3167
  • Lammer
    #280
    GYEREKEK!!!! AAAAAAAA regi kedvenc zenekaromnak most fedeztem fel az uj albumat... errol lemaradtam mint a borravalo, pedig mindig chekkoltam az ujdonsagokat... :O
    Old Man's Child - Vermin basszus ezt meg kell venni, kotelezo!!!!!!!!!44 AAAAA keszen vagyok :DDDD
  • McFrost
    #279
    pedig van dc-n , most szedem a 2005-ös lemezt
  • Lammer
    #278
    mivel csak lossless muzsikat gyujtok ezert Edonkey halozaton logok allandoan ott vannak a metalmadness releasek ;)
  • Herr Lehrer
    #277
    na erre is mondhatnátok valamit honnan tudnám leszedni emrt első hallásra kurvajo
  • phalanx
    #276
    én pedig onnan szedtem
  • Herr Lehrer
    #275
    Ennek a Slechtvalknak az albumát honnan tudnám leszedni?
    DC-n nemnagyon sikerül.
  • McFrost
    #274
    dc-n simán megtod szerezni, de megbeszélhetjük
  • Dying Soul
    #273
    Pl úgy, hogy egyszerább volna, ha feéltöltenéd vhova, vagy msnben, minthogy dc-n, meg hasonló helyeken megtaláljam
  • McFrost
    #272
    ezt hogy érted?
  • Dying Soul
    #271
    Meg is kéne keresnem?
  • McFrost
    #270
    akkor hallgassd ezt : Evol : The Saga of the horned king
  • Dying Soul
    #269
    Egyszer töltöttem, nagyon kellemes, tényleg nagyon szép, dallamos, csak azért rendesen benne van a deathes irányzat is :D
  • misanthrop
    #268
    Melodeath....
    Egyre jobb...
  • Dying Soul
    #267
    Melodeath se rossz ám :P
  • McFrost
    #266
    egy kis ajándék azoknak akik erre tévednek:

    Code
  • McFrost
    #265
    NEm tudom kinek mit róhatunk fel, de Csihar az egy művész ember, én személy szerint nagyon örültem hogy folytatták a Tormentort, megérte! Azt mondom, hogy volt egy Covenant nevű melodick-black norvég banda, kiadtak 2 óriási lemezt, majd mi lett belőlük? Vagy Dimmu Borgír? Mai napig szeretem, de sokat változtak, viszont halhatatlan lemezek között ott van a For All tid & Stromblast aminek semmi köze a Death Cult féle világhoz, viszont a black metalhoz annál több!
    Ilyen úton a MAyhemet sem érheti szemrehányás!
  • McFrost
    #264
    nézzél körül, nem leszek hálátlan!
  • misanthrop
    #263
    Csihar Attilának a De Mysteriis után abba kellett volna hagynia az egészet!!!
    Lejáratta csak a Tormentort is ezzel a Parikajancsiharos imidzs váltással!!!!
    Most meg újra a Gayhemben.... A Mayhem sem a régi már , az újhullámos "blackerek" még megeszik, de az öreg rókákat már nem hatja meg! ehheehe .
    Azt hiszem most beloptam magam pár ember szívébe!!
  • misanthrop
    #262
    Melódikus Black metal... (az fasza lehet)
    Közben találtam egy Immortalos Abbath szmájlit! hehe

    Versano ügyben meg körbenézek otthon, lehet , hogy nekem megvan eredetiben!
  • phalanx
    #261
    jaja azt is szeressük
  • McFrost
    #260
    én nem de meg fogom ismerni őket!

    Viszont melegen ajánlom az OBTEST nevű pagan bandát!


    Obtest site
  • phalanx
    #259
    ismeritek a Slechtvalk és a Vrani Volosa nevü bandákat? (melodic black metalt játszanak) én csak nemrég fedeztem fel őket de nem telik el nap, hogy ne hallgatnám őket
  • Voltan
    #258
    Így van.
  • McFrost
    #257
    így van , nem más mint a norvég black szintér alapítója Euronymous kérte fel erre , mert bele volt bolondulva Csihar bandájának a Tormentronak a demójába (Anno Domini), Euronymoust azóta megölte VArg Vickernes (Burzum), állítólag irígységből.

    Következő Mayhem lemez a bandát ismerve és hogy tavaly jelent meg az utolsó: 1-2 év sztem.
  • SaintSavin
    #256
    1993ban De Mysteriis Dom Sathanas című művön énekelt Csihar.
    Ez tuti. :)
  • fifi
    #255
    Csihar Atilla mindig is része volt a messzi északon folyó balhéknak...
    asszem énekelt ő már a Mayhemben korábban is/ Plasma pool-al és a Tormentorral párhuzamosan/
    [lehet nem 100%, mert HC-t hallgat, nem blacket...]
  • Lammer
    #254
    WOW! most nezem a hivatalos oldalt... telleg van egy magyar srac a bandaban... hmm en lemaradtam, de hogy kerult oda??? sorry for


    szerk: kozben olvastam a hireket is az oldalon es vegulis azert lesz benne magyar srac, mert koncertet adtak a petofiben??? vagy most akkor mi is a szicsuésön??? :D
  • Voltan
    #253
    Nem tudjátok, mikor jön az új Mayhem? Kíváncsi vagyok, mit alkotnak Attilánkkal. :)
  • fifi
    #252
    elég sok bandával szegényebbek lennénk, ha nem lett volna a Slayer, tehát hátrébb az agarakkal
  • McFrost
    #251
    Hail!
    Létezett régen egy magyar együttes , black -pagan műfajban zenéltek, nevük VERSANO volt. Azt hiszem egy demójuk jelent meg. Na engem az érdekelne , mindenáron, minden formában!
    Aki tudna segíteni, az keressen meg priviben , nem leszek hálátlan!!!
  • Syry
    #250
    Hááát erősen nemtudom:) Lehethogy igazad van, de a lyrics-et se tom már, hogy hol találtam. Megnézem a linket, thx!:)
  • misanthrop
    #249
    A Nice Day.. az első Silent Agony demóról van, a Haunting a második demóról , a XII century és a Via dei a 2002-es már Age Of promóról , de ez a két szám szerepel a nyáron megjelent lemezen is. 2002-be csak egy promó jelent meg, ami forgalomba nem került, és azt hiszem csak 3 volt rajta!
    Valószínüleg egy valaki által összeválogatott anyagot szedtél le! :)
    Bővebb info www.synaptx.hu/agony
  • Syry
    #248
    vannak rajta ienek, hogy 'nice Day to Die!, XIII Century, Haunting in the Fog, Via Dei, stb...' :) Hátakkor jókérdés,hogy mi a fenét szedtem le.:) Az album asszem 2002-es és 10 szám van rajta, legalábbis találtam hozzá dalszöveget, ésott ennyi volt feltüntetve. Az Age of Agony régi neve a Silent Agony?
  • misanthrop
    #247
    Az Agony a még Silent Agony néven működő csapat első 4 számos demója volt!
    Az album címe War, Hate ,Blasphemy ami 9 számos és csak pár hónapja jelent meg!
    Akkor most melyiket keresed? :)
  • Syry
    #246
    Nincsmeg vkinek az Age of Agony - Agony album teljes terjedelmében (10 szám - Magyarok)?
    Csak 4 hiányzik, de évek óta nemtom leszedni sehonnan...
  • Syry
    #245
    A Metal Gods is egy aranybánya volt nekem, erre Februárbe regessé alakitották.
    Ezt nemismerem,deha ien hátszele van, megkell nézem. Thx!
  • phalanx
    #244
    azt nem ismerem, de amit én ajánlottam azt garantálom, hogy messze a legjobb metal hub
  • Syry
    #243
    Mint a Metal Gods???:/
  • phalanx
    #242
    ja, de reg-es hub
  • Syry
    #241
    Jajhogyez HUB?
    Nembaj, 10perc alatt csak leesett...
    Kösz:)