3167
  • McFrost
    #1442
    Az egyik legjobb újhullámos norvég black: Code
  • zakika
    #1441
    ezert irtam hogy a masik veglet
  • Dying Soul
    #1440
    Pedig full elektronikus és lassú.
  • zakika
    #1439
    dehogy nem, csak a masik veglet :)
    egy tobbnyire black/death metallal foglalkozo oldalon talaltam anno
  • Dying Soul
    #1438
    Ez offtopik. Snake Skin nem extrém.
  • zakika
    #1437
    koszi
  • stp4trick
    #1436
    nekem egy lemezük van (volt?) meg, majd utána nézek
  • zakika
    #1435
    ha jol tudom csak ket albumjok van. vagy tudsz mast is toluk? esetleg hasonlo zenekarokat tudzs ajanlani?
    most eppen a cinderella megy toluk
  • stp4trick
    #1434
    igen
  • zakika
    #1433
    ismeri valaki a Snake skint?
  • Dying Soul
    #1432
    Azért is a Panzert tettem be a kettő közül elsőnek és jobban meg fog, mint a La Danse. :P
  • McFrost
    #1431
    Desaster
  • McFrost
    #1430
    hónapokig hallgattam az Opus Nocturne albumukat mire rájöttem , hogy ez egy totális háború az orkok oldalán , utána lévő még besztezst nálam Heaven Shall Burns...
  • PetruZ
    #1429
    Nekem egyáltalán nem jött be a Marduk-féle vonal, engem kifejezetten idegesít és untat a zenéjük. :)
  • McFrost
    #1428
    igen a legelső albumtól!!!
  • lee86
    #1427
    *nem kell "-től"
  • lee86
    #1426
    Baptism By Fire-től arcon fog szabni. ;)
  • Voltan
    #1425
    Határozottan.
    Főleg a La Grande Danse Macabre albummal. Ha azt megszoktad, akkor jöhet a Panzer Division Marduk is (azt elsőnek nem ajánlanám :D)
    Jók a korábbi dolgaik is, de a World Funeral, meg a Plaque Angel szerintem már nem lett olyan jó.
  • Dying Soul
    #1424
    Mardukkal érdemes próbálkozni?
  • Dying Soul
    #1423



    Szeretik a gyertyatartót. O_o
  • Dying Soul
    #1422
    Jajóóó..hát mondom.. De az akkora faszság. Miért kell a kurva hangzással buzulni..leesett az állam, hogy a De Mysteriisnek milyen jó hangzása van, pedig az 94..
  • Voltan
    #1421
    Én sajna nem szeretem nagyon a Méjhemet. Istenemre, próbáltam, hogy igazán trú lehessek, de sajnos nem megy. Csak néhány daluk tetszik.
  • McFrost
    #1420
    itt csak az van hogy az előzőnek top hangzása van az új pedig visszakanyarodik az 1. lemezhez
  • Dying Soul
    #1419
    De ezt nem tudom ki írta. Azt hittem zenekarokra gondoltál a harcosok alatt.
  • McFrost
    #1418
    #1415
  • Dying Soul
    #1417
    Mint például kik?
  • McFrost
    #1416
    Ugye MAyhem volt az alap norvég csapat , mindenféle misztikus dolog vette őket körül , Dead öngyilkossága még jobban kultikusabbá váltak , Euronymus mindig ködbe burkolózott....majd mikor meghalt , a Mayhem kilépett a fényre és ezzel elárulta a régi harcosokat , akik a mai napig szidják őket , de még mindig a trágyában állnak
  • Dying Soul
    #1415
    Wikipedián ezt írják:
    "The production of this album is very low quality, unlike their last album, Chimera, which was of very high-quality production for a black metal album."
    Mondjuk azt nem tudom, hogy tudják azt mondani rá, hogy szar már most, mikor még ki sem jött.
  • McFrost
    #1414
    asszem ezzel megint odabasznak
  • Dying Soul
    #1413
    Hehe, pont most szedem a diszkográfiát és a Buried by Time and Dust megy, ami rohadtul bejön.
  • lee86
    #1412
    Új Mayhemről véleményény? nekem egykét része a számnak a de mysteriis-t idézi, azt márpedig szeressük. jó lesz ez az új album.
  • Dying Soul
    #1411
    Én már véleményt sem mondok.
    Amúgy meg: Lammer neked tuti ismerős
    Vaszilij Perov festette, orosz(?) realizmus
  • stp4trick
    #1410
    a bal felső sarokban lévő páncéltörős angyalkából esetleg:-)))
  • McFrost
    #1409
    bóritó alapján vissza kanyarodást sejtek
  • Voltan
    #1408
    Dimmuék nem unják még ezt a röhejes sátánista pózt? Vannak bandák akiknek jól áll, de ők nem tartoznak közéjük...
  • Lammer
    #1407
    nahnahnah!!!4444!!444
    ohh bazze most nezem meg aprilis messze vanik
  • Dying Soul
    #1406
  • McFrost
    #1405
    itt érdemes böngészni
  • Dying Soul
    #1404
    Azt csiripelik kint van az új Bornholm...de én nem látom még sehol.
  • Dying Soul
    #1403
    Április azt hiszem, de a Nuclear Blast oldalán fent van..van intro zene, ami totál SW filingű, olyan, mintha John Williams komponálta volna.