3167
  • McFrost
    #1042
    maradjunk a metalnál , valahol a heavy és a thrash körül , női és férfi dallamos ének ,meg rekedt sikolyok
  • stp4trick
    #1041
    Nem tudom Nektek mennyire extrém, de nálam most n1 a MORAY EEL. Csak a 2. albumukat találtam meg, az elég friss, de akinek esetleg megvolna az 1. akkor vevő lennék rá.honlap, amiből talán kiderül miért is extrém bár az angol része úgy látom perpill nem műxik.
  • McFrost
    #1040
    BAthory
  • Dying Soul
    #1039
    Értem én :) Csak azt remélem, hogy nem gyors ütemű és egyben lassan hörgős, mert akkor jajj.
  • McFrost
    #1038
    nem szájber na
  • Dying Soul
    #1037
    föld alatti hangzás = szar?
  • McFrost
    #1036
    előre szólok , csak hogy ne érjen meglepetés: mindegyik albumnak föld alatti a hangzása és mindegyik album más és más , Hammerheart és Blood on ice király
  • Gonosz Élien
    #1035
    A teljes Discográfiát én is nemrég szedtem le, de megmondom őszintén nem igazán hagyott bennem nyomokat.
    összesen 2 olyan szám tetszett, ami feldolgozás, tehát nem is tőlük származik, a deuce és a God save the Queen.
  • Dying Soul
    #1034
    Holnaputánra a Bathory összes is lent van, őket is jobban meg kéne ismernem.
  • Dying Soul
    #1033
    Szóval vegyes a felhozatal, köszi! :)
  • phalanx
    #1032
    Behexen - csak a napokban ismerkedtem meg a zenekarral, meg lehet hallgatni de nem lett a szívem csücske
    Clandestine Blaze - na ez már sokkal jobb, winamp-om visszatérő vendége
    Deathspell Omega - nem igaznán kedvelem
    Moonblood - nem ismerem (most még :D)
    Hiidentorni - ezt se
    Horna - finn barátaink ezúttal is maradandót alkottak, egyik nagy kedvencem :)
    Musta Surma - egyszer meg lehet hallgatni
    Mütiilation - pfujjjjjj
    Satanic Warmaster - ez is elég jó!
  • Dying Soul
    #1031
    Szedek egy Raw BM csomagot, remélem, hasonlóak a zenék, mint a Pest zenéje. Nektek mondanak valamit az alábbi nevek?

    Behexen, Clandestine Blaze, Deathspell Omega, Moonblood, Hiidentorni, Horna, Musta Surma, Mütiilation, Satanic Warmaster?
  • Dying Soul
    #1030
    De akkor is. :S
  • McFrost
    #1029
    várható volt:|
  • Dying Soul
    #1028
    Új Bornholm csúszik 2007-re. :/
  • McFrost
    #1027
    Megjelent a Katatonia - Dance of december soul 1993-as albuma remasrerizálva , egyik legígényesebb death-doom-gothic album
  • McFrost
    #1026
    akkor beszerezzük
  • phalanx
    #1025
    az új Moonsorrow zseniális!

  • Dying Soul
    #1024
    Akkor majd kitaláljuk.
  • Lammer
    #1023
    vagyok-vagyok csak nagyon bízi...
  • Dying Soul
    #1022
    Pont felcserélted az előadókat és a hozzátartozó albumokat. :) Silentiumot még nem hallottam, Altariát viszont igen és nembejövős, kicsit lassú. :) Ehhez a pajtametál dologhoz meg: vásárolnom kéne intenzíven második lemezt, de ehhez Lammer kéne, nem tudom, áll-e még amiről beszéltünk.

    Jövő év tavasza ígéretes lehet, jön új Wintersun, új Korpiklaani, új Ensiferum és új Dimmu Borgir is.
  • Gonosz Élien
    #1021
    pajtametál
  • Gonosz Élien
    #1020
    Látom az Altariáról és Silentiumról még nem nem ejtettetek szót, a Infinita Plango Vulnera c. album az elsőtől és a Divinity c. album a 2.-től kötelező :>)

    Már ha nem baj ha ajnánlok.
  • Cuchulainn
    #1019
    Vááá ezek de betegek :D Épp csak a nagypapa hiányzott a végéről aki kizavarja az egész bandát a banánültetvényéről....:P
  • Cuchulainn
    #1018
    Mér, Korpiklaaninak vannak jó számai-csak nem lehet sokat egyfolytába hallgatni. Más zenék közé beszúrva szvsz tökéletes :)
  • Dying Soul
    #1017
    fanvideó
  • Gonosz Élien
    #1016
    fene tudja, szerintem az inkább a Korpiklani és hasonszőrű társaira illik

  • Cuchulainn
    #1015
    Lol, mulatósmetál :D
    Jó stílusnév :)
  • Dying Soul
    #1014
    Minden mulatósmetál az :D
  • Gonosz Élien
    #1013
    Kiváló zene az Ensiferum ha be vagy baszva :D=

  • Dying Soul
    #1012
    Szerencsére. :P
  • McFrost
    #1011
    hát nem vagyunk egyformák -.-
  • Dying Soul
    #1010
    Őket nem szeretem.
  • McFrost
    #1009
    tőccs:P
  • McFrost
    #1008
    watchmydying
  • McFrost
    #1007
    KAtatonia ,Primordial , Sólstafir
  • Dying Soul
    #1006
    Köszi, rájuk nézek
  • phalanx
    #1005
    senki nem mondja meg hogy mit kell megosztani, ez teljesen rád van bízva...
  • McFrost
    #1004
    Borknagar jó , Agalloch , Winds , Blood Divine , régi Anathema , Opeth ,
  • Dying Soul
    #1003
    Most kezdek átmenni egyre inkább avantgarde-ba, tudnátok még kevésbé ismert, de jó avantgarde beütésű bandákat mondani az Arcturuson, a Ved Buens Endén(?) és a ...Oceans-ön kívül mondani? Borknagar? Velük érdemes kezdeni valakinek, aki keményet is akar hallani az avantgarde-ban?