3167
  • artschi
    #80
    a Host albumot pár napja fedeztem fel újra(!), folyamatosan azt hallgatom, naponta legalább 1x.
  • Gandibá
    #79
    Ez az új Moonsorrow nagyon isten lett.
  • Gandibá
    #78
  • aeris
    #77
    ... meg Therion:)
  • Gandibá
    #76
  • Gandibá
    #75
    Remélem az új anyaguk már zúzda lesz. Bár nekem a Symbol of Life is bejött, de a Host az nagyon nem.
  • fifi
    #74
    Én amit nagyon szeretek máig, bár kicsit lanyhultak zeneileg az az Anathema és a My dying bride...
  • zakika
    #73
    aj vant moor

    sisters megiscsak a klasszikus gothic
  • _Vegeta_
    #72
    Persze, csak enis ilyen marha, mindenbe belekotos allat vagyok. Sorry ezert. :)
  • Voltan
    #71
    Kár, hogy a P. Lost kicsit elkurvult. Vagyis inkább már nem tudják, mit is akarnak csinálni.
  • fifi
    #70
    Jajajaj de nagy okosság volt. Te is nagyon jól tudod hogy hogyan értem. :)
  • _Vegeta_
    #69
    Nem mintha a zenebol ki lehetne noni. :) A zene mindig jo marad, kiveve a mostani pop szarok. :P
  • artschi
    #68
    A 2. istenkirály!!
  • fifi
    #67
    Nem. Kinőttem már ebből. Én időmben Type O Negative és Paradise lost volt az etalon. Na meg Sisters of Mercy :)
  • shitkami
    #66
    Sziasztok!
    Most jarok itt eloszor es gondoltam bekoszonok mert en is metalt hallgatok. Lehet majd nehanyszor bekapcsolodok a beszelgetesbe ha nem gond.
    Csa!
    Kami
  • Johnyy
    #65
    ismered a gothicat??? szerintem az egyik legjobb és leg hangulatosabb gothic dark!! meg szinte már elvont...
  • fifi
    #64
    ???
  • aeris
    #63
    inkább csak dark, nem hiszem, hogy igazán hasonlítható a gothichoz, még ha csak bele-belefűzte is tekintve az össz manson-képet, az embert magát etc... mindegy
  • Johnyy
    #62
    az eddigi zene stílusát végig végig kísérte a gothic metal de leginkább az egyik kedven albumom a holy wood bővelkedik darkos gótikus jegyekkel
  • aeris
    #61
    Manson mióta?:D
  • Johnyy
    #60
    Marilyn Manson .. Ugye ... :))
    de ha ismeritek a gothica-t ?? ....
  • Boroskóla
    #59
    H használsz dc++-t akkor itt megtalálod:
    metal-gods.dyndns.org vagy
    metalhub.sytes.net
  • zippofcy
    #58
    Igaz ez Doom de akkor is, hátha megvan valakinek:
    keresem a Morgain-tól a:
    - Dark Fairies Dancing
    - In The Forest Of Weariness
    - Sad Memories Of Fairies
    - Rhymes From The Forest Of Weariness
    albumokat. Aki tud segíteni írjon privit vagy emailt, nem bánja meg.
  • Voltan
    #57
    Hát, energia lehet, hogy van a Nightwishben, de eredetiség zéró.
  • zakika
    #56
    gatheringbe valahogy a zene nekem nem eleg utos..., hianzik belole az az energia ami benne van a nightwisben vagy meg a within temptationban is...
  • szacsi
    #55
    Hááát...sztem ha Tarja nem lenne, akkor még ennyit se értek volna el, szal azt a hátas dolgot azért meggondolnám... ((:
  • Voltan
    #54


    Nyemö!
  • Lammer
    #53
    Szerintem Anneke hangja lemehet a bótba! Tarja RÚÚL!
    ;)
  • Voltan
    #52
    The Gathering
  • zakika
    #51
    latom a nightwish valahogy kiment a divatbol :)
    persze komolyzenerol szo sem lehet... a szamok is egyformanak tunnek, de azert nem rossz foleg hogy probalnak valami ujat is bele rakni
    nekem is jobban teccet az oceanborn, de lehet hogy csak azert, mert az volt az elso amit tolok hallotam

    ki az a Anneke?
  • Voltan
    #50
    Az. Nem sok eredetiség szorult a Nájtvisbe. Tarja hangja ugyan nem rossz, de azért nem egy Anneke, kevés ahhoz, hogy elvigye a hátán az egész produkciót. Az olyan vélemények pedig, hogy a Nightwish a XXI. század komolyzenéje, egyenesen röhejes.
  • szacsi
    #49
    az sztem nem ez a kategoria... (:

    megvan, de mivel az előzők s tetszettek, ezért félreraktam. mindegyik olyan egyforma...
  • zakika
    #48
    halgatta valaki az uj Nightwisht?
  • nemcsakfeel
    #47
    "Waff... hrrrrg!

    Hörgőkutyák
    Az ujjukat az állatmetál ütőerén tartó szakértőink rámutattak, hogy a papagáj-deathmetál népszerűvé válásával két részre szakadhat a fiatalság. Mi lesz, ha beszólnak a hatebeakeseknek a pitbullgrindcore, a Caninus együttes rajongói."

    http://index.hu/kultur/showbiz/an0626/
  • szacsi
    #46
    DDDD:

    régi Katatonia az jóak
  • phalanx
    #45
    nem akarok írni semmit, csak megkérdeztem
  • Lammer
    #44
    jujjjj! :Ð
  • Voltan
    #43
    MIttomén. Írjál arról, ha akarsz.
  • artschi
    #42
    A "mijazablekkmetál"-t hallottam már úgy is, hogy "mijazablekkmetál?Négerekjáccák??" :DD
  • phalanx
    #41
    A doom miért maradt ki a topic címéből?