4278
banner_0.jpg




  • bakkerman
    #4238
    "kivétel ha direkt kibasszák- anno amikor a fradit kizárták"

    idén a fradi,meg az újpest is úgy eshet ki,hogy nem kell hozzá "zöldasztal",elég a zöld pályán való "teljesítmény"
  • Casillas
    #4237
    szerintem az MTK-ról se sokan gondolták volna
  • LSSAHPAUL
    #4236
    Nem fognak kiesni, és az ute se. Normális csapat nem esik ki nb2-be. (kivétel ha direkt kibasszák- anno amikor a fradit kizárták ilyen alapon évente több csapatot is kilehetett volna, de hát ez van, kinek a pap kinek a papné, grat az új stadionhoz!)
  • golvago99
    #4235
    csak azt sajnálom,hogy a fradit jövőre nem tudjuk megverni,mint jégeső a határt,mivel nb 2 lesznek
  • golvago99
    #4234
    ismét bajnokok lesztek
  • Grenzjager
    #4233
    :)
    nem kötekedésből, de volt
    az Újpest is triplázott majd később zsinórban nyertek 7 vagy 8 bajnoki címet (ami ugye magában foglalja a minimum triplázás tényét), valamint a Fradi 5ször nyert zsinórban majd 3szor zsinórban
  • bakkerman
    #4232
    mondjuk olyan még nem volt,hogy egy csapat 2x is triplázzon :)
  • passatgt
    #4231
    Steaua Bucureºti játszunk majd felkészüli meccset.
    Itt is látszik, hogy mennyit számít az, hogy szereztek egy kis "hírnevet" európai szinten, gondolom így sokkal könnyebb leszervezni edzőmeccseket nagyobb csapatok ellen
  • barnuska665
    #4230
    nyugalom.tudom hogy fáj
  • Grenzjager
    #4229
    szerintem nyugodj le szépen
    próbáld meg, menni fog

    mi bajod a fővárosi egyesületekkel?




    szóval azért ne úgy állítsd be a DVSC-t mintha az ETO után a DVSC lett volna az első nem fővárosi bajnok.

    DVSC, ZTE, Dunaújváros, Vác, Győri ETO, Nagyvárad
    (abba ne is menjünk hogy Újpest, Csepel mióta is része a fővárosnak? :P )

    a másik
    amennyiben a DVSC lesz a bajnok, akkor a DVSC zsinórban 3 bajnoki címet nyerne, tehát triplázna.

    a már egyszer triplázott csapatok:
    DVSC, Ferencváros, Honvéd, Újpest, MTK
  • barnuska665
    #4228
    tudod kedves barátom,a tudatlanság beszél belőled,ezt ne vedd sértésnek.de akkoriban,amikor ezek az eredmények születtek,hát akkoriban többek meglátása az,hogy nem lehetett bajnok vidéki csapat,csak a főváros.persze szemfényvesztésként talán az eto-nak lehetett bajnoki címe,de csak a főváros és senki más.szerintem nincs mivel büszkélkedni.büszke az lehet,az a csapat,akik a mai világban,amikor már tényleg a tudás számít,tehát most tudják megmutatni ki mennyit is ér.a fradi hány évig nem bírt felkerülni az nb kettőböl?????akkor miről is beszélünk?
    elnézést kérek,de én szégyenlem magam
  • IXEMGabeo
    #4227
    még mindig a Fradinak van a legtöbb Magyar bajnoki címe ja és még az MTK, Újpest, de még a Honvéd közelébe se jöhet a Debrecen a 21. századi eredményeivel
  • barnuska665
    #4226
    rettegjetek ám
  • bakkerman
    #4225
    és most mit csináljunk? örülj neki inkább,az is lehet,hogy most pár év Videoton uralom lesz,ki tudja?!
  • barnuska665
    #4224
    figyeld meg,hogy az új edző úrral bajnokságot nyernek immár hanyadjára is?zsinórban ám.nem igazán találsz hasonló magyar csapatot.
  • bakkerman
    #4223
    a fia 32 éves,és a tatran presov-ban játszik
  • karajjj
    #4222
    most nem azért, de a lokinál ha a magyar átlagnál egy kicsit jobb külföldi játékos van próbajátékon, a nagy fizetésigénye miatt mindig elküldik, edzőre most viszont hajlandóak költeni
  • bakkerman
    #4221
    magyar fociban eddig is volt,olasz zsenikre legalábbis,ilyen honvéd meg vasas féle dolceviták,meg enzok
  • karajjj
    #4220
    nafene, edzőre van pénz legalább :D
  • barnuska665
    #4219
    hátha bajnok lesz vele a Loki
  • bakkerman
    #4218
    "1996-ban a Sparta Prágánál kezdetben pályaedzőként, két évvel később pedig már vezetőedzőként dolgozott. A csapattal zsinórban kétszer megnyerte a cseh bajnokságot. "


    "...majd 2004-től a görög sztárcsapat, a Panathinaikosz kispadjára ült le. A Bajnokok Ligája csoportkörében szép eredményeket értek el. Például kiütötték hazai pályán a PSV-t (4-1), legyőzték 2-1-re a Rosenborgot, az Arsenal ellen mindkétszer döntetlent értek el"

    "...visszatért Csehországba, és a nehéz helyzetben lévő, kiesés ellen menekülő SIAD Most együttesén próbált meg segíteni. A csapatot benntartotta az élvonalban, sőt, meglepetésre a 10. helyen végeztek. A következő idényben is biztosan maradt bent a gárda, majd megváltak Scasnytól, ami rossz lépésnek bizonyult, mert a SIAD Most utána kiesett az élvonalból. "

    nem semmi a csávó,szerintem laza ujjgyakorlat lenne neki egy magyar bajnoki cím,és egy BL főtábla is

  • LasDen #4217
    szép eredményei vannak az biztos, szóval nem egy senki az már jó jel....:D viszont igazi vándormadár.....megy mindenfele..:D a statisztikák szerint jobb mint a magyar edzők...:D
  • passatgt
    #4216
    "1996-ban a Sparta Prágánál kezdetben pályaedzőként, két évvel később pedig már vezetőedzőként dolgozott. A csapattal zsinórban kétszer megnyerte a cseh bajnokságot. Ezt követően három szezont töltött a Viktoria Zizkovnál, amely gárdával évről évre egyre jobb helyezést ért el. Először kilencedik, majd ötödik lett az együttes, ezt követően bronzérmet nyertek, amely a klub történetének eddigi legnagyobb bajnoki sikere. Emellett 2001-ben a Cseh Kupát is elhódították."

    "A Zizkov után Görögországban folytatta edzői karrierjét. Először az OFI Kréta gárdáját irányította, majd 2004-től a görög sztárcsapat, a Panathinaikosz kispadjára ült le. A Bajnokok Ligája csoportkörében szép eredményeket értek el. Például kiütötték hazai pályán a PSV-t (4-1), legyőzték 2-1-re a Rosenborgot, az Arsenal ellen mindkétszer döntetlent értek el. Ebben a nehéz csoportban 9 pontot szerezve végül a harmadik helyen végzett csapata, így folytathatták a küzdelmet az UEFA-kupában, ám már nem Scasnyval. Ő ugyanis visszatért Csehországba, és a nehéz helyzetben lévő, kiesés ellen menekülő SIAD Most együttesén próbált meg segíteni. A csapatot benntartotta az élvonalban, sőt, meglepetésre a 10. helyen végeztek. A következő idényben is biztosan maradt bent a gárda, majd megváltak Scasnytól, ami rossz lépésnek bizonyult, mert a SIAD Most utána kiesett az élvonalból.

    Következő állomáshelye az FK Mladá Boleslav volt. A csapattal az UEFA-kupában indult, a Palermo kiverésével bejutottak a csoportkörbe, ahol a negyedik helyen végeztek a Villarreal, a Fiorentina és az AEK Athén mögött. Scasny a 2008/2009-es szezon felélnél, a tabella utolsó helyén álló Viktoria Zizkovot vette át, ám már nem tudta megmenteni a gárdát a kieséstől. "

    Szerintem nem rossz edző, látok benne fantáziát
  • passatgt
    #4215
    Zdenek Scasny a DVSC új vezetőedzője
  • LSSAHPAUL
    #4214
    :D
  • karajjj
    #4213
    inkább erre, mint a segíjekre :D
  • karajjj
    #4212
    de akkor a vidihez jön
  • passatgt
    #4211
    az én adómat nyugodtan ráfordíthatják
  • bakkerman
    #4210
    orbán már intézi az IMF-el a pénzügyeket,hogy előteremtse a kellő összeget az idecsábítására :DDDD
  • Casillas
    #4209
    :DDDDD
  • LasDen #4208
    egyértelmű a dolog....csak a lokihoz mehet...:D
  • passatgt
    #4207
    "Az Inter menesztette Rafa Benítezt"

    ugye tudjátok, hogy mire gondolok?:D
  • Tominho94
    #4206
    Sziasztok, szép estét!

    Ismét egy fiatal labdarúgó.

    Remélem nem off, hiszen Debreceni játékos volt.
    Nyugodjon Békében! :(
  • Casillas
    #4205
    Malinauskason egy egyszerű kapusedző már nem segíthet
  • karajjj
    #4204
    több esze van neki annál, hogy ide jöjjön :D
  • LasDen #4203
    nem hinném, hogy Bölöni ide jönne....
  • bakkerman
    #4202
    Bölöninek én is örülnék
  • karajjj
    #4201
    egy komolyabb edzőnek
  • ForzaInter
    #4200
    egy edzőnek meg van a komplett stábja:)
  • passatgt
    #4199
    illetve szerintem nem csak edzőt, hanem egy komplett csapatot kéne szerződtetni, kapusedző stb..., bár annyira nem vagyok képben a jelenlegi helyzettel, hogy ezen a téren kik vannak a lokinál