205
Underworld-Underworld:Evolution
  • Crazy Mate
    #205
    A játékban nektek müxik a sérthetetlenség kód?
  • blackgamer
    #204


    http://www.lemezajanlo.hu/jatek
  • God of War
    #203
    nagyon király volt a második rész szvsz jobb volt mint az elsö.
    marcus és williem azok testvérek és szirént elárulták a vámpirok.
  • Garfield
    #202
    Egyszer régen.
  • vg
    #201
    Láttad az első részt?
  • Garfield
    #200
    Ühüm, lehet, hogy túl későn néztem, de valaki el tudná mondani, hogy mi a frászt kavart Victor meg Marcus meg a többiek? Merthogy egy büdös szót nem értettem a sztoriból, pedig a megnézés után vissza is tekertem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Akkor most Alexander csak szimplán halhatatlan volt, míg Marcus bónuszban vámpír, William meg vérfarkas lett, mikor megharapta egy denevér/farkas?
    2. Hogy kell érteni, hogy Marcus vagy Williams megölésével kihal a vérvonal?
    3. Ha a William és az általa megharapottak nem tudtak visszaváltozni, akkor kik voltak az első részben a vérfarkasok? Merthogy a filmben csak annyi hangzik el, hogy a vérfarkasoknál évszázadokba telt, míg megtanulták kontrollálni a dühüket. Ez azt jelentené, hogy megtanultak visszaváltozni, vagy mi?

    Szóval valaki el tudná mondani, hogy is volt ez a csúnya nagy összeesküvés vámpír és vérfarkas közt, illetve egymással szemben?
  • steweee
    #199
    nem is mondtam, de mindenesetre úgy van beállítva mintha még mindig egy elmaradott posztkommunista állam lennénk. legalábbis a film egyes jelenetei erre utalnak

    a vége elég frankón meg van csinálva, egész jó kis film. tipikusan amolyan későn fekszek le ezt még megnézem előtte kategória. hiába logikátlan,az első részre már úgysem nagyon emléxem
  • vg
    #198
    A film magyarországon "játszodik", a szereplők is "magyarok" lennének, csak természetesen angolul beszélnek. Azért beszélnek magyarul a "külsösök", hogy ezt azért érzékelni lehessen. Oroszországnak nincs köze a filmhez!
  • steweee
    #197
    most kezdtem el nézni. azt hittem rosszul hallok a kocsmás jelenetnél amikor a pali farkasemberré változik hogy magyar hanggal megy a híradó. aztán a két rendőr is volt hogy magyarul kiabált ! :) gondolták bennemaradhat az amcsik úgyis azt hiszik rá hogy oroszul van. elég furi volt látni a magyar rendőröket szojvet kucsmában meg ak47 el meg shotgunnal :)
  • nagy chris
    #196
    valahonnan már le lehet tölteni a filmet ami nem mozifelvétel és szinkronos ? aki tudja privátba irja már meg pls :)
  • Gauge
    #195
    Na mesélj, kiváncsian hallgatlak...
  • vg
    #194
    "Szal hegylakó 2 szidróma: az 1. rész sikerén csináltak egy folytatást, de sokkal jobb lett volna, ha nem teszik."

    Sajnos van két rossz hírem! Az egyik, hogy hülyeséget írkálsz, a másik pedig, hogy ez az egész Underworld egy trilogiának készült eredetileg is(gy.k. 3db. rész).
  • Gauge
    #193
    Nem :) Hegylakó 2.! A 3. részt már meg sem néztem. :)
  • rágógumi
    #192
    jóhogy szarvolt:C
  • Bucser
    #191
    Akartad mondani hegylakó 3:D
  • Gauge
    #190
    Nekem is volt az a balszerencsém, hogy megnéztem. Miért balszerencse?

    1.) Szörnyű szikron - minőség (sistergett, halk volt, a hangok szerintem nem illettek a szereplőkhöz)
    2.) Az Underwold 1 misztikus hangulatát sikerült tökéletesen szétrobbantani ezzel a gagyi sztorival. + következetlenségek tömkelege (pl. 1 -ben Viktor és Marcus a vámpíröregek felváltva uralkodtak, ebben meg már Victor volt a gonoszt Marcust zsaroló vámpír)
    3.) Egy szó sem esik arról, hogy Michael az ő valamilyen leszármazottjuk... (az egész első rész mozgatórugója)
    4.) Sehol sincsenek vérfarkasok, mintha eltűntek volna... (sőt!!! az első részben szó sem esik arról, hogy a fővérfarkast kiszabadítsák....)


    Szal hegylakó 2 szidróma: az 1. rész sikerén csináltak egy folytatást, de sokkal jobb lett volna, ha nem teszik.


  • Csaba
    #189
    Nem baj, majd DVD-n kiadják feliratosan is, eredeti nyelven.
  • Voltan
    #188
    It iz.
  • God of War
    #187
    ki váncsi leszek a másodikra.
  • TVelvet
    #186
    Nekem teccet a film.. Kate Bekinsale valami... ááá imádom:) Szegény Zita megin nemjutott tul sok szerep neki :)
  • Lyan Kyj
    #185
    :(:(:(:(:(
  • vg
    #184
    "A film magyar bemutatóját eredetileg április 20-ra tervezték, de a szinkronmunkálatok miatt ez április 27-re csúszott. "Görög Zita már szinkronizálta magát, Kate Backinsale-nek Détár Enikő, Scott Speedmannek Csőre Gábor adta a hangját. Egyébként Rékassy Károly is szinkronizált a filmben egy informátort. Most a külföldről kapott háttérhangokat keverik és effektzörejeket teszik alá" - tájékoztatta az Indexet az SPI sajtófőnöke. "

    A film a mozikban szinkronos lesz, és ez bizony meg is ölte az egész filmet, mivel az eredeti verzióban sok helyen beszének (szó szerint) magyarul...
  • worlds
    #183
    Magyar weboldal: http://www.underworld.hu

    Magyar wapoldal: http://underworld.wapozz.hu
  • dia
    #182
    Ezt hívják beégésnek?
  • vg
    #181
  • rexa
    #180
    kár, hogy nem is amcsi film:))
  • vg
    #179
    Valóban jó film, de nem tudom, hogy honnan szedted, hogy az a kedvencem...
  • dia
    #178
    Te mondtad egy másik, topikban, hogy a Descent egy jó amcsi film:)
  • vg
    #177
    Őőőőőő, nekem nem a Descent a kedvenc filmem, ezt honnan veszed???? Amúgy az én véleményem soha nem számít semmit, de aztért most jól megmondtad a magadét!
  • dia
    #176
    Semmi baj Görög Zitával... Akinek a Descent a kedvenc amcsi filmje annak a véleménye nem sokat számít...
  • vg
    #175
    Nem bántasz meg, voltam már pszichológusnál, gyógyíthatatlan vagyok! Ha téged jó érzéssel tölt el, hogy ilyeneket írkálsz rólam, akkor rajta, de azt hiszem tudod, hogy igazam van!
  • Seten
    #174

    Nem bántani akarlak, inkább csak jó tanács, hogy keress fel egy pszichológust.
    Amelyik topicban te megfordulsz, neked minden szar, mindenki hülye, semmi nem jó.
    Ez valami mentális betegség lehet amit egyébként nem kell szégyelni, tudnak rajtad segíteni.

  • vg
    #173
    Görög Zita... én az életben nem adnék neki sem szerepet, sem modell munkát, sem semmitse. Mindenre utólag azt mondja, hogy megbánta, nem kellett volna, soha nem szerepelne horror filmben, soha nem mesztelenkedne filmben... Hányiger az a nő.
  • Tatyla
    #172
    mivan?
  • zizu21
    #171
    Gorog Zitat tenyleg nem kell bantani :D, a nemreg kijott uj Cristopher Lambert filmben "jatszik" Oroszlan Szonja, azert tettem "" koze mer eros tulzas. Ha jol emlekszem buta szoke not kellett alakitania a Valami Amerikaban..Nos sikeresen hozta itt is :D, csak ez masik film es mas szerepe lett volna..:P
  • BBalee
    #170
    Ez jó kérdés...

    Ismét SPOILER!

    Alexander volt az első halhatatlan. Neki nem volt átka, csak áldása az örökélet.
    Így halála után legfeljebb csak az örökélet szűnhetett meg, hisz annak volt a forrása, de az átok nem mert nem tőle származik.
  • Bucser
    #169
    Nekem is nagyon bejött az Evolution. NEm vagyok nagy vércsorgó rajongó de ez kifejezetten kellemes volt. Egyet nem értek...

    SPOILER

    Marcus hogy tudta megölni Alexandert?? Hogyha Alexander meghal akkor a gyermekei is meghalnak nem?? Mert ha Marcus mehal az Ő gyermekei is meghaltak volna... Victor ezét nem ölette meg Marcus-t...
  • Halfer
    #168
    csak röviden, a Gamekapocs-on úgy is hosszú értékelést írok, szerintem eszméletlen jó lett a film. az első részt vagy 4x megnéztem, az alapsztori tetszett csak, mert vámpírfan vagyok. a második rész izgalmas, ötletes volt és kevésszer tudtam elmozdítani a fejem a monitortól. minden elismerésem!
  • rágógumi
    #167
    van feliratom meg minden de megkéne néznem má..
  • Seten
    #166

    Aki úgy néz ki? Igen.
    Aki ennyire jó fej? Olyat nem. :(