33
  • k0zi
    #33
    LOL
    De izé ilyen filmet hogy passió :D
    Majd a bíró jókeresztény lesz és megbocsájt :D
  • KIP
    #32
    mit vársz a kis kínaiaktól, azoknak mind1 mit néznek , csak lehessen nézni.

    Amúgymeg nem hiszem hogy emiatt kevesebb lesz a mozikamárás release, csak éppen robban fognak trüközzni a moziripper arcok:D
  • Pepito
    #30
    No most arra varrjatok gombot, hogy ezeket a felveteleket dvd-re irjak es Kinaban 8 rmb-ert megveheto darabja. Fogy mint cukor.
  • OMax
    #29
    hat nekem van 1 sony digitalis kameram annak menubol ki lehet kapcsolni a piros fenyt :) lehet erre talaltak ki :))
  • rolika
    #25
    szigszalag rulz :)
  • AtisH
    #23
    Az is lehet, hogy mozigépész bizniszét rontotta a nézőtéri csákó...
  • CoolStuff
    #21
    Bocsi!:D
  • CoolStuff
    #20
    Az a minőség úgyis csíra, de azé ilyet!
  • CoolStuff
    #19
    A Screener minőség úgyis csíra, de azé ilyet!
  • OMax
    #18
    Kaliforniában letartóztatták a moziban kamerázókat... hmm ezutan lefogjak tartoztatni a allatkerben fenykepezogepezoket es a toban horgaszbotolokat, emberek! cik iro bacsi! nem kamerazik a jonep hanem filmez!
  • Cat #15
    rengeteg egyéb vetítés van, pl a sajtó számára, vagy exkluzív alkalmakkor egyes nagy filmek esetén, néha még a szinkronszinészenek is tartanak, hogy a szerepet hitelesebben tudják alakítani (már ha ez a történet szempontjából fontos)
  • horbykeee
    #12
    ja,ezaz büntessék őket...ki az az igénytelen aki megnézi majd a felvételüket??
    Dvd-rip rulez
  • Yfel
    #11
    Gyerekek nyugalom :o)

    Teljesen jogos, hogy nem akarjak, hogy a dragan megvett (es elkeszitett) filmeket csakugy felvegye valaki.

    Viszont: Csak az illegalis masolat keszitese celjabol bevitt videokamerak miatt buntetnek... mi van akkor, ha nem terjesztem utana (fair use) vagy csak egy turista vagyok aki vegigsetalt a varoson es epp kamera van a kezemben amikor be akarok menni a moziba... elvehetik tolem a kamerat amig nezem a filmet?

    Y
  • davos80
    #10
    "több, mint 50 hollywoodi filmről készült ily módon illegális másolat"
    Úristen!!Fel kéne akasztani, nem?
  • Geeryy
    #9
    akkor ne mondjam el senkinek hogy eleg sok kispalkoncertet felvettem diktofonra?
  • Zoldalma
    #8
    Me', kandi kameraba elmegy :D
  • xavier
    #7
    'egy néző nehezményezte, hogy látta a kamkorder vörös felvevőlámpájának a felvillanását.'

    és akkor mivan?! nem igaz hogy annyira világított az a kamera hogy nem bírta nézni a filmet.
    fujjjjj micsoda sz*r emberek vannak a világon.
    az ilyen lehúzhatná magát.
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    igen! Éljen a DVD Rip és a rendes DVD Screener minőség .. nehogymá a TS-ekre mennyen mindenki :DD mikor má' itt a házimozi és a plazma amin elmegy a WS.is ;>
  • deep
    #4
    Ez így van, és jogos is.De attól még szemétség:)
  • Cat #3
    magyarországon se lehet bevinni videókamerát, nemcsak moziba, de még egy koncertre vagy focimeccsre se
    ez sztm teljesen természetes, a sugárzási jogok többmillióba kerülnek, nyilvánvaló hogy védik magukat
  • Punker
    #1
    nevetséges