108
10 éve halt meg Ayrton Senna
  • a.carkey
    #28
    Volt ellentét, de volt verseny is. Most meg nincs se verseny, csak ellentétek. :(

    Pár "sztár" többet képzel magáról, és már most annyit keres semmi eredménnyel a hátuk mögött, amennyit Senna és Prost együtt keresett egész karrierje során. (Kicsit erős, de érthető mire gondolok.)
  • a.carkey
    #27
    Zsótika veri Kimit is idén. Eddig. :)
  • _Vegeta_
    #26
    Teljesen igazad van. Igaz szidom prosztot mert anno sennaval nagy ellentet volt. De elismerem nagy jo pilota volt es melto ellenfele sennanak. Akkoriban még tenyleg izagalmas es kiraly volt a forma-1. Aztan mikor mar Proszt is elment.... szoval latjatok mi van most. :)
  • fm
    #25
    ha olyanoknak is van benne hely,mint Zsoltika,aki max akkor előz,ha vkinek motorhibája van előtte,vagy kiszáll,akkor nem lehet túl erős a mezőny :)
  • csabawarchief
    #24
    Igen! Senna Powa:) Ahhoz képest ami 1989 és 1999 ben volt az F1ben, a mai egy vicc! Schumacherrel az élen.
  • fm
    #23
    SENNA nekem is a kedvencem volt,azóta nem nézek forma 1-et
  • skristof
    #22
  • a.carkey
    #21
    "A Mocsok Francia Proszt" rekorjai miatt maradt a majom rekordhalmozó a F1-ben. :) (MS)

    Amúgy Senna (vagy akár Prost) kisujjában is több tehetség volt, mint a maiak közül bármelyikben (kb). Elszomorító, hogy a majmon kívül mára már nincs világbajnok a F1-ben. Már a nyomi kanadai Villeneuve is kiszállt. :(
  • skristof
    #20
    téged uccse érdekel....
    amugymeg:
  • skristof
    #19
    ez igaz.....
  • _Vegeta_
    #18
    Ja, vmit elfelejtettem. Utallom a forma-1et meg minden ilyen autos biszbaszt, de anno meg neztem a forma-1et, es Senna baszott nagy versenyzo volt. A Mocsok Francia Proszt meg, khm... :D
  • _Vegeta_
    #17
    Kedvencem volt Senna! :(
  • Bandew
    #16
    Rohadt perverz!!!
  • Matthewpamer
    #15
    nincs meg videón valakinek amikor meghal?nem lehet valahonnét letölteni
  • Bandee1987
    #14
    Ebben igazad van, de mások meg beirják, hogy "nem érdekel", akkor legalább azok ne irjanak.
  • Punker
    #13
    már nem azért de a címben nem az volt hogy itt csak isteníteni lehet Senna-t....
  • Bandee1987
    #12
    "Prosthoz képest a fasorban sem volt": ez a te saját véleményed, másnak meg megint más a véleménye, ha valami nem tetszik, nem kell ebbe a topicba bejönnöd!
  • Botond #11
    na ne fárassz már,könyvből mi a túrót lehet megtudni?egyébként meg egy agresszív állat volt,aki magának kereste a bajt sztem,Prosthoz képest a fasorban sem volt
  • Bandee1987
    #10
    Akkor nem néztem, de könyörgöm, nem halottál olyanról, hogy vhs??????? Vagy hogy könyv????
  • Bandee1987
    #9
    Akit meg nem érdekel, az amugy NE ÍRJON ÉS NE JÖJJÖN ebbe a topicba! Nem azoktól kérem a hozzászólásokat, akiket ez nem érdekel, hanem azoktól, akik tudják, hogy Ayrton milyen nagyszerű versenyző volt.
  • Botond #8
    amikor én 7 éves voltam akkor volt először futam Magyarországon,de Senna akkor volt vki amikor te 3-4éves voltál,és azt ne mondd,hogy akkor nézted...
  • Bandee1987
    #7
    és te nem néztél 7 éves korodban f1-et?
  • Punker
    #6
  • ricsi1
    #5
    hihi
    amúgy engm se nagyon!
  • Botond #4
    bazzeg te akkor 7 éves voltál...
  • seAke
    #3
    Már túl tettem magam rajta!
  • Matthewpamer
    #2
    és kit érdekel?ezért topicot nyitni
  • Bandee1987
    #1
    Tudom, hogy van Forma-1 topic itt a sport részben, de sztem Ayrton megérdemel egy külön topicot...főleg, hogy hamarosan itt van a halálának 10. évefordulója.