108
10 éve halt meg Ayrton Senna
  • JackSparrow
    #108
    Nyugadjon békében! A F1 legelselgjobb pilótája! Sohasem lessz párja!
  • madaf
    #107
    Senna emléklap
  • zoolee
    #106
    R.I.P
    Nyugodjon Békében!
    ÁMEN!

    Senna was the best!
  • barcsayb
    #105
    Nyugodjon békében
  • Andora
    #104
    Nyugodjon békébe!Valaki tudja hol lehet letölteni a balesetett?
    Előre is kössz.
  • sylas
    #103
    Látom mostanában nem igen volt hozzászólás!épp nem régen találtam meg a teljes versenyt aviban és gondoltam keresek Senna topicot!
    hát durva hogy még '94ben sem voltak nagy biztonsági szabályok most nem sorolnám!
    pedig egészen 82ig elég sok halálos kimenetelű baleset történt és még rá 10évre is nem a biztonság volt a legfontosabb!
    Meg ha(tudom hogy nem illik "meg ha" vagy "mi lett volna ha" mondatot mondani) Senna nem halt volna meg akkor schuminak nem lenne 7vb címe az tuti mert senna '98ig még maradt volna sztem!
  • sweech
    #102
    azért azt ne mond már hogy sumaher nem jó pilóta...
  • sweech
    #101
    de utálom az ilyet...arra nem gondolsz hogy "kocsi" is kéne a segge alá vazeg....sok hülyegyerek csak azér szekálja mer magyar??? érdekes még a szar minardival is tudott pontot szerezni...mindenki kiesett de ő bennmaradt...
  • DONGUBA
    #100
    100
  • DONGUBA
    #99
    Nyugodjon bekeben.
  • rezsofiz
    #98
    EJNYE MÁR
  • rezsofiz
    #97
    meg nem dontott meg mindent...
  • a.carkey
    #96
    Nem döntött meg mindent, Patrese rekodrja még él. És több kisebb is ...00000000
  • mosley
    #95
    már mindet megdöntötte (M.S ) -a szenvedéllyé vált a versenyzés "addig nem nyugszik amig bele nem dőglik"
  • Dani20
    #94
    RIP Senna

    anno 10 éve láttam azta futamot,gondolom ezzel nem vok egyedül,és a halálos "kicsuszása" még mindig elöttem van..
    egy igazi sportember volt..
    sose szerettem annyira a forma 1-et mint akkoriban..

    Patrese,Berger,Alesi,Senna,Mansell,Fittipaldi..

    a régi szép idök :(
  • LittleL
    #93
    szegény Senna, de most meg a Sumi addig nem nyugszik, amíg minden rekordot meg nem dönt, asszem.
    Mellesleg tényleg a legjobb pilóta, úgyhogy megérdemli a sikereket.
  • badoer
    #92
    #69 hozzaszolas
  • oneal1
    #91
    megvan neked a video???
    lökjed!!
    mdien kameranézetből!
    :D
  • badoer
    #90
    lehett hulyesegett kerdezek de senna balesetenel ugy tunnik mintha kikapcsoltak volna a belso kamerat.mert gondolom?mert a kocsi messze van meg faltol mikor eltunik a kép
  • mosley
    #89
    ...volt ,ma meg Schumi a KING !!!
  • mosley
    #88
    íGY JÁRT
  • Punker
    #87
    Ayrton Senna: Az ember
  • Punker
    #86
    Ayrton Senna: A versenyző
  • a.carkey
    #85
    AB Moteurs csatornán, egy Senna életrajzi film ...
  • Bandee1987
    #84
    Jó, lehet, hogy félreérthető volt a meghajló smile a szövegben, de én ezzel Sennae előtt akartam tisztelegni, és nem poén tárgyának venni...
  • a.carkey
    #83
    Gratula!

  • Bandee1987
    #82
    10 ÉVVEL EZELŐTT (KB.) EBBEN A PERCBEN HALT MEG AYRTON SENNA A BOLOGNYAI MAGGIORE HOSPITALBAN.

    ADEUS AYRTON!!!!!
  • Bandee1987
    #81
    Még 5 perc a halálának 10 éves évfordulójáig.
  • Bandee1987
    #80
    18:40 perckor állt be a halál a bolognai Maggiore Hospitalban. Tehát alig 2 óra mulva következik be a 10 éves évforduló.
  • csabawarchief
    #79
    azaz ma, nyugodjon békében!
  • Bandee1987
    #78
    Holnap van Senna halálának 10 éves évfordulója (bár ezt sztem mindenki tudja)
  • Punker
    #77
    ja, csak a nyakad törne ki...
  • badoer
    #76
    de volt ennel furcsabb baleset.1960-spaba chirs bristow szemuvegenek egy madar csapodot.a pilota elvesztete az auto feleti uralmat es egy fanak csapodott.elhunyt....
  • PREMIERE1
    #75
    Szerintem mindegy, hogy 300 körüli tempónál mi talál fejbe ...
  • Bandee1987
    #74
    Ami Pryce-al történt(hogy a tüzoltópalack fejbetalálta) az ha ma történne meg, akkor is meghalna? Hisz azért ma már sokkal ellenállóbb sisakok készülnek...
  • PREMIERE1
    #73
    Jól. Gondold el mi történhetett a tűzoltóval, akit Pryce csapott el ...
  • I.C.ram
    #72
    Van helyette Baumgartnerünk... ehhh.
  • [Walaki]D`Lair
    #71
    jól látom kettészakadt????
  • K.András
    #70
    "Kesjár Csaba (Bp., 1962. febr. 9. – Nürnberg, 1988. jún. 24.): autóversenyző. ~ János motorkerékpáros, motorcsónak-versenyző unokája. A Bp.-i Műszaki Egy.-en gépészmérnöki oklevelet szerzett. 1977-től 1981-ig gokartozott, 1982-ben autóversenyzői igazolványt szerzett. Gokartban a nemzetközi licencű kategóriában 1980-ban és 1981-ben m. bajnok. Autóversenyzőként 1985-ben abszolút m. bajnok, 1986-ban hegyi bajnok. A Forma Easter kategóriában 1982-ben, 1983-ban, 1984-ben, 1985-ben m. bajnok. A Forma Ford kategóriában 1986-ban osztrák bajnok. 1987-től 1988-ig a Német Szövetségi Köztársaság Forma 3 bajnokságban versenyzett, 1987-ben a 9. helyen végzett. A szakemberek tervei szerint ő lett volna az első Forma 1 kategóriában versenyző magyar. A nürnbergi Norisringen halálos balesetet szenvedett."

  • MrTressy
    #69
    nekem bár csak ez az egy