3167
  • Voltan
    #322
    Igen, vettem észre.
  • Dying Soul
    #321
    Józene, csak torrenten halott minden. :(
  • Voltan
    #318
    Yeah! Job for a Cowboy!
  • Dying Soul
    #317
    :DD
  • McFrost
    #316
    ;-)
  • Dying Soul
    #315
    Két személyes bandák szóbajöhetnek? :)

    Nem rég találtam meg Wyrd új, The Ghost Album c. albumját, kellemes melankólikus black. Én nem ismerem a zenekar múltját, igaz sebtében 4 lemezt leszedtem, de még nem hallgattam bele. Szóval lehet, hogy az ősblackesek szerint ez az album pocsék, de nekem, mint témával ismerkedőnek tetszett.
  • McFrost
    #314
    Keep of Kalessin
  • McFrost
    #313
    az új Metal Hammerben a hónap albuma a norvéb blacker: Keep of Kalessin
    és az egekik magasztalják!
  • McFrost
    #312
    egy személyes bandák mindig ütnek!
  • Dying Soul
    #311
    :o
  • phalanx
    #310
    enn most erre kattantam rá: Inferi - Shores of Sorrow (finn blekk )
  • Lammer
    #309
    EZ ULTRAZSIIIIR!!!!44444negzvennegz
  • Dying Soul
    #308
    Axamenta - Ever-Arch-I-Tech-Ture album

    Hát hú, nagyon gazdag zene, nekem nagyon bejön, stílust nem tudom meghatározni, eddig mindig megtudtam mondani kb.-ra. Azért megpróbálom.
    A szimfónikus, de egyben nagyon melódikus metálzene (talán?) dús keveredése black és death elemekkel. A gazdag alatt azt értem, hogy a háttérre nagyon ügyelnek, rengeteg hangszín szólal meg, nagyon színes zene.
    (Most ez jó, mert az én ízlésem érdekes, nemtudom hányan veszitek majd a fáradtságot, töltitek le, és azt sem tudom, hányotoknak tetszik majd, ha tippelni kéne akkor 0 és 1 közé tenném ezt a számot). Szóval csak ki akartam ezt írni magamból, mert feltöltött ez a zene.
  • McFrost
    #307
    én meghallottam a demot és padlót fogtam!
    egyből elrohantam egy boltba , megvettem a legjobb minőségű kazettát és felvetettem mindkét oldalára , a borítóját meg fénymásoltattam:)
  • Lammer
    #306
    ki mondta, hogy egy szam utan vedd meg? ;)
  • Dying Soul
    #305
    De egy szám után biztos nem veszek meg semmilyen CD-t sem.
  • Lammer
    #304
    /nem helyesli, mert meg kell venni origba es tamogatni ezt a 'szott jo zenekart ezaltal
  • Dying Soul
    #303
    Mondták már párak, legjobb barátom is, muszáj volt már betenni, noob vagyok. :D
  • McFrost
    #302
    ezt ki mondta?
    semmi gond
    szal a felsoroltak igazi kísérletezős black , utána pedig bedurvultak persze ésszel
  • Dying Soul
    #301
    Ezeket dobta ki hamarabb, amúgy meg lásd aláírásom második felét.
  • McFrost
    #300
    jájj....mindegyik 100 pontos csak nem fogod érteni
    1.Pagan Winter
    2.Fantoms
    3.Haunting
    utána jöhet a többi , mert zenei fejlődés ez a sorrend
  • Dying Soul
    #299
    Egyelőre a Grand Destiny-t kezdtem el és a Glory and Predition-t.
  • McFrost
    #298
    [helyesli]
    [ajálja a Pagan Winter demot is!]
  • Dying Soul
    #297
    *Tetszett neki a klipp és a zene is és szereti a színes hangszereket, elment tölteni DC-re.*
  • McFrost
    #296
    kishazánk vezető black bandája!
  • Dying Soul
    #295
    Ahogy mondod
  • McFrost
    #294
    Sear Bliss
    itt: letöltés/mp3/video klipp
    állat!
  • Lammer
    #293
    van boven ne aggodj... de tudod egy regi "bajtars" ha cserben hagy az nagyon szar tud lenni :((
  • McFrost
    #292
    kell keresni új kedvenceket:
    Eluveitie , Morrigan , XIV Dark Centuries , Folkearth , Trollfest például
  • Lammer
    #291
    nsjsh evvel enis kb igy vagyok... iszonyat mennyi banda van elkurvuloban :C
  • McFrost
    #290
    én nem mondtam hogy utálod!
    nálam pl. az első 3 Cradle : zseniális , köv. 3 : fantasztikus , uccsó : hát nem is tudom
    de sok bandát sorolhatnék
  • Lammer
    #289
    nem utaltam meg, csak az emlitett ket zsenialis album mellett ez valahogy mar nem az ami...
  • McFrost
    #288
    megutáltad?....nem , tehát szereted még de valahol magadba kicsit unod:P
  • Lammer
    #287
    acsibacsi... en a "The Pagan Prosperity" ota OMS FAN vagyok... igazabol nekem a pagan es az ill natured tetszik a legjobban... ezek mar... :(
    most akkor hogy is van ez? :D
  • McFrost
    #286
    szerintem nem csalódás , aki szereti a bandát az pont ezt várta , aki nem az nehezen tuggya megszeretni
  • Lammer
    #285
    hat ez a vermin... nagyot csalodtam :( az elso szam extrafeeling... jol beetettek a honlapon is, de utana csalodas... :(((((
  • ilsa
    #284
    a vermin nekem megvan, extrajó album lett:))))
  • Lammer
    #283
    LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL :DDDDDDDDDDDDDDDddddddddd
  • Khamwasss
    #282
    ++3 ;DDDDDDDDDDDD

    ááá ezen beszartam -.-
  • Dying Soul
    #281
    "apám: Lock Up, Dismember, Hypocrisy, Napalm Death
    anyám inkább a blackes dolgokat szeretei! mostanában rákattant a Dark Funeralra, de Burzum, Satyr nála alap! emlékszem, majdnem szétrugta a konyhabútort mikor feloszlott az Emperor! úgy tudtuk csak lenyugtatni hogy összedobtunk neki öcsémmel egy Marduk DVD-re! most hajnalban mikor hazajött a Mega Pub-os koncertről még felpakolta csutkára a Panzer Division-t! nem lehet tőle megmaradni! mindig égek mikor hullasminkben megy a szülői értekezlere...
    ne tudjátok meg mennyit baszogatnak itthon , amiért ilyen dallamos zenét hallgatok! emlékszem mikor hazavittem az Új Dark Tranquillity-t, apám nem akart beengedni a házba! azt hiszitek, hogy ez olyan vicces , de mikor belezett nyuszit és marcipános fordított keresztet kapok húsvétra minden évben az egy kissé már monoton! mutter mesélte, hogy nála ez már csecsemőkorában kialakult, mikor a keresztelőjén arcbahuggyozta a tiszteletest! 6 hónapos volt!"

    irónia rulz :DDDDd!