3167
  • McFrost
    #842
    ugyanaz szerintem és elsőre nehezen emészthető , ajánlok füllhallgatót
  • Dying Soul
    #841
    Anno Filosofem nem jött be, de ez a csomag tartalmaz egy remasterelt verziót is, le fogom szedni, hátha.
  • McFrost
    #840
    figyelj: Filosofem az tuti ezer pontos album , az utánna lévők pedig börtönben készített csak szintis dolgok , előttiek persze nem rosszak...
  • Dying Soul
    #839
    Feltettek egy torrentoldalra Burzum teljes diszkográfiát, 1,1G. Erősen gondolkodóba estem, érdemes-e.
  • Dying Soul
    #838
    Finn. :O

    Új Heavenly van, de az francia...nem tudom kik lehetnek.
  • McFrost
    #837
    köcce
    Hammerben olvastam egy finn újdonságról, de most nem jut eszembe , mjd szólj rám , power cuccos
  • Dying Soul
    #836
    Szép logó!
  • McFrost
    #835
    jo dizájn:O
  • Dying Soul
    #834
    Új design. :o
  • McFrost
    #833
    jaja jó ám , az új lemezük: Pestapokalypse VI zsenijó
  • Lammer
    #832

    jokis ultrazuzda neha kis szintiszonyeggel ez faintos
  • McFrost
    #831
    videjócska
  • Lammer
    #830
    ehhh :P
    szoljal nyugodtan ha szeretnel valamit :P
    irj privatban :P
  • Lammer
    #829
    huvazzzzzze
  • Dying Soul
    #828
    Rohadt ügyes, azt hiszem töltök
  • McFrost
    #827
    ami sokkolta az extrém fanokat: minőség és tiszta hangzás
  • McFrost
    #826
    a Lucifer .... szám mekkora grind:OOOOOOOO
    mekkkora dobos
  • McFrost
    #825
    Behemoth: nagyon ígéretes
  • Dying Soul
    #824
    csak névről
  • McFrost
    #823
    Belphegort ismeri valaki?
    osztrák death-black?
  • Dying Soul
    #822
    wow
  • McFrost
    #821
    de simán belemenne , de nem kell után vét , hanem postán elküldöd a banxámlájára a lóvét , Ő meg a Te címedre kéri a cuccot
  • McFrost
    #820
    Tesstimony - Hungary
  • Dying Soul
    #819
    Mondtam már, hogy bankártyával nem rendelkezem, egy ideig nem is fogok, egyszerűen mert nincs mit rápakolni. Abba nem mennél bele, hogy te rendelsz, én meg utánvétellel fizetek, ugye?
  • McFrost
    #818
    újkazdag kocsog vagy!:DDDDDDDDDDDDddddddd
  • Lammer
    #817
    jo szoveg, jo szoveg... ugyis lemp3azol mindent ne magyarazkodj... aztan... .... marad mp3ban... gg
    (ezt a millerezest meg felejtsd el, mert ez meg igazi komcs. szoveg, szeretnek en is "miller" lenni :P)

    huha akkor en miller vagyok elmodnom mik jottek meg EBAYROL nemreg:
    - DB-Enthrone Darkness Triumphant + rajta van a Godless Savage Garden 3 szama
    - DB-Spiritual Black Dimensions+live felv.
    - DB-Death Cult Armageddon digipack
    - In Flames - JEster race
    - Covenant - Nexus polaris
    - Amorphis - Karelian 2003 reissue(amin rajta vannak a karelian regebbi felvetelei, megazsir!)

    vegre megvan par regi kedvenc eredetiben(anno ezek mind eredeti kazettan voltak meg)
    es tudo menyni t fizettem ertuk??? TIZENNEGYEZER!!! erted!!!! postaval 1ut... hat ez gazdagsag???
  • McFrost
    #816
    Neochrome - Hungary
  • McFrost
    #815
    Quintessence - Hungary
  • Dying Soul
    #814
    Figyelj, most komolyan. Azt nem veszem meg, amit nem hallottam még. Lehet itt mindenki miller és van pénze havi több albumra is, nekem nincs. A Strongholdot megvenném, mert azt imádom. A többi még nem jött be annyira.
  • McFrost
    #813
    Sin of Kain - Hungary
  • McFrost
    #812
    Frost - Hungary
  • McFrost
    #811
    :PPPPPPPPPPhüle , na Into Eternity-re cuppanj rá!
  • Lammer
    #810
    nemeccerubbhamegveszed? :P
    jajjnemjo azert fizetni kell, meg a vegen legalisan meglenne, de az milyen ciki, mi? :PPPPPPPPPPPPPP
  • Dying Soul
    #809
    Jajj, azt nem mondtam: 2007-ben jön ki.
  • McFrost
    #808
    szép:P
  • Dying Soul
    #807
    Grindban lennék, de eldöntötöttem, hogy csak 320kbpsben kell a cucc vagy sehogy és csak ennek az egy embernek van meg minden, még a demók is. Csak épp most nincs fent, szóval most én sem vagyok sehol. Fel-fel járogatok 15 percenként.
  • McFrost
    #806
    melyik boltban vagy?:D
  • McFrost
    #805
    sok sikert!
  • Dying Soul
    #804
    Elkezdtem beszerezni az albumokat, megvan eddig 3 album. DCről szedem 10kval, 320kbps minőségben, félóra/szám. Eldöntöttem, hogy már sikerélmány, ha lejön egy album egy nap alatt. :P
  • McFrost
    #803
    egyébként a bandához szorosan kapcsolódik egy project: Die Verbannten Kinder Evas