5443
  • Prince of Máté
    #1079
    játék legelején amikor távcsővel bekukkantasz a faluba.
  • Sarapetike
    #1078
    az elöfordulhat hogy eladok valami amit nem szabad ?
    mert a nnél a maszknál erösen tetszet neki az ötlet hogy eladjam de nem attam neki .
  • Gideon Wieth
    #1077
    valaki adjon linket akinek megy az 53. és 65ik fájlhoz?et a kettő kell és a wanadoo most áll:S:S
  • Gideon Wieth
    #1076
    nem az... hanem ez hol lesz a játékban ?? :P értem mi a hullám annyira nem vok fáradt
  • Prince of Máté
    #1075
    rofl omg...
    1 hadsereg 2 hadsereg = 1 hullám 2 hullám
    kissé fáradt lehetsz
  • Hellsing47
    #1074
    késeld meg öket :DD
  • Gideon Wieth
    #1073
    milyen hullámról beszéltek ??
  • Prince of Máté
    #1072
    tökre így vagyok én is , de csak PC-n
    PS2-n a várban tartok csak meguntam és abbahagytam:S
  • Gideon Wieth
    #1071
    asszem most kapok hülyét....
    szart kezdtem el kibontogatni bazdmeg a befejezetlen torrentest akartam :S ááááááááááááááááááááááá
    ilyen hülye is csak én lehetek
  • Shep
    #1070
    Na jó, de billel se tudom megölni őket, mindig ugyanaddig jutok, jön az első hullám végük, küldi a csóka másik adagot az is vége, és utánna fellázad a falu és akkor véegm, lőszer elfogy és kész, a franc ezt a béna szar irányítást, ráadásul a jobb analóg kart nekem nem is kezeli valamiért tehát zoomolni nem tudok pl.
  • Prince of Máté
    #1069
    igen ha szétlövöd őket olyan pisztolyt kapsz ami 2 embert is átlő.
    Neve: Punisher
  • Gideon Wieth
    #1068
    rájöttem hogy Vistára a flashget nem tölt jól
    egy óra és remélhetőleg lent lesz XP-nn... azt majd vistán jáccok vele...
  • Prince of Máté
    #1067
    azokat add el, a herbalt meg gyűjtsd mert ha van 1 zöld, sárga, piros triós herbalod akkor combináld őket és felnyomja az életed a max-ra, vagy eladod jó sok pénzért!
  • mucsácsó
    #1066
    okés, köszi a felvilágosítást! ;)
  • Prince of Máté
    #1065
    aha meg vmikor meg van pakolva ahordó csörgőkígyóval...
    veygetek TMP-t és azt tuningoljátok 50 vagy még több tárosra, handgunnal nem érdemes nyomulni
  • simirizsa
    #1064
    Na egy kis segitség ahogy Seth mondta a növényeket lehet keverni pirosat és a sárgát máshogy nem is tod használni max eladni
    zöld+piros=maxra nyomja az életet
    sárga+zöld=megnöveli a maximális életet
    Ha mindet ösze kevered akkor max élet plusz élet növekedés :D

    Ha maszkot találsz akkor abba majd tudsz tenni különbözö éköveket nemtom már mi volt a nevük aszem Ruby de ez haszálhato más tárgyaknál is pl: aszem valami hajráf szerüségnél de nem mindegyik ékkö használhato erre pl: a Spinel nem ja és 1 tárgyba csak 1 szinüböl 1et tudsz rakni ezzel azt lehet elérni h joval többet kapjál érte :D

    Ja és nemtom ki hol tart majd lesz 1 feladat h löjj szét kék érméket az érdemes meg csinálni mert majd uj handgunt fogsz érte kapni és erösebet :D
  • Senkkik
    #1063
    énis így voltam ezért tolom billen ;)
  • Shep
    #1062
    Hát ez gáz, nem tudok a falunál tuljutni egyszerűen ne mtudom a halomnyi tetvet megölni, elfogy a lőszerem, ráadásul marhára béna vagyok és nem tudok analóggal normálisan célozni, ultra gáz az egész. Hogy tudnak a konzolosok fps-t játszani fel ne mtudom fogni, kb mintha puszta kézzel próbálnék halat fogni.
  • Senkkik
    #1061
    nincs.. ez teljesen más mint az előzőek
  • urbijoe
    #1060
    nincs benne automata célzás mint a 3-ban?
    mert abban megnyontam egy gombot és a legközelebbi ellenségre célzott
  • Senkkik
    #1059
    nem a wasd-vel mész és ha a shiftet nyomva tartod úgy célzol... a "nyilakkal" csak a kamerát tudod valamennyire forgatni
  • Seth
    #1058
    soxor lesz még árus (mellesleg ki is lehet őket nyírni ^^,persze nem ajánlatos)Piros növény csak zöld vagy sárga növénnyel együtt mixelve használható. Zöld növénynek megháromszorozza a hatását. Sárga növény kicsit növel a max életerőn (pirossal használva a zölddel ellentétben nem lesz 3x hatásosabb). Van 20 órányi játékideje
  • urbijoe
    #1057
    és akkor a nyilakkal mész ?
    elég gáz lehet!!!!!!
  • Senkkik
    #1056
    wasd ^^
  • urbijoe
    #1055
    és ha nincs egér akkor mivel kell irányitani a célkeresztet?
  • Senkkik
    #1054
    sőt szerintem kontrollerrel nehezebb bár lehet hogy azért mert csak ilyen vacakom van :)
  • Voltan
    #1053

    /me megkönnyebbült
  • Senkkik
    #1052
    nem nehéz billel se. (én azzal nyomom és most győztem le a második főellenszerűséget)
  • mucsácsó
    #1051
    Lesz még máshol is ilyen árus egyébként? :) Mert sztem én is maxolok, meg most tele vagyok lével :D Meg találtam ilyen kristályt, meg vmi maszkot..ezeket el szabad adni, vagy vmire még kelleni fognak esetleg? No meg találtam két ilyen vörös herbalt, de nem tudom őket használni :D

    Amúgy érdekes, nem bírom befejezni a játékot...elérek egy ilyen írógépet, nha mondom a következőig játszok, aztán kilépek...de azért is játszom tovább :D Mellesleg, milyen hosszú a játék? minap azt olvastam, hogy kb 20 órányi a játékidő...most hogy ebből mi az igaz? De csak nem rövid annyira =/
  • geri486
    #1050
    Lécci segítsen valaki!!!!!!
    Torrentel próbálom szedni, de behal, megy 0.1 %-ig, azt lemegy 4-7 kb/s-re és nem mozdul... Ti milyen klienst használtok ?
  • Senkkik
    #1049
    http://www.sg.hu/galeria/1133807124/11338071241170594457tn.jpg
    tudja valaki hogy hogyan kell továbbmenni? Már megtaláltam Ashley-t és visszamentem abba a faluba. De nem tudok tovább menni. pls help
  • Gabe18
    #1048
    Nem tudom te mit töltöttél a Wan..o-ról le,de ami ott van az tökéletessen müködik,ugyhogy felesleges az oldalt szidnod...
  • ffxi
    #1047
    Ment PÜ!
  • Maxtreme
    #1046
    A soti viszont nagy tömegben verhetetlen :))
    1 lövés 5 fej
    1ébként először én is a handgunt fejlesztettem (reload speed, firepower) :)
  • Seth
    #1045
    Nálam a Red9, az első rifle(maxra turbózva sokkal erősebb mint a később megszerezhető rifle), a STriker(asszem 8 lövetű automata shotgun), és a géppityu volt a nyerő,mindegyikhez rengeteg lőszer van. Másra nem is költöttem, ezekkel simán lehet boldogulni,csak maxoljátok ki őket
  • simirizsa
    #1044
    Midenkinek más jön be én ugy vagyok vele mindent egyxre de ugy fejlesz h ugy is elfogod adni mert mindenböl lesz még 1x 1 erösebb változa :D
  • mucsácsó
    #1043
    nah akkor egy uzi rendel asszem most :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jajaja, tudtam! :DD én is csak később jöttem ám rá, igaz szinte véletlen nahát erre jó a kés, hogy széttörd :D
  • Maxtreme
    #1042
    Minél előbb vegyé uzit! :D
    Az nagyon jól osztja. Nameg a soti.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ugye azt tudod hogy a faládákban meg a hordókba van majdnem mindig cucc? :DDDDDD Én nem régen jöttem csak rá
  • mucsácsó
    #1041
    :DDD
    háhhá, én billentyűzettel tolom, nekem aztán semmi bajom vele :D
    megszokom én simán a szar irányítást... :D jól belőttem magamnak a configban, így jó...
    csak jha, akkor volt gáz, mikor a számokat mutatja ez a szarság, hogy azt nyomd le...hát jah, de nyomkodtam mindent egyszerre, és akkor eddig megúsztam ezt a dolgot :DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én is chapter 2 amúgy, és éppen egy ilyen árus előtt állok, de gondoltam megkérdezlek titeket, hogy mire érdemes pakolni? tehát pl a handgunt érdemes fejlesztgetni? vagy érdemes új fegyót venni?
  • Maxtreme
    #1040
    Mivan vazze sport újsággal takaróztál? :)
    Majd rájöttök...:)