410



  • hykao #410
    Topikegyesítés. Sherlock játékok topikja itt: KATT
  • viviana90
    #409
    Sziasztok! Én már rögtön az játék elején elakadtam! Mindenkit kikérdeztem a Hall-ban már Watsonnal is voltam az udvarban de most visszakerültem a házba és innen már nem tudok kimenni, azt mondja Holmes hogy: Még nincs itt az ideje, hogy csatlakozzon Watson-hoz mert nem vizsgált meg mindent. Hogyan tovább?
  • totesszor
    #408
    Sziasztok! Én már rögtön az játék elején elakadtam! Mindenkit kikérdeztem a Hall-ban már Watsonnal is voltam az udvarban de most visszakerültem a házba és innen már nem tudok kimenni, azt mondja Holmes hogy: Még nincs itt az ideje, hogy csatlakozzon Watson-hoz mert nem vizsgált meg mindent. Hogyan tovább?
  • rencsi32
    #407
    Sziasztok!Segítségre lenne szükségem a játék telepítéséhez.Mit kell berakni a daemonba?Mert nekem nem abból akármit berakok nem nyit meg semmit.Légyszi valaki segítsen!Előre is köszönöm!
  • macsik82
    #406
    Sziasztok!

    Tudnáltok nekem segíteni elakadtam.

    Annál a résznél ahol a Cemantgyárban lopakodni kell én mindig lebukok.

    A végigjátszás azt írja a képernyő közen valami pontig kell menni és valahova el kell bújni valami zöld helyen.

    Előre is köszi a segítséget.
  • Metálkalány #405
    Köszike Benczus!

    Már végigvittem azóta. Plusz nem is az volt a gond, hanem az, hogy nem akart kifordulni a ház mögül vissza a ház elé. Bárhová kattintottam, nem kanyarodott el.

    Most az Awakened - el játszom, bár az nem igazán tetszik (nem a grafika, hanem az irányítás...), de végigviszem azért. :)
  • benczus16
    #404
    Szia Metálkalány!

    Ha megkaptad a kulcsot engedélyt kell kérned a körzeti megbízottól, mert különben nem mehetsz be.
  • Metálkalány #403
    Sziasztok!

    Én is elakadtam, de nagyon.
    Ott tartok, mikor elmennek Flathamba, Flowlett házához.
    Nem használtam végigjátszást és sajna menteni sem mentettem előtte. :(
    Megkaptam a kulcsot a szomszédtól és be akartam menni a házba. Nem engedett be. Gondoltam nem ez a bejárat és elmentem a ház mögé.
    Ott találtam egy 46os lábnyomot egy hordón. Onnan viszont nem tudok vissza kijönni. Nem fordul ki a ház végénél Sherlok. :(
    Más út nincs.
    Megszereztem a Dreamlife féle végigjátszást. Meg sem elmlíti egyszer sem a ház mögötti hordót a lábnyommal...
    Hogy jutok ki onnan?
    Mondjátok, hogy nem kell előlről kezdenem!!!
    Esetleg itt nem lehet mentést küldeni egymásnak?
  • benczus16
    #402
    Én ott akadtam el, amikor vizet kell vinni! Nekem a 30 mp is kevés, méghogy az 1 p. Nekem eleve 30 mp-be kerül, míg a tóhoz leérek és 10 mp amire a vödörhöz. Különben nekem is volt szerencsém a lopakodásban. Van végigjátszásom is, de az nem segít. ÉN viszont egy-két trükköt kérek.
  • odin34
    #401
    Sikerült belőnöm a játékot, nem egészen úgy ahogyan az elején gondoltam. Feltettem a magyarosítást is, igényes munka. Hajrá! - a következő akadályig.
  • odin34
    #400
    Hát, ha már megcsináltam, akkor szeretném feltelepíteni.Egyébként én 900 forintért vettem meg,de a telepítés közben leáll aztán sehova tovább.
  • hykao #399
    Ne csináld már. A játék 700 forintért megvehető pl. a DVD Galaxisban! :)
  • odin34
    #398
    Sziasztok! FÁjlcserélővel lehúztam ezt a játékot,de nem tudom belőni. A CD1-CD2 mappában feldarabolt fájlok vannak,total commander segítségével egyesítettem és létrejött a CD1-ben: mo-sher1 out, a CD2-ben:mo-sher2 out. A deamon tools segíségével kell telepíteni? Hogyan tovább? Az mo-sher-t át kellene alakítani más fájlformátumba?
  • hykao #397
    Hát azt a képet ott a sminkszobában kellett megtalálni még az elején - ha jól emlékszem -, és maga miss Lavinia látható rajta.
  • takfej
    #396
    Hali,

    Elakadtam a végefelé (erdős rész után), mikor újra a Sherringfold Hall-ban vagyunk, a Sminkszobában, Laviniának kellene vmi képet (állítólag egy fiatal hölgy látható rajta) megmutatni, de nincs iyen kép Holmes-nál, hol kellene felvenni, vagy hogy mutassam meg Laviniának?

    köszi
  • czipi
    #395
    hali

    most olvastam a végigjátszást és a válasz arra a kérdésre, hogy mi a szép kódja, hogy lehet rájönni:
    van egy ilyen jegyzetedben, hogy
    1
    1 1
    2 1
    1 2 1 1
    1 1 1 2 2 1
    a kód
    3 1 2 2 1 1

    tehát:
    1
    egy db egyes 1 1
    két db egyes 2 1
    egy db kettes egy db egyes 1 2 1 1
    egy db egyes egy db kettes két db egyes 1 1 1 2 2 1
    tehát: három db egyes két db kettes egy db egyes 3 1 2 2 1 1

    ennyi

    üdv Czipi
  • hykao #394
    Hát akkor fogalmazhattál volna kicsit egyértelműbben is! :)
  • lepej
    #393
    ÉN erre a játékra gondoltam
  • hykao #392
    Akkor te is annak a játéknak a topikjában próbálkoz...
  • lepej
    #391
    Hello nekem is ez a problémám, ha tudsz rá megoldást írd meg vagy valaki küldene olyan mentést ami már ez után van! előre köszi
  • hykao #390
    Igen, a távoli képnél direkt a nyítókombinációra van állítva a széf... :)

    Másik játék ajánlat: az új Sherlock játék! Tessék itt a topikja: KATT (ott a bannerképre kattintva előjön a játék hivatalos oldala, ahol megnézhetsz képeket a játékból illetve elolvashatod, hogy miről szól stb.)
  • Nimandi
    #389
    Gratulálok a magyar fordításhoz, nagyon igényes lett! És nagyon hasznos is.
    A játék is gyönyörű, szinte a tökéletes kalandjáték (szinte, mert tegnap ott léptem ki, amikor az erdőben nem értem vissza egy perc alatt a vízzel, ami nem baj, össze lehet hozni időre, de szívesen kihagynám az ilyesmit ,).
    Az a kérdésem, mit ajánlotok, ami hasonlóan jó játék, még ha nem is Holmes. Kipróbáltam most az Orient Expresst, de határozottan unalmas, és vagy favágás, vagy filmnézés. Anno játszottam a Syberiával, az szépséges. Jó, ha ennyire szép egy játék, de ebből az igényemből szívesen lejjebb adok, ha elég kreatív, miközben végigjátszható.
    Egyébként két furcsaság: nekem valahogy simán ment a lopakodás a cementgyárban, alig láttam valamit a monitoron, és mintha elhúzott volna mellettem a kutya is, de nem történt semmi, bementem a színházba és kész. Ez bug, vagy mázli, vagy később megiszom még a levét?
    A másik: a Burmsby széfjénél mintha eleve a megoldás lenne kirakva. Ennek még utánanézek még egyszer, nehogy hülyeséget írjak.
  • hykao #388
    A színpadon lévőnek kell bemutatni, és ő fogja elkérni az alkesztől is...
  • Kokakata
    #387
    Sziasztok!
    Nekem tudna valaki abban segiteni mit csinálhatok rosszul? A legvégén járok a játéknak, de azt hallottam, hogy a színésznőnek meg kell mutatni az én egy fülbevalómat és ő odaadja az ő kettőjét és akkor ki tudom nyitni a ládikát a padlás szobában, de hogyan kell mindezt megcsinálni? Vagy a Doristól hogyan kell kérni? Nekem annyira részeg, hogy semmit nem ad.
    Valaki segitsen, már itt vagyok a játék végén, nagyon szeretném tudni a végét!
    Köszi
  • ricky
    #386
    nem lehet, h nem a bűnügyi jelentésre hivatkozol hanem valamelyik másikra??
  • ricky
    #385
    Próbáld meg itt!!!
  • boti1020
    #384
    császtok nekem is van sherlock holmes-om csak más a címe abban elakadtam TÖK NEHÉZ valakinek nincs meg a sherlock holms awakend mert ha igen akkor segíthetne
  • Lacika1020
    #383
    Ezt nem akarom elhinni...
    a második kvíznél megint nem tudok továbbmenni...Pedig most tényleg mindent 100szor ellenőriztem az első kérdésnél murray és igen a másodiknál bűntény igen, a harmadiknál grimmble nem, a negyediknél brombsby fowlett levél(1996/12/11) igen, az ötödik hiányzó párna igen, a hatodik a csavarhúzó meg a lábnyom igen és azt írja ki hogy valami hiba van a válaszoknál...és nem tudok utána semmit se csinálni...SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hykao #382
    Ha jól emlékszem nem nyílik ki, csak kiad egy érmét...
  • Lacika1020
    #381
    nah asszem megint elakadtam egy kicsit
    van a táblás játék és van a bizonyos 55 aminek mindenhol stimmelnie kell, igaz???Én kiraktam őket és mindenhogy stimmel de nem akar csinálni semmit pedig elvileg ki kellene nyílania nem?és ha kilépek akkor meg kezdhetem előről :(
    ilyenkor most mi van?
  • Lacika1020
    #380
    mert csinálhatok bármit...mindíg kimegy az ajtón...teljesen mindegy hogy a centivel kattintok vagy csak úgy...
  • Lacika1020
    #379
    Hát ez az, hogy hol van az a megfelelő hely?
    És a páncél melletti ajtón kell megmérni vagy melyiken?
  • hykao #378
    Ha jól emlékszem elég csak a centivel a megfelelő helyre kattintani.
  • Lacika1020
    #377
    Hali...nem tudja valaki teljesen véletlenül hogy lehet lemérni centivel az ajtófélfán a foltokat???Sztem már mindent próbáltam de nem akar sikerülni
  • hykao #376
    Valami hiba lehet náluk, mert a javítások is eltűntek. Sajnos csak az ECOBIT oldaláról és a Magyarítások Portálról (volt) elérhető.
    Esetleg küldj egy mailt az ECOBIT-nek a hibáról. Vagy a Magyarítások Portál fórumán a játék topikjában írtam róla, hogy hogyan kell letölteni a portálról a darabolt verziót.
  • ZOTYASAVIOLA
    #375
    a magyaroistasok.hu m,eg bonyolult nekem :(
  • ZOTYASAVIOLA
    #374
    sziasztok
    ecobitról levették a magyarosítást honnan lehet letölteni még?
  • hykao #373
    Ha jól emlékszem valahol fel van akasztva bent az a kulccsomó.

    Magyarítást amúgy felraktad?
  • Henry92
    #372
    Sziasztok elakadtam a sherloch hlmes:The case of the Silver Earring-ben.
    Ott hogy a fairfax színházban vagyok és nem bírok bemenni a "díszlet szobán" át a "rideg szobába" mert kéri a kulcscsomót de az nekem nincs az eszközök között!Ha valaki tud segíteni létszives segítsen!
  • ricky
    #371
    hurrá! grat!