzátok ez teljes egészében tv-re készült nem megy 30 fölé az fps se alá tuti tv re csinálták
    a rugás nekem sem megy nekem is két bütyköa joyom a jobbbal a kamerát mozgatom be lehet állitan de rugni nem tok :(
  • Shep
    #983
    Hát kurvára nem tudom irányítani ezt a szar, gamepaddal célozni tiszta röhej, mi a titok?

    Rúgni hogy lehet, nekem csak a kést kapkodja elő, ami egyébként semmit nem ér. Mozogva nem lehet lőni, szúrni valami? Beértem a faluba ott lehet valamit csinálni, vagy ígyis úgyis rámjön az ezer tetü és elfogya lőszerem?
  • ffxi
    #982
    OFF
    Az aláírásodban mellékelj alá, hogy: NO MAN CAN
    Tök ütös lenne.
  • Gideon Wieth
    #981
    de ne vedd készpénznek amit ott találsz... lehet hogy elindul a resi 4...
  • mucsácsó
    #980
    hát menni nyilván megy, csak elvárja a játék hogy növessz még egypár pótujjat a 10 mellé :D
  • Gideon Wieth
    #979
    megy billentyűzettel csak akkor kurvajól kell beállítani, ha be lehet...
    jah és fx 5200 hát nem ismerem annyira.. nézd meg a
    systemrequirementslap.com on ...
  • geri486
    #978
    De ha nincs joystickom, attól még megy billenyűvel? (csak botkormányom van)
  • geri486
    #977
    Hy!
    Szerintetek GeForce FX 5200 128mb-vel menni fog ?
  • simirizsa
    #976
    paraziták vanak benük többet nem nyilatkozok :D
  • simirizsa
    #975
    Na jo nem találtam rola képeket :D majd csinálok :D
  • Prince of Máté
    #974
    azok nem zombik, de hagyjuk
  • Seth
    #973
    nem is lesznek. Látszólag zombiknak tűnnek, de nem azok, inkább maradjunk annyiban hogy gazdatestek :D
    Ha végigviszed ebben is lesz időre menő gyilok (mercenaries), plusz ott van még a separate way, ahol Ada-val lehet nyomni(nem az ahol katonai szerkóban van ,hanem a dögös pirosban^^), ez elég jól kitolja a szavatosságot
  • kirol
    #972
    Hát de, de hagyjuk!
  • Gideon Wieth
    #971
    én majd csak délben mondok véleményt:D akkor jön le... de biztos jó...
  • Prince of Máté
    #970
    Én PS2-n toltam, nincs zombi a játékban, plágafertőzött emberek vannak, és kutyák.

    Én Billentyűzettel tolom hát mit mondjak eléggé szar így, nincs gamepadom, PS2-n ezerszer könnyebb volt, és gépen még akadozik is.
    Beállítani csak a felbontást lehet, semmi mást, a játék szélesvásznú, és nem támogatja az 5.1-et.
  • Senkkik
    #969
    nagyjából nekem is ez a véleményem. sztem egyész jó ^^
  • simirizsa
    #968
    Khm khm ebbe is van minijáték csak ez idöre lövös és táblákat kell löni és pontokat kapsz érte természetesen ha eléred 1 bábuhoz kellö pont számot mert bábukat lehet nyerni megkapod ha ösze jön 1 sor bábu mindjárt keresek rola képeket akkor jo kis sumát kapsz ért amivel majd uj fegyvereket tudsz venni vagy fejleszteni :D ja amugy az árus ha jol emlékszem a 2. chaptertöl van :D
  • Maxtreme
    #967
    min dx9-es vga kell neki


    Nohkérem.. hol is kezdjem :)
    Lenyomtam 2 chaptert. Nekem baromira begyün. :) A célzás még gamepad-al is szokatlan először (pláne annak aki a billhez meg az egérhez van szokva) de elsajátítható. :)
    A hangulat szerintem hozza a régi feelinget. A graf mint említettem nem 1 nagy só, de cserébe nem is kell neki 8800GTX sli :)
    Viszont! Az sem mind1 ám hogy milyen gamepadon toljuk. Mert akién nincs analog kar az megen csak rábaxott. Ugyanis a sniper illetve a távcső zoomolásának mértékét azzal kell állítani.

    Ami nekem hiányzik belőle (ha jól emléxem a régiekben volt) a minijátékok. Tehát időre/pontra zombigyilok. :)
    De összeségében tetszik.
    (a gáz az hogy ebben a részben zombi sincs.. legalábbis eddig nem vót)
  • Prince of Máté
    #966
    hát nem:)
  • kirol
    #965
    Na keresek valami újabb drivert mx440-hez, bár az újak nem hinném, hogy támogatnák.
  • kirol
    #964
    Amúgy meg szerintem amit letöltöttél *.nfo -ban van!
  • Prince of Máté
    #963
    amúgy meg nem a rarban volt hanem az oldalon ahonnan letöltöttem..
  • Prince of Máté
    #962
    jó ok megvan.
    ha vki nem találná:bh82220691119281
  • kirol
    #961
    Viszont van!
  • Prince of Máté
    #960
    bazzeg viszont CD key nincs a rarban...