506
beszélő progi
  • wbtist
    #66
    A Progi teljesen ingyenes, így nem akarod majd megtörni. Miután feltöltötted a pézt az Account-odra, tudsz vezetékes, ill. mobil számokat hívni. A hívás befejezése után pár perccel kiírja az egyenleged.

  • Szuperkaraj
    #65
    Nem tudjátok hogy be lehetne-e állítani hogy mikrofon helyett a "rendszerhangokat" szal monnyuk hogy hallgatok zenét, meg stb. lehessen küldeni MSN Messenger-en keresztül?? ( MSN 7.5 )

    Ui.:asszonták hogy itt is kérdezzem meg
  • Robbb
    #64
    Sziasztok! Most akarom feltenni ezt a Skype-ot. Ez a progi hogyan számolja a hívások díját, kiírja valahol az összeget? Ha megtöröm a progit, akkor is fizetni kell a hívásokért?
  • wbtist
    #63
    Igen, reális. Perc alapon számol. Nekem elég sokáig kitartott a 10 Euró, kb 5 hónap.
  • peteragoston
    #62
    Es az realis dolog h. kb 6 ft a magyat fix szam?
  • wbtist
    #61
    Nekem lassan lejár a 10 Euro. :)

    Az SMS<->Skype szolgáltatásnak nem lesz jövője? 3 napig tartott a csoda? Február vége óta semmi hír :(
  • peteragoston
    #60
    Fizetett mar be valaki Skype-on? Nekem nem akar engedelmeskedni a MoneyBookers
  • repvez
    #59
    Sajna mihelyt bejelentkezem egyböl feljön a frissitésre figyelmeztetö ablak és ha bezárom akkor kilép a progi ha rákattintok akkor betölti az oldalt de nem tudom azt a 7.3 megát letölteni mert gprs netem van legalább 4 ora lenne :((.Olyan nincs hogy csak a két verzio közti különbséget töltse le?
  • KoGe79
    #58
    ha kipróbálod keress rám :-)))) filthgrinder. a nickem :-P
  • repvez
    #57
    Hali!
    Ki fogom probálni.Amugy a Chip magazin legujabján volt rajt a progi, deinnen akar frissülni állandoan.Amugy itt van a legujabb 1.3.057-es változat 7.3MB.
  • gyűjtő
    #56
    Szia repvez!

    Nekem a program 1.2.0.48-as verziója van fenn.
    Ezen az alábbi beállítási lehetőség van a frissítés ellenőrzésére:

    A programablak menüsorában: Tools > Options > Advanced > Startup.
    Itt a Check for updates automatically négyzetet üresen kell hagyni.
    Ha a Tools menü struktúrája egyezik a két programban, lehet, hogy bejön a dolog.
    Még annyit árulj el, honnan töltötted le az 1.3-as verziót?

    Üdv.: gyűjtő
  • repvez
    #55
    Feltettem az 1.3-ast és állandoan sipákol hogy muszály frissitenem. Ha mégsét nyomok akkor kilép a progi. hogyan lehet letiltani hogy ne frissitgessen.Az a baj hogy a bejelentkezés után azonnal kiirja és igy nem tudok semmit beállitgatni, offline nem lehet valamit kezdeni.
  • SpyMac
    #54
    söt még üzenetrögzítő is van hozzá ami ugyanúgy beépül, mint a vSkype

    SAM
  • gyűjtő
    #53
    Szervusztok!
    Nem tudom, találkoztatok-e a Skype-be beépülő video modullal.
    Telepítéskor beépül a Skype-ba és a web kamera által közvetített képet láthatod (teljes képernyőt is!).

    Letölthető innen!
  • nenad
    #52
    koszi
  • pedestrian
    #51
    pl. Audacity is fel tudja venni. free. asszem honositomuhely-en is megvan.
  • nenad
    #50
    skype-hoz nem tudtok valami szoftvert amivel fel lehet venni a hangot (melohoz kene, hogy ne kelljen k...va gyorsan jegyzetelni)
  • gyűjtő
    #49
    Szervusztok!

    Kb. 2 hónapja telepítettem a Skype 1.2 programot és eddig jól működött (megbízható kapcsolat, jó hangminőség).
    Az MSN Messenger 7.0 programon futtattam a webkamerát (itt nem tudtam feléleszteni a hangkapcsolatot), a hangot pedig a Skype-on.
    Néhány napja a Skype hangja - minden előzmény nélkül - erősen leromlott (halk és zajos).
    Az audió beállításokat és a Skype beállításait végignézve ne találtam semmi csontot.
    A tűzfalak (Windows XP SP, Kerio) beállításait nem változtattam (legfeljebb a Windows frissítés érinthette).
    Van-e valami ötletetek a fentiek alapján, hol keressem a hibát?
  • zintan
    #48
    az új 1.2 skype-val sms-t küldött már valaki, akkor lécci írja le hogy kell, mert nem tom.
    köszi
  • californiastud
    #47
    kérdés: skypehoz nincsenek skinek/theme-k?
    én nagyon örülnék az OS-Xhez tartozó skinnek a windowsos skypeomra. (msn em olyan)
    aki tud, majd írjon
  • californiastud
    #46
    na de mostnéztem skype oldalon, h az 1.2es verzió már tárolja a buddy-listedet, szal szedd le azt, aztán akkor elvileg problem solved;)
  • californiastud
    #45
    dboy-ugyanez volt a szitu nálam kb 2héttel ezelőtt. Ugyan nem volt annyi buddym skypeban, de akkoris idegesítő. Ajánlom, h keress rá az emberekre, lakcím, sn, real-name, vagy bármi más alapján. Remélem sikerül. Egyszerűbb, jobb megoldást sajna nemtok!
  • DBoy
    #44
    hi!
    újrahúztam a windowsot...
    és hát felraktam skypot belépek és nincsenek meg az emberkék
    mit lehet ilyenkor tenni?
    egy volt aki igazán fontos volt és asszem w betűvel kezdödött a neve stbstb stb az naon fontos lenne?! valahogy nem lehet visszahozni őket?
  • R9
    #43
    helo!engem az érdekelne hogy hogy lehet előfizetni rá,mert angolul van és németül kéne :s
  • pinehead
    #42
    thx
  • mikike
    #41
    vazu.com de nem valami +bíz6ó
  • pinehead
    #40
    ehh,itt nem megy sajna.
    ingyen sms-site,vagy hasonló nix by net???
  • pinehead
    #39
    jah,+nézem még 1szer
  • mikike
    #38
    elindítottam majd regisztráltam igen
    za fut
    lőjj le egyesével mindent, hátha...
  • pinehead
    #37
    milyen néven,te adtad meg neki ,ugye?
    tűzfal,egyéb progi(slsk,vagy más) fut közben??
    thx
  • mikike
    #36
    nekem elindul, de én nem találom hol lehet ebbe sms-t küldeni
  • pinehead
    #35
    nna ezért(SMS)bosszant a dolog,3 féle verziót próbáltam, lefagy bejelentkezéskor
  • mikike
    #34
    pedig Már SMS is küldhető a Skype ingyenes programból

    tróbáld ezt
  • pinehead
    #33
    valam iegyéb alternatíva sms-re, or üzenetre free, a neten??
    mert csellónak sztem skype nem fexik...:/
  • mikike
    #32
    akkor gurut kell keresni
  • mikike
    #31
    :(
  • pinehead
    #30
    tűzfal nélkül is fagyi van, winfosé +letiltva alapból, egyéni gép,se router,se megosztás,szal passz....:/
  • mikike
    #29
    ööö
    és ha kikapcsolod a túzfalat?
    és a windows beépített tűzfala?
    ter még a netmegosztásra szokott itppelni, hogy az kever be
  • pinehead
    #28
    új skype,és telepített zone alarm-nál is bejelentkezéskor lefagy rendesen....tippek??
  • mikike
    #27
    zone alarm
    de lehet, hogy régi a skype-ot azért fagy, töltsd le újra