11
Amerzone
  • Alucard
    #11
    Sajnos nincs hozzá magyarítás...
  • dustmote
    #10
    Nem sűrűn, mivel kis hazánkban nem adták ki a játékot. Legfeljebb házi fordítás, de olyannal sem találkoztam eddig.
  • sjucus
    #9
    Hali! Tényleg jó lenne hozzá magyarítás. De ezek szerint nincs. (?)
  • dustmote
    #8
    Hm... volna egy hatalmas problémám. Letöltöttem a játékot, fut, meg minden. Bmountoltam mind a 4 cd képet, viszont az első repülő utazás után kéri a 2. cd-t. Előfordulhat, hogy ugyanarról a meghajtóról akarja olvasni? Mit csináljak?
  • dustmote
    #7
    Nekem is megvan. Nekem kicsit zavaros a történet. Nem készül hozzá magyarosítás?
  • domino9
    #6
    Itt is válaszolok, jóval később: megvan, 4 cd. Ha még mindig kéred, megoldjuk. Bár a Syb-ek és a Paradise kóstoló után kicsit régies...
  • HuAn82
    #5
    Gratula! Ezt a hülyeséget egyedül sikerült kitalálnod?
  • hella
    #4
    igen, próbálkoztam már más topicban is (de persze nem az általad felsoroltakban, mivel nem vagyok hülye, hogy egy kalandjátékkal más stílt nyomókat fárasszak!)
    és ha nem érdekel a dolog, vagy nem akarsz segíteni, akkor inkább ne lépj be ide, de nem kéne másokat megbántani! amúgy meg mindenki olyan játékot keres, vagy arról ír, ami neki tetszik!
    ERRŐL SZÓL A FÓRUM!!!
  • Lacc
    #3
    Inkább nyisson neki topikot, mint máshol offoljon. Akkor csak ráugrik mindenki és nem válaszolnak neki.
  • steweee
    #2
    ehhez minek kell új topicot nyitni, egy '99-es játékhoz. beszúrtad volna vagy 3-4 topicba, mondjuk sacred, call of duti, morrowind meg x2 treat, borg egy kicsit háborog, de biztos kapsz rá választ.sztem ezt a topicot most azonnal törölni kellene
  • hella
    #1
    Help! Megvan vkinek ez a játék még? Todom hogy régi (99-es) de nagyon kéne! Köszi!!!