883
  • Hangianix
    #203
    Amig kovettem addig Penguin drukker voltam!
  • Buddy
    #202
    jó a kérdés.....én a Red Wings-nek szurkolok régóta, ugye Detroit.....lehet a Beverly Hills-i zsaru miatt, mert nagyon ütős film....

    de mondjuk Yzerman miatt is tetszett a klub, régóta ott játszik és hűséges a klubhoz....ez is dícséretes és mintapélda-értékű
  • Ramore
    #201
    Amennyiben még 1-2 évig folytatódik a magyar jégkorong komoly fejlődése, akkor nem jelenthet problémát a feljutás. Ehhez azért elkelne még 1-2 pálya és további külföldi edzők is.
  • Salty
    #200
    Nekem nincs kedvenc csapatom, ti hogyan tudtatok megszeretni egy NHL csapatot? Hiszen mostmár mindegyik csapat erős, és nincs nagy eltérő különbség köztük.
  • Buddy
    #199
    az mondjuk jópofa, hogy a japánok általában mindig játszanak az első vonalban, mert kell egy ázsiai érdekeltségű csapat is....igaz mindig pofoznivalóként vannak jelen :)
  • Laffite
    #198
    vegyétek úgy, hogy nem is írtam semmit... ugyanis a norvégok a 3. harmadban 3:0-ra vezetnek, így abszolút megérdemelten jutnak fel, mi pedig elmondhatjuk magunkról, hogy egyedül nekünk sikerült megszorítani őket.
  • Laffite
    #197
    most erre meg azt lehet mondani, hogy az milyen méreg lesz, ha véletlenül a japánok pontot vesznek el a norvégoktól... de ezek után inkább kapjanak ki a japcsik, mert ellenkező esetben biztosan megütne a guta...
  • MrSpock
    #196
    igen igazad van..Nekem furcsa volt ez a 25 norvég gól,ennek tudatában már kicsit leeresztettek mert semmi esély nemmaradt.
  • Hangianix
    #195
    Tegyuk hozza, ha nyerunk, valoszinuleg akkor se jutottunk volna ki a rosszabb golkulonbsegunk miatt. Szoval akkor inkabb egy vereseg csusszon kozbe, mint az, hogy golkulonbseg miatt ne, mert annal rosszabb nincsen. (Ja de, a penzfeldobas, ala az ifjusagi labdarugo vilagbajnoksagon.)
  • Laffite
    #194
    a jégkorong az egy ilyen sport, bármi bárhogy elsülhet... azért is sajnálom, hogy így sikerült, mert ahogy én most elnézem a legjobbak mezőnyét, akár az osztrákok, a fehéroroszok, a lettek, a szlovének, az ukránok, a dánok, de még németország, svájc és kazahsztán ellen is lenne annyi esélyünk, mint most ellenünk volt az angoloknak...
  • MrSpock
    #193
    Igazad vam,már nemigazán emlékeztem de a hagsúly az amikor tét van,főleg csapatsportban nemtudunk átlépni az árnyékunkon:-(
    Jólett volna látni a csapatot,hogy mire képes az A csoportban.
  • Breki33
    #192
    kicsit kevered Izland ellen nem játszottunk döntetlent hanem Svájc ellen

    Kiprich és talán Illés góljaival.
  • MrSpock
    #191
    érdekes,jó nembántom a srácokat,de miért van az amikor felcsillan a lehetőség..sosem tudjuk átlépni a célszalagot,elesünk benne.Pont a britek,mindenki verte akiket vertünk,ha jólnéztem.Ez anno mint fociban amikor csak 2-szer kellett volna nyernünk itthon,török,meg izland ellen,2:0-ről döntetlen.
    Na majd jövőre talán,de mindig van 1 csapat,ha nem 2 akik megelőznek.
  • gabber_saviola
    #190
    basszus
  • Láma!
    #189
    asszem elbucsuzhatunk..
    de szép volt fiuk, a feljutás ugysem volt cél, csak egy gyönyörü bravur lett volna!!!
  • Rudee
    #188
    Fakk
  • gabber_saviola
    #187
    basszus, hazajöttem és látom , hy a brittek vezetnek .... :(
  • Buddy
    #186
    nem hinném én sem, hogy bunda, de azért meglepő....ez a szám már kézilasztiban is korrekt mennyiség lenne
  • Rudee
    #185
    Lengyelország-Japán 2-1 (1-0,1-0,0-1)

  • Laffite
    #184
    ez azért nagy baj, mert így nekünk mindenképpen meg kell verni a lengyeleket, ugyanakkor még a japánoknak is minimum döntetlenre kell hozni a norvég meccset előtte, de ha ez nem sikerül, akkor nekünk kb 20 góllal kellene verni a lengyeleket az elsőséghez :( szal hajrá japánok!

    ez a 25:1 meg... nem mondom, hogy bunda, mert tuti nem az, egyszerűen a norvégok már tudták, hogy 9-nél sokkal többel kell megszórni a kínaiakat és akkor nekik már egy 1 gólos győzelem is elég Japán ellen, ennek megfelelően rohamoztak és be is jött nekik :(
  • Buddy
    #183
    ennyi gólt nem lehet ütni....
  • Láma!
    #182
    bazz!!!!
  • Rudee
    #181
    Norvégia - Kína 25-1 (6-0, 9-1, 10-0)

  • Láma!
    #180
    csak tunnék angolul...
  • Laffite
    #179
    még a kínaiak elleni meccshez:
    China - Hungary 0-9 (0:2, 0:4, 0:3)
    [URL=http://www.ihwc.net/english/article/news/index.ihwc?&artId=1912]It was not a matter of "who", but rather of "how much".[/URL]

    :)
  • AnuluWork #178
    Vagy homomagazinoknak.
  • Laffite
    #177
    ja, bárki is csinálta, sok érzéke nem volt hozzá, előtte max természetgyógyász magazinoknak készíthetett ajánlószpotokat...
  • gabber_saviola
    #176
    figy akkor a britt meccsen felveszem...
  • AnuluWork #175
    Nem vette ezt fel vki még? Bármilyen formátumban nem látható valahol? Szerintem elrettentésként mutogatni kéne!
    Amolyan "Minden héten háború" feelinget akart a csávó/csaj, csak a végén amolyan "Argo"-s lett, némi Uwe Bollos beütéssel (magyarul: irtó szar). :)
  • Láma!
    #174
    hm... gyanus vagy, egyre gyanusabb:DDDDD
  • gabber_saviola
    #173
    mé mi a bajod vele? nekem texik :D
  • AnuluWork #172
    Tegnap láttam először a két amerikait a reklámokban a Dunán. Mit mondjak. Aki ezt megrendezte, végigzavarnám pucéran egy buzibárban, bár van rá esély, hogy élvezne. Förtelmes lett!
  • gabber_saviola
    #171
    Úgyvan!
  • Buddy
    #170
    végre van valahol esély följebb jutni...már eddig is szépen teljesítettek a srácok...szinte minden évben....ráadásul még esélytelenek sem vagyunk

    csak így tovább...mutassátok meg a túlfizetett lusta labdakergetőinknek :)
  • Rudee
    #169
    Holnap szünet lesz, rá lehet készülni teljes mértékben.
  • Láma!
    #168
    csak nehogy elfáradjunk addigra.
  • Rudee
    #167
    Szép volt, a brittek ellen egy 5-6 gólos győzelem reális lenne az eddigiek alapján. A lengyel csapat nehezebb lesz, de egy győzelem aranyat érhet ellenük.
  • Láma!
    #166
    9-0
  • Láma!
    #165
    8-0
  • gabber_saviola
    #164
    7-0