3167
  • _Vegeta_
    #40
    En megfordultam mar mindenhol, meg ottis ahol a madarka sem repked. :)
  • Voltan
    #39
    Nem tudom. Még sose voltam...
  • _Vegeta_
    #38
    Ez igaz.
    Sajnos eleg sok keregeto van. :\
    Diszkoba ez nem jellemzo :)
  • Voltan
    #37
    A nap legjobbja LOOOOOL!
  • Lateralus
    #36
    Szóbaállnak ők veled :))
  • _Vegeta_
    #35
    Ilyenekkel nem kell szobaallni szvsz
  • Voltan
    #34
    Koncertek estéjén még ma is megszokott az ilyesmi.
    -Aggyá egy huszast (testvér, fémtestvér stb.)
    -Nyem.
    -Akó egy cigit!
    -Nem dohányzom.
    -Akkó legalább egy korty sört!
    -Bocs, de nem.
    -Akkó nem is vagy igazi rokker baze!

    A kedvencem pedig:
    -Figyu (testvér, fémtestvér stb), nincs pénzem a jegyre, de kurvára látni akarom a XXXXXXXX-t! Segiccsé mán ki egy százassal!
    LOL!
  • Lateralus
    #33
    Fedett az majdnem mindent, volt köztük jó pár metalista. A Blahán pl. át se lehetett menni anélkül, hogy ne lejmoljanak le, főleg ha hosszú hajad volt, mert akkor egyfajta testvériséget feltételeztek és még szívesebben lejmoltak. Akkoriban ők nyomultak koldus helyett, csak annyiban volt rosszabb, hogy míg a koldusok manapság csak ücsörögnek, ezek gyors reagálású fiatalemberek voltak és hamar elédtoppantak. :)
  • zakika
    #32
    a nem, nyolcavanas evek vegerol beszelunk, ekkor meg betli dugo volt

    kadlot karolyhoz meg nem volt szerencsem, tehat nem ismerem elyetpalyajanak ezt a szakaszat, de lehet hogy ugy mint nagy fero (aki diszkoba kezdte) a karoly meg komeny rockot nyomott, de nem jott be neki

  • robotnyk
    #31
    meg a dupla káve. meg kadlott karcsi. :D
  • Voltan
    #30
    Meg a Betli Duó.
  • Voltan
    #29
    Azaz! Hehhh!
  • zakika
    #28
    palocorszagban csak ez volt
    es igy hivtak oket

    legfeljebb meg a lagzi lajcsi es 3+2
  • Voltan
    #27
    Jaja. Bár a csövesek rétege nagyjából fedte a punkokét... Hja kérem, az aranykor. :)))
  • Lateralus
    #26
    Meg voltak azért a diszkósok és nyúvésok is, a csövesekről nem is beszélve :)))
  • Voltan
    #25
    Metalos

    Depeche Mode-os
  • _Vegeta_
    #24
    Mi az h metalista, es mi az h depeses ?
  • Voltan
    #23
    Azért akkor még ott voltak a punkok is. Mindhárom réteg úgy utálta a másik kettőt, mint a szart.
  • zakika
    #22
    meg egyszer!!!

    emlekeztek? a nyolcvanas evek feleben valaki vagy metalista volt vagy depeses :)
  • zakika
    #21
    emlkeztem a nyolcvanas evek feleben valaki vagy metalista volt vagy depeses :)

  • _Vegeta_
    #20
    Jah, ha divatbol akkor tenyleg gaz. (ne felejtsuk el rengetegen divatbol szeretnek mar most is zenet)
  • Lammer
    #19
    mert divat lenne, és én nem szeretem ha mindenki azt hallgatja amit én, legalábbis nem lenne gáz, ha szívből szeretné sok ember és nem divatból, hogy bevágodjon valahova stb.stb.
  • _Vegeta_
    #18
    Miert lenne gáz ??
  • _Vegeta_
    #17
    Nem, viszont de szivesen elmennek Cradle-re :(((
  • Lammer
    #16
    Szerintem addig jó, amíg "mijaza blekkmetál?" válasz érkezik az emberek többségétől... Én írtóznék, ha mindenki Abazagorath-ot, Dimmu-t, Mayhemet, meg Funeral Windset... etc. hallgatna... jákkkkk gáz lenne...
    :)
  • Voltan
    #15
    Volt valaki a Mayhem koncerten?
  • Voltan
    #14
    O.K. No hard feelings. :)

    Sok szerencsét!
  • _Vegeta_
    #13
    van vmi demotok ? :>
  • _Vegeta_
    #12
    Jaja! LDoH rulz! :))
    Ha tíínédzser lennek azt mondanam divatosan h Francia Powaaa :D
  • Kou
    #11
    Sajnálom de nem :/ Nem szeretem annyira a blacket és még ott van a másik együttesem amivel törődnöm kell
  • Voltan
    #10
    Nincs kedved egy black metal zenekarba beállni? Mi is pont bőgőst keresünk, már jó régóta.
  • Kou
    #9
    basszerozom
  • RadeoN
    #8
    pedig jó a grind! :))
  • Voltan
    #7
    Min játszol?
  • Kou
    #6
    most fogok kilépni a grindcore zenekaromból..
  • Voltan
    #5
    Hát, grind topicot tényleg nem sok értelme van nyitni. Itthon qrvára nem megy. Amúgy a dark zenén meglepő módon nem a HIM-et és nyálcsorgató társait értettem.
  • _Vegeta_
    #4
    Mar van egy hasonlo topic! En is gondoltam nyitok 1 grind topicot, de nemhiszem h sokan tudnak mi aza grindcore. :(
    aMugy a black-death es a dark kozott eleg nagy a szakadek. :D
  • Chaos Mad
    #3
    ez mi?
  • Voltan
    #2
    Na, mégis van valami hasonló. Mindegy, itt koncentráljunk a black-death-re. Belefér a gothic, ill. a dark is.
  • Voltan
    #1
    Na, ilyen témát még nem találtam itt. Nem tudom, hányan szeretik errefelé, de hát ha már az összes vacak dance stilusnak van külön topicja, akkor ezeknek miért ne legyen?