4278
banner_0.jpg




  • LSSAHPAUL
    #4278
    Sziasztok,
    Most beszéltem keresztapámmal, 72 éves, és mondott egy hihetetlen dolgot, rákerestem google-ban de nem találtam, lehet álmodta az öreg, szóval tudtok valamilyen debreceni focicsapatról aki kb 1955 (+-5 év) nb2-es volt, játszott a Ghánai válogatottal és 6:0-ra verte? Biztos hogy így ahogy leírtam a google nem dobott ki semmit, de azért hátha csak valami kis torzítás van a dologban.. aki tud valami hasonlót írjon pls!
  • lord nihilus
    #4277
  • Casillas
    #4276
    #4246
  • kovad007
    #4275
    Sziasztok!
    Jöttök a Kispest ellen?Várjátok már a BL - selejtezőket?
  • AntiHero
    #4274
  • Atys91
    #4273
    B középbe nulla vagy AntiHero...DIVAT!
  • AntiHero
    #4272
    Vett ma jegyet valaki a Debrecen-Újpest meccsre? Igaz, hogy csak a B szektorba lehet már kapni jegyet?
  • PiszkosFred
    #4271
    Viszont jövőre egy nagy derbivel több lesz, amiatt nő az átlag, ha valaki nagyon matekolni akar :) (jön bajnokin a "kedves" északi szomszédvár, az még az Oláh Gábor esetében is emelte volna az év végi átlagot)

    A körülmények és a körítés miatt tuti, hogy nőni fog, de az igazi kérdés majd a következő 3-4 év nézőszámának az alakulása. De az is bolond aki azt hiszi, meg fogjuk tölteni az arénát mondjuk egy őszi "csak egy a sok közül" bajnokin a Paks vagy Pápa, Puskás stb. ellen.
  • zaki
    #4270
    Szep lett a stadion, kivancsi leszek a mennyi lesz az atlagnezoszam. Eleinte biztos sokan lesznek kint, de ha mondjuk nem jut be vmelyik europai kupa csoportkorebe a csapat, akkor biztos el fog apadni a lelkesedes...
  • barnuska000
    #4269
    Mi az a fradi?
  • bakkerman
    #4268
    tavaly nyáron is ezt mondtuk,aztán az Eto beragadt ősszel,a Fradi hullámzott,esélyük se volt a bajnokságra,a Vidi kipukkant,és a loki meg vigyorogva bejön elsőnek
  • barnuska000
    #4267
    Szerintem meg az tenne jót a bajnokságnak és a "magyar focinak" egyaránt,ha leszoknánk a sok külföldi zsoldos játékosról.
  • barnuska000
    #4266
    modinak jelzem
  • lord nihilus
    #4265
    Ha a Vidi magára talál, meg a Fradi is költ minőségi(bb) légiósokra, akkor jövőre elég öldöklő verseny lesz az eto, loki, vidi és fradi közt, ami jót tenne a bajnokság színvonalának hosszútávon.
  • Zenszkij
    #4264
    Egy lófaszjóska inkább :D.
  • barnuska000
    #4263
    Csak gratulálni lehet a Dvsc-nek.A stadion miatt,az eredményei miatt,na és a lányok miatt is.
    Egy fradista
  • bakkerman
    #4262
    nagyon szép a gyep,meg a tetőszerkezet is elég modern
  • lord nihilus
    #4261
  • lord nihilus
    #4260
    Szép a stadion. Kérdés, hogy lesz-e újra olyan időszak, mint ami Herczeg András edzőségének idején volt, illetve, hogy lesz-e a jövőben egy nagyobb befektető a klubnál, mert ez kulcs lehet a jövőre nézve (sajnos eddig nem tolongtak).
  • Zenszkij
    #4259
    herekötőt megvetted már? :D
  • Zenszkij
    #4258
    mi van csicskaarc még mindig itt rontod a levegőt? :D
  • barnuska000
    #4257
    te lehet
  • lord nihilus
    #4256
    Megnyitó Május 1
  • PiszkosFred
    #4255
    Nem tudom, de osztották szegényt rendesen a stúdióban :) Pedig az elmúlt x évben tegnap játszott a legjobban, többször is néztük a meccs alatt, hogy "üresbe mozog, sőt, megtartja a labdát és még jó helyre passzol, mi a fene...". Még a végén meggondolják magukat a vezetők, és mégse hozzuk vissza Rudolfot...
  • Zenszkij
    #4254
    Nézem ezt a Harmadik félidőt. Ez a Kulcsár ez buzi? :D
  • lord nihilus
    #4253
    Sikerült bejutni, bár az első gólról le is maradtunk....:/ :)
  • sb1
    #4252
    Kaptunk volna több jegyet, és akkor az lenne :)
    Szép játékot hétvégére!
  • lord nihilus
    #4251
    köszi szépen!
  • Nadi
    #4250
    Biztos, hogy lesz, a regisztráció miatt nem várható teltház.
  • lord nihilus
    #4249
    Nem tudja valaki hogy fradi elleni meccsre, kb meccsnapon lesz-e még jegy? Gondolom ha máskor nem is, de egy ilyen rangadóra csak kimennek az emberek, én meg vidékről nem szeretnék potyára beutazni...:/
  • bakkerman
    #4248
    egy legenda távozása
  • lord nihilus
    #4247
    Adamo elment :(
  • Casillas
    #4246
    Bajnokcsapat!
  • zorrobomber
    #4245
  • golvago99
    #4244
    csak nem
  • banok
    #4243
    Költségvetési problémák miatt lehet, hogy ez a projekt csúszni fog.
  • golvago99
    #4242
    úgy ahogy a fővárosi stadionok is épültek annakidején
  • golvago99
    #4241
    és remélem állami pénzen
  • golvago99
    #4240
    nyugodj meg,lesz stadion
  • PiszkosFred
    #4239
    Varjal meg azzal a gratulacioval, majd akkor, ha megtortent az elso bajnoki meccsunk kezdorugasa, es elotte/utana/kozben nem dolt ossze vmelyik lelato alattunk :) Addig az egesz csak egy szep markentingfogas es igergetes, amellyel piciny hazankban tele a padlas.

    Ha minden hazai csapat megkapta volna a beigert stadionjat az elmult evekben, akkor a hozzank erkezo nemzetkozi csapatok jatekosai es vezetoi nem kapnanak rohogogorcsot, ha megerkeznek az elso edzesre a "stadionba" :)