1964


Jamiroquai
  • tep
    #1764
    oké , akkor az egyik piros-borítós stillness maxira vevő vok......persze ha még megvan :)
  • LittleL
    #1763
    Igen, a sima LittleL maxi lemezen van rajta ez a szám. :D

    apropó, megjött a kék stillness in time lemez, nagoyn szép állapotban van, de számok ugynazok rajta mint amit már feltöltöttem, de ez a borítóval nagyon rikta.
  • tep
    #1762
    jah , Little L Wounded Buffalo Remix
  • hunbasser
    #1761
    yep,egyik kedvenc remixem :)
  • LittleL
    #1760
    Ez frankó.. és ráadásul valamelyik frnakó mixelt little L -es számra nyomja..itt alul valahol már betettem ezt.
  • jellem
    #1759
    Újabb koncerten van túl a csapat, ezúttal Szentpétervár volt a helyszín és ez is egy Audi rendezvény volt.
    A setlistet, pár képet az afterpartyról, illetve egy TWM videót megtaláltok ebben a topicban.
  • hunbasser
    #1758
    Jay betépve táncol :)
  • LittleL
    #1757
    Na megvettem egy másik KIDS maxi lemezt. :D Reggel 6.47 -kor ért véget a licit, ilyen képtelen időpontban meg senki nincs netközelben, ugyhogy enyém lett..

    Ja meg megvettem a Kék Stillness in time -ot , mai marha ritka, de "Buy Now " ajánltaban 2 fontért azonnal lecsaptam rá.
  • Kaplan
    #1756
    A Brownfield éppen a Morrisons 2-ben bulizik én meg szopom itthon a faszt, a 18 éves korhatár miatt... Áhhh
  • tep
    #1755
    Jazzy-rádión elég sűrűn lehet hallani egy Space Cowboy feldolgozást....egész jól sikerült
  • jellem
    #1754
    Ajánlom a figyelmetekbe az alábbi linket, nagyon jó minőségű bootlegeket lehet innen letölteni. Firenzét és a Funky Paradise-t különösen ajánlom.
    Zsoma! Most az említett bootlegek után rákerestem pl. a We Gettin' Down c. számra Youtube-on, és a Te feltöltésedet találtam. Ha majd megint lenne lehetőség videót kunyizni', akkor esetleg ezt a '95-ös Tokyo-t illetve a Club Citta-t ha lehet vedd előre:) Sajnos ezeket az anyagokat sehol sem találom a neten...
  • LittleL
    #1753
    a francc....mostlicitáltam a " Kids " maxi cd -re, de túllicitáltak..
    Olyan ritkán lehet kapni, minimál árról, és mndig felverik persze... ha azonnal akarném megvenni, 3800 -ba kerülne.
  • hunbasser
    #1752
  • jellem
    #1751
    Köszi Zsoma!
    Éreked, de szerintem jól nyúltak hozzá, nekem tetszik. Remélem játszák majd még, és lesz ennek vmi jobb minőségű változata is:)
  • Zsoma
    #1750
    Nézzétek meg itt:

  • menyus77
    #1749
    egyenlőre nekem is foglalt
  • jellem
    #1748
    Valakinek sikerült már ezt az Audis anyagot letölteni? Mert nekem mindig foglalt az összes kapcsolat:S
  • LittleL
    #1747
    Igen ,ők írták alá, csak ez nem az én példányom,...sajnos.. ezért 15.000 -et is elkérnek amelyiken aláírás van.
  • Zsoma
    #1746
    Az áthangszerelt Canned Heat Moszkvából:
    Canned Heat (live @ Audi R4 presentation)

    Rá sem ismertek:D!
  • tep
    #1745
    nekem tetszett a Canned Heat
  • jellem
    #1744
    Szép! Kik írták alá a lemezt? Csak nem? :D
    Tegnap felléptek oroszországban az új Audi A4-es bemutatóján, itt láthattok pár képet róla, illetve ott a setlist is: Jamiroquai 2008.02.28
  • LittleL
    #1743


    Mai postával jött ez a Multiquai lemez.
    Ez elég ritkának számít. Boltban sosem volt kapható, csak promóciós célokból osztogatták. Van hogy hetekig nincs belőle, de én 1 fontért megvettem

    ez olyan jazzes, érdekes :
    Jamiroquai - Canned heat masters at work remix

    Jamiroquai - Little L Blaze shelter mix

    hát ez nem az a szokásos..nem a lagjobb szerintem, de gyűjtőknek kötelező :D
    Jamiroquai - Love foolosophy Lottie's Missdemeanours Vocal mix
  • LittleL
    #1742
    a franc essen bele, még mindig nem jött meg a Montreaux -i dvd -m. szerintem már nem is fog. Valamelyik postán elakadhatott, vagy lenyúlták... 2700 Ft ugrott.most vehgetek majd megint. Arghhhhh
  • Zsoma
    #1741
    Két dolog: igen, az elmúlt 9 év (1994-2003) nyomot hagyott az arcán, ezért nem kéne lehúzni a dvd-t. A másik pedig, h nem a Jamiroquai/Sony adta ki a dvd-t, hanem a montreux-iak, az Eagle Vision-on keresztül, szóval nem sok beleszólásuk volt a dologba. Igen, pár szám egyezik a veronai verzióval, de 50%-ban teljesen mást játszottak.
  • LittleL
    #1740
    kösz a számot :D

    hát igen nézzétek meg a TOo young to die klipjét, ott még olyan volt, mint egy átlagos gimnazista kisrác, most meg már 40 éves, de hát ilyen az élet...
  • jellem
    #1739
    Tényleg sokat változott az első évekhez képest arcra is meg hangra is. A hang betudható a ciginek, sajnos ez van, a kezdetek óta dohányzik.
    Az is tény, hogy arcra is változott, ha nem ismerném és elém raknának egy képet róla mondjuk a When You Gonna Learn klippből és mondjuk a Love Foolosophy-ból, nem biztos hogy elsőre megmondanám, hogy ugyanaz az ember. Viszont sokan elfelejtik, hogy milyen fiatal(ok) volt(ak) amikor kezdtek.
    Tényleg jó egyébként az anyag, az meg hogy nem új felvétel...nem szempont. Kiváló felvétel minősége, és az is amit előadnak, nem mindegy akkor, hogy mikori?
  • menyus77
    #1738
    érdekességnek: Montreux Dvd ajánló az Exitből.

  • jellem
    #1737
    Köszi a Bullet-et LittleL! Éppen azért kértem jobb minőségben, amit leírtál:)
    A többiből pedig csemegézek! Köszi szépen!
    (Amit Te "Who the funk do you think you are" néven tettél fel, azt én E.O.P.E néven ismerem. Kicsit jobb minőségben felraktam én is. Az én verzióm a '95-ös montreuxi fesztiválon hangzott el.)
  • LittleL
    #1736
    ezek már jónéhány éve megvannak. még Tep mutatott egy oldalt ahonnan egyesével szedtük le, de azért felrakom, hátha érdekes lehet :

    Jamiroquai - Feel so good (knee deep vocal dub)

    Jamiroquai - Light Years 4 To Da Floor Mix

    Jamiroquai - Light Years [Live]

    Jamiroquai - Little L Blaze Remix

    Jamiroquai - Main Vein Live

    Jamiroquai - Picture Of My Live Radio Acoustic Session

    Jamiroquai - Space cowboy ( demo version 4.17 )

    ez valami élő felvétel, de szerintem nagyon jó:
    Jamiroquai - Who the funk do you think you are
  • LittleL
    #1735
    Love foolosophy számok.

    01. Love Foolosophy

    02. Love Foolosophy (Knee Deep Remix)

    szerintem ez a legjobb:
    03. Love Foolosophy (Bini + Martini Ocean Remix)

    02. Love Foolosophy (Twin Club Remix)

    03. Little L (Blaze Remix)

    Jamiroquai - Love Foolosophy Knee Deeps Re-edit
  • LittleL
    #1734
    itt van a szám, jobb minőségben , szerintem elég jazzes, jamiroquai -os.
    jó kis szám.

    Jamiroquai - Bullet
  • Kaplan
    #1733
    Láttunk téged, gondoltuk oda megyünk köszönni, de ha nem esik le a tantusz az meg úgy cinkesebb, no sebaj, majd legközelebb..

    Igen hallottuk. ;) Remélem Morissons kettőben is minimum ilyen jó lesz a parti.
  • Zsoma
    #1732
    Mindig jó az ilyet olvasni, kösz, nagyon odatették magukat a srácok:).
  • Kaplan
    #1731
    A barátaim nevében is köszönöm ezt a fergeteges estét a Brownfield-nek az Alcatrazban. Csak így tovább srácok, jó volt ;)

    A dalszövegek, pedig alap, hogy megvoltak :)
  • LittleL
    #1730
    oké, majd megcsinálom.
  • jellem
    #1729
    LittleL, a Bullet-et fel tudnád tenni 192-esben is? Mert ez most 96-os, amit feltettél.
    Köszi:)
  • jellem
    #1728
    Ha lennének a Szigeten...hűha de jó lenne:)Eljöhetnének hozzánk is, akárhova! Aréna,PECSA,Kisstadion,Sziget mindegy.
  • Zsoma
    #1727
    "Jamiroquai.com has announced that on 4 July 2008 Jamiroquai will perform on the World Stage at the Rock in Rio festival being held in Madrid, Spain.

    More information about the festival including ticketing details are available at the Rock in Rio website.

    This concert announcement means that the band will almost certainly be announcing further gigs over the coming weeks and months (well at least I hope so!)."

    Tehát fesztiváloznak nyáron, a Szigetre is eltolhatnák a képüket, annyiszor hívták már őket.... Mindegy, idén ki kell mennem valamelyik koncertre.
  • LittleL
    #1726
    na még egypár új..

    a Bullet egy különlegesség, semmi máson nincxs rajta.

    Helló Menyus
  • LittleL
    #1725
    01. Virtual Insanity

    Jamiroquai - Bullet 4.19

    Jamiroquai - Do you know where you're coming from

    Jamiroquai - Virtual insanity ( album version 5.40)