90
Egy újabb lista ...
  • Kepek
    #90
    ilyet miért kell?!?
  • báttyó02
    #89
    palazspali? O::::::::
    mijopedig :@@@:D
  • dinomano
    #88
    Sztem 50 legrosszabban benne kellene lennie BalazsPalikanak; igaz h. a "csak" a zene rossz; maga a szöveg eleg magasra teszi a lécet...Kedvenc soraim:

    "nem adom kölcsön a szivem,
    nem adom kölcsön a szám,
    csak örökre tán..."

    ö az elsö ember; aki nyiltam vall arrol, h. szivesen részt venne alanyként egy szervkereskedő banda opercaiojan... :-DDDD
    pá!
  • Laffite
    #87
    ez már valami, örülök neki :)
  • criminal law
    #86
    Talán annyit tennék hozzá, mivel én is erősen otthon vagyok a témában, hogy nem jó választás volt neki elsőre a pabadamot feltenni, de nem baj, lényeg a jóindulat:-))

    A srác pedig nem is akármilyen hangszerekkel operál...orgona, sőt, még egy fésű hangja is feltűnik az egyik számban!!
  • zakika
    #85
    latom othon vagy a temaban

    kulonben elmeny lehet halgatni eloben, ha jol meg van csinalva
    bar nem vagyok egy nagy koncertre jaro (nincsenek is nalunk), de azert eszre lehet venni hogy ki jaccik es ki tatog. megvan a CD a karaoke szamokkal es indulhat a bonsaiii.
    persze diskoba nagyon jo a pop amit a radiok is jaccanak (igaz, nem voltam mar vagy 8 eve), mert oda az ember nem zenet halgatni jar, hanem ... hanem mast (no ertitek)

    tehat most mar tudok yonderboyrol
    ha erre jar rabeszelem az asszonyt...
  • Laffite
    #84
    de legalább meghallgattad, nem tetszik, ennyi.

    egyébként annyira "mű", hogy a srác zenekart szervezett maga köré, és a legkisebb fellépése is mind élőkoncert

    ezzel együtt én pl azt mondom, hogy a hazai kereskedelmi rádiókban játszott magyar dalok 90százaléka mű és megszerkesztett, mert ma már senki nem a stúdióba költöztetett zenekarral játsza fel a dalait, hanem külön-külön sávokba húzza fel, ahol a midi hangokat akár leütésenként vagy pengetésenkét korrigálni lehet... tehát mi a "mű"zene...? mindegyik úgyanúgy készül, csak yonderboi élőben is produkálni tudja, ahogy a hazai többség meg se kísérli
  • zakika
    #83
    koszi, lejott

    nekem valahogy munek tunik (nemreg volt egy vitank a muanyagrol)
    ugy halgathato, de nekem inkabb video alafestesnek megy mint zenenek amit azert hagatok, hogy jobban teljen a napom, utazas es melo kozben. nem akarom senkinek megbantani az izleset, de valahogy az utobbi 5-10 evben eltertem az olyan zene fele, amit jaccanak es nem szerkesztenek. talan 10 evvel ezelott teccet volna, de akkor is inkabb a gyorsabbakat szerettem
  • robotnyk
    #82
    Yonderboi - Pabadam
  • zakika
    #81
    ha tudtok egy 2-3 megas szamot dobhattok a [email protected] ra
    mp3proban vagy wma ban tomoritve az mar 5 perc halgathato agyag, amibol meg lehet itelni
  • criminal law
    #80
    Sőt, már a kollégáimmal is megszerettettem, ami azért elég nagy szó :-)
  • criminal law
    #79
    Zakika, Yonderboit mindeképpen hallgasd meg, fantasztikus amit a srác művel, én négy éve kattantam rá, azóta ő a minden. De Zagar is megteszi, ha más nincs, hasonló kategória.
    Ez esetben meg lesz bocsátva, hogy látatlanba ítéltél:-)))
  • robotnyk
    #78
    elektronikus, de nem tánczene.
    mond hol dobhatom hozzád
  • zakika
    #77
    igazan sajnalom, hogy elhamarkodtam a yonderboy megiteleset es anelkul irtam rola kritikat hogy lallotam volna
    ez volt a legnagyobb hiba, leszolni olyat amit nem ismerek

    dobjatok hozzam egy szamot tole:)
  • zakika
    #76
    sajna nincs olyan ismerosom aki ilyet halgatna
    egyszer a sogor fia hozott egy CDt tele mindenfele kimondhatatlan stilus kimondhatatlan eloado (didzi) zenejevel. hat ne rajtam muljon a kultura terjesztese elkeztem halgatni... a felesegem, aki igazan szereti a tuctuc zenet csak anyit mondott, hogy ha teccik halgassam, de ne othon
  • robotnyk
    #75
    Yonderboi-t be kéne próbálnod, komolyan mondom
  • Vlala #74
    Ha már véleményt kell nyilvánítani: nekem attól szokott felállni a hát a szőrömön :-) , amikor Fásy az ATV-s mulatójában éneklést imitál, mert "olyansokankérték". 1. Nincs hangja. 2. Nem énekel, csak beszél a zenére. Rappernek lassú. Ki volt az a hüle, aki ezt olyansokankérte?
    Tényleg, nem ő volt Darth Vader szinkronhangja?
  • criminal law
    #73
    Kösz:-)))
  • Laffite
    #72
    nem is mondok semmit, lásd rasmus topic (gondolom még rémlik valami) és végre megnyugodtam, hogy te is hasonlóképp halandó vagy mint én...

    zagar, casio samples, yonderboi, stb, ezek a formációk tényleg a legigényesebb hazai anyagok közé tartoznak, szomorú lennék, ha csak előítéletek miatt nem hallgatnád meg őket, mert én is becsülettel meghallgattam pl a Rasmust annak idején, más kérdés, hogy csalódtam, de utána csalódtam és nem még mielőtt hallottam volna tőlük bármit is ugye...

    remélem nincs sértődés, nem ez volt a célom
    üdv
  • criminal law
    #71
    Honnan tudod ogy nem szeretnéd, mikor még nem is hallottad???
    Egyébként a két általam említett előadó az esay listening kategóriába tartozik, már amennyire lehet kategorizálni a zenét, de hallottam már olyan véleményt is, hogy ez downtempo. Mármint yonderboi és zagar.
  • VinylToy #70
    Pont azt akarta kifejezni, hogy szerinte is ezek a zenék az igazi zenék, te kizs buta!
  • zakika
    #69
    a pop abbol van hogy popularis
    de azert ezen belul is vannak jobbak es kimondottan rosszak

    az alatlad emlitetteket nem ismerem, nem halgatom es minden valoszinuseg szerint nem is teccene
  • criminal law
    #68
    strong deformity-vel egyetertek, hozzatennem meg belgat, casio samples-t, zagart, yonderboi-tt. Bar ezeket nem sokan ismerik, nem nyomjak a radiokban...hozzateszem, halaistennek




    Gyik-->Hát már ne is haragudj, de yonderboi meg zagar az igényes, finom zene, amit külföldön nagyon magasan jegyzenek, attól mert neked a jo zene ott kezdődik, hogy Nox meg stb...
  • ugot2know
    #67
    http://www.shane54.com
  • Vlala #66
    Nem tudom, de már jön az utód.
    Komolyabban: mióta rendőrt ölt, azóta nincsenek úgy oda érte...
  • OPM
    #65
    "PS: hova tunt csaszar elod?"


    Shane 54
  • zakika
    #64
    konstruktiv ralatas

    a vilagban regeszanszat eli a rock/metal de magyar csapatokat csak elvetve latni ujat csinalni, ehelyet a szupermegagigasztar csappatok enekesek csak ugy nyomulnak

    PS: hova tunt csaszar elod?
  • ugot2know
    #63
    Szandi:Jódli dili
  • Vlala #62
    igen, pedig régen (nem is olyan régen, 5-10 éve) enmberek millióit lehetett megmozgatni egy-egy Kelly Family koncerttel...
    A makaróni :-) és a többi (Las Ketchup, Aqua, meg ilyenek) tipikus egyslágeres idiotizmus, egyszer csinálnak valamit, ami eddig nem volt, aztán másodszorra már nem tudnak újat kitalálni. Az O-Zone-nal ugyanez lesz, egy-két szám erejéig örülünk, hogy románok, aztán csak azt látjuk, hogy már megint románok, ráadásul fiúcsapat... broáf.
  • zakika
    #61
    csutortokon csak ugy lapozgattam a musorok kozott es megakattam a nemet vivanal ahol regi "slagereket" adtak - makarena, barbie girl, kelly family... tovabb nem birtam
  • sirdond
    #60
    ezt adom! nagyon szar
  • uv
    #59
    balázs pali
  • Laffite
    #58
    nem kell ezt olyan nagyon komolyan venni
  • Holy
    #57
    jogos
  • Vlala #56
    Az 50 legrosszabbb dal, avagy a zenefikázók topicja. Nem szólok bele, kaptam már eleget a fejemre érte...
  • Bandee1987
    #55
    50 legrosszabb dal? Bódi Guszti, Jimmy, meg az összes ilyen geci belefér az összes szar dalával...
  • ugot2know
    #54
    Kujbis Tibor kézbesitő a Megasztár 2 válogatóról In memorian Zámbó Jimmy ópusz...
  • Garfield
    #53
    Elektronik...
    Supersonik...
  • Laffite
    #52
    nyilván ez lesz az egyik kedvenc topicom!
    kezdetnek l.l.junior összes, vagy mondhatnám úgy is, bármelyik száma... avagy másoljunk shaggy-t, akkor is ha röhejes az egész
  • Ben C
    #51
    Lorna - Papi Chulo