5443
  • robogo81 #5443
    A villanót se szereti ha közel szól.
  • andiku
    #5442
    Begyüjtöttem pár darab gránátot a robbanó gránátból, fegyverrel is adok a szájának, plusz volt egy aknavetőm..kemény ellenfél volt, de legyőztem :)
  • robogo81 #5441
    vagyis nem az hogy 2 részes,csak az hogy mindkettő nehéz,de inkább a 2.
  • robogo81 #5440
    jó páncélököl,csak kár hogy 2 részes a bossfight.
  • andiku
    #5439
    *fogom
  • andiku
    #5438
    Köszönöm...reméltem, hogy sikerül :P Már Bitores Mendezt fogok leölni...
  • Fpocok
    #5437
    Grat.
  • andiku
    #5436
    Sikerült, sikerült...megérte 10-szer meghalni :) :) :)
  • andiku
    #5435
    Hozzáteszem, hogy 2006 óta játszom vele, imádom, és professional módban mindig ezt csinálta, nem is foglalkoztam vele máig, elszántam magamat, erre tessék, ugyanaz :(
  • andiku
    #5434
    Sziasztok!

    Végigtoltam normál módban, és elkezdtem professional módban tolni a játékot. A kérdésem: túlmentem a templomos részen, ahol Ashley van fogva tartva. Elértem ahhoz a részhez, amikor a tó előtti lejtőn egy sziklát dobnak a fejemre a zombik, viszont annyira lassan fut Leon, és alig gyorsul. Elhiszem, hogy ez professional mód, de ilyet miért csinál?

    Köszönöm!
  • DarkSector
    #5433
    Nah ezt most szépen leírtad, mert kb én is így érzek, elvoltam a RE4--el kimaxolásig, de pár dolog hiányzik...:D
  • Szabi84
    #5432
    Azt nem mondom hogy jobban fekszik, de valahogy ebbe jobban beleéltem magam mint az előzőekbe, de azokat nagyon rég játszottam, mondjuk ott a fejtörők jóval nehezebbek voltak. Nem fix kameraállás, jobban tetszett. Olvastam, hogy az újabbak nagyon elmentek akciós irányba, nehezebb feladványok hiányoztak azért.
  • DarkSector
    #5431
    Aha és jobban fekszik ez az akciósabb feeling?

    Nem baj az sem ha igen csak kérdezem. :P
  • Szabi84
    #5430
    1-2 végignyomtam mikor még megjelent, szóval nem ma volt, a 3. részt is próbáltam, bár azt nem játszottam végig.
  • DarkSector
    #5429
    Ha az újakat nem próbáltad és ez a legjobb akkor a régieket sem próbáltad szerintem...:)
  • Szabi84
    #5428
    Közben végignyomtam én is persze easy-n, feltuningolt grafikával controllerel. Már egyszer nekiugrottam normálon, de elég frusztráló volt amúgy is az irányítás, és töltényem sosem volt. Olvastam hogy itt páran hardon is végigvitték, nemtudom mi a trükk, de le a kalappal...
    Mindegy könnyű fokozaton inkább szórakoztató volt mint idegesítő, persze itt is volt azért vissza-vissza töltögetés.
    Szuper játék egyébként, hangulata nagyon jó, eddig a legjobb RE a sorozatból, az újakat nem próbáltam.
  • Szabi84
    #5427
    Szevasztok! Feltettem a texture patch 2.0, viszont a "hud" ugyanolyan béna maradt azt hogyan változtathatom meg?
  • GTV
    #5426
  • robogo81 #5425
    Lehet az a gond hogy az indító exe nem az eredeti,próbáld meg letölteni az eredeti exét és hátha azt felismeri.
  • Fpocok
    #5424
    Szerintem mást nem nagyon tudsz tenni. Amúgy sem preferálom a nem telepítős verziókat. Egyik ok...
  • vk90
    #5423
    Hát, ha máshogy nem megy akkor az lesz.
  • Fpocok
    #5422
    Rakj fel telepítőset.
  • vk90
    #5421
    A Resident Evil 4 magyarításával kapcsolatban lenne egy kérdésem. Leszedtem as játékot telepített változatban (tehát nincs install, hanem egyből indítani tudom). A problémám az, hogy a magyarítást nem tudom felrakni, mert azt írja, hogy a játékról nincs regiszrációs bejegyzés. Ez még nem is lenne baj, mert ki lehet választani a játék mappáját, de hiába, mert a magyarítás telepítője nem engedi leokézni. Mit tudok ebben az esetben tenni? Előre is köszönöm.
  • Szabi84
    #5420
    Próbáltam printscreent csinálni de ez a hülye az asztalról csinál képet. Feltelepítettem, javítást nem tettem fel, 1.10 verziót van meg ami elvileg egy javított kiadás.
    Igen azt észrevettem hogy a csomagban textúrák vannak.
    Mindegy viszont feltettem ezt a Bloom effektet az látszik!
  • robogo81 #5419
    Előtte-utána képmentésen nem látható különbség(mármint alapjáték-modolt)?
    Az alapra rátetted a javításokat(elvileg nem tudom hogy számít-e valamit)?
    Alapvetően a csomagban lévő mappákban lévő texturákat használja az eredeti helyett,nézz bele a tartalmakban,valamelyik képnézegetővel meg tudod nézni.
  • Szabi84
    #5418
    már körbeolvastam a fél internetet de semmi, pedig szívesen feltuningolnám
  • Szabi84
    #5417
    ogg,xfile és xsrc mappákat csinál a Resident Evil könyvtáramba. Readme Szerint csak ennyit kell tenni.
  • robogo81 #5416
    Üdv.
    Milyen fájlokat csomagol ki a mappába?
  • Szabi84
    #5415
    Csá! Hiába rakom fel a leírás szerint ezt a texture patch 2.0 nem történik semmi! Elvileg csak csomagoljam ki a játék könyvtárába.:S
  • robogo81 #5414
    Sziasztok.
    A textura pakkhoz találtam működő linket,amit lentebb belinkeltem ott a mediafire-s linkek közül a 2. hiányzik(sajnos).
    Ezzel meg HDR szerű effektet ad a játékba.

  • steweee
    #5413
    köszi
  • robogo81 #5412
    Sziasztok.
    Keresgéljél ITT.
    Van egy rakás mód,bocs a puritán oldal miatt,van ott normál nézet is,csak én így jobban tudok keresgélni.
  • steweee
    #5411
    grafika turbózása hogyan ? megosztaná velünk vki ? akkor szivesen nekikezdenék...
  • DarkSector
    #5410
    probáld meg, nagyon régi játék nem lehet nagy gépigénye.A HD textúrák se olyan HD-k mint egy mai játékban.
  • ffxi
    #5409
    SZVSZ a VGA kevés lesz neki.
  • benibenassi
    #5408
    ÜDV.ALL
    azt akarom kérdezni hogy ha kicserélem a texturákat hogy joblegyen a grafika akk menyive nő a gépigény?
    elmegy ugy ezen a gépen proci:core2duo 2.13
    ram:2gb
    vga:GeForce 6200turbocache 128mb
  • Muttley
    #5407
    ha vkinek kell
    vadonatúj, karcmentes Resident Evil 4
    sikítson pü-ben

  • Maxtreme
    #5406
    jaja. Anno én lőttem is róla egy videt :)



    Sokat szaroztam vele mire iylen lett, de megérte :D
  • Fpocok
    #5405
    Fel lehet turbózni a grafikát. Én úgy toltam végig, hogy kicseréltem a textura fájlokat high-res re és sokkal sokkal szebben nézett ki.
  • dronkZero
    #5404
    Fura ez a játék. Randa is, borzalmas az irányítása, mégis valahogy tökjó. Érdekes... :)

    Resi1-et 64bit-es Win7 alatt működésre tudja valaki bírni?