141
Fix.tv: az interaktív televízió
  • morzsi555
    #141
    Borzalmas lett ez a fixhd. Teljesen nézhetetlen műsorokat adnak. Csoda, hogy van nézettsége.
  • Serpa
    #140
    FiXHD
  • f4ember
    #139
    Digin sincs semmi, pedig már május van. Nem tudom, hogy lesz-e még valaha ebből valami.
  • sherlock1
    #138
    Hát Rubicomon még nincs...
  • tommis
    #137
    Sziasztok!Fix .tv lesz Fx tv néven A digi,Rubicom Váci kábel tv,invitel,t-home hálozatán biztos!
    ÁPRILIS 2. FELÉBEN INDUL!
  • sherlock1
    #136
    Lesz még fix.tv vagy végleg megszűnt?
  • zuio
    #135
    warm up-bol már csak ismétlés megy? D:
  • vendifix
    #134
    Jelentem mukodunk:D
    Igaz a gazdasagi valsag a FIXre is ranyomta a belyeget, de tervek szerint szeptembertol teljes uzem! Addig archivok (mar tobbmint feleve), es 1-2 uj musor.

    Ugyhogy kedves hozzaszolok: Netburgert nem lathattak (legalabbis tavaly oktober ota nem nagyon, de akkor is az atlag eletkor azert a 25hoz tendalt inkabb (te kb 5 eve nezhetted utoljara a csatornat)), es bootkepernyot sem nagyon, mert ugyan szamitogeprol mennek az adasok, de erre spec harveres kijatszorendszerrel, ami nem produkal ilyet, max befagy:D
    De azert orulok, hogy foglalkoztok a FIX-szel:D Mi is szeretunk benneteket!:D es nezzetek batran DIGIn, Rubicomon van jelenleg, no meg neten... de szeptembertol valtozasok varhatok!

    Udv:
    V
  • Police88
    #133
    Multkor egy napig csak boot képernyőből állt az adás xD
  • Suffering
    #132
    régi arcok közül ki van ott? vendi szalu stb...?
  • Daza500
    #131
    Megvan még, de ott is romlik a színvonal.
    Tizenéves tejfelesszájú monitorfejű gyerekek vannak a Netburgerbe, ha még úgy hívják a műsort, azok okoskodnak.

    Kell még többet mondani ?
  • Suffering
    #130
    mi lett a fix tv-vel? Meg van még? nálunk leszedte a szolgáltato
  • Falconer
    #129
    Ne ebben a szar topikban keresgelj. Meg ne is a warmupban.
    Van itt olyan, hogy "segtiseg" topik, "PC tuning", stb.... FixTV az egy nagy parasztvakitas.
  • blackgamer
    #128
    ez a Warm up! fóruma, ott talán segítenek
  • blinty
    #127
    hali!
    öhm... tom ez nem nagyon tartozik ide...de nem tudna v. ki segíteni?...
    az a bajom h. viszonylag jó gépem van, bár egy kissé elavult....(így hát persze nem a legújabb-legjobb) 512mb ram ati radeon 9550 256mb-os video k. .....és bár PIII-as gépem van de viszont eredeti intel pentium... (ami sokat számít). Na és az a bajom h. ami nem ramigényes játék az eléggé szaggat..(ami meg ramigényes az szaggatásmentesen fut..) nah és valaki nem tudná h. hogyan tudnám megszüntetni ezeket a szaggatásokat?????
  • Falconer
    #126
    Fene se tudja
  • blackgamer
    #125
    NetBurger-ban ki szokott szoftvereket ajánlani? nem tudom mostanában nézni a műsort
    régen a Marci volt, de nem találom a neten a stáblistában
  • Falconer
    #124
    Valami olyasmi. Fekete hajú, és olyasmi az arcberendezése, mint a sorstalanság fsz-jének, csak ez nem olyan sovány. Fekete haju faszjankó. A többiekkel együtt benne van a Kidburger introjában, amikor pár másodpercig belebámul a monitorba.
  • Aquir
    #123
    überrossz :D
  • guardian hero
    #122
    hehh, most kapott az Übersoldier valami 90+%-ot :D LOL
  • jointeer
    #121
    fú, ez aztán az igénytelen szar :o-
    i tv menniyvel jobb volt :|
  • Aquir
    #120
    valami fiatal gyerkőcökre emlékeztem.. ugy ált. Iskolás 8. osztállos körül lehetett a kora, nemtom =)
  • banok
    #119
    ha a Vendire gondolsz akkor az nem lehet mert ő már nem ját iskolába.
  • Aquir
    #118
    Így távolból visszaemlékezve a fix.tv adásokból amiket láttam... Nem egy dagi scrácra gondolsz?
  • sapkafej
    #117
    melyik az?
  • Falconer
    #116
    Egyik kis undorító gyerek a FixTVböl meg az én sulimba jár. Borzaszto, és mindenhol ottvan, mindenlében kanál kis törtetö faszjanko.
  • banok
    #115
    elég tré lett...
    Az előző jobb lett.
  • krugman
    #114
    ááááááááááj, ez nagyon durva. mondjuk én eddig sem néztem a fix.-t ... :S
  • Serpa
    #113
    új logó?
  • zaki
    #112
    pfff, ehhez nem tudok mit hozzászólni
  • Gabe18
    #111
    Hát ha nem halucináltam,akkor az.De a sokkból még azóta se tértem magmhoz...
    Amugy szerencsétlen Vendi volt,aki még talán ott a legnormálisabb,de ezt most nem kellett volna.De közben többször nézelődött jobbra-ballra más ott lévőkre,akiket a kamera nem mutatott,azok se lehettek jobban képben...
  • Szabi84
    #110
    Ki volt ez a gyökér műsörvezető?
  • vg
    #109
    Ez komoly?
  • Gabe18
    #108
    A mai nap ez egyik műsorban rejtvényként az ehavi Gamestar cimlapja alapján a következő kérdést tették fel,"mi az UT 2007 alcime?" .Hát én ilyenről nem tudtam,gondoltam magára a 2007-re gondolnak,de jött az első telefon,ahol szerencsétlen telefonáló csak a 2007-et mondta,ere nem kapott semmit.
    Ekkor már furdalt a kiváncsiság,elnéztem a GS oldalára,ahol az ujság is ott van,látom hogy az UT2007 alá a The Godfather van irva.Mondom ennyire csak nem hülyék...
    Következő telefonáló
    -"The Godfather."
    -Igen fantasztikus,megnyerted az újságot gratulálunk,valóban az UT 2007 alcime a The Godfather..."

    Azthiszem,ehhez felesleges bármit hozzátenni...
  • BONO
    #107
    Lesz casting a fix-en nem jelentkezünk?
  • Police88
    #106
    emléxem még rá :P
  • BONO
    #105
    csipázta=csipáztam
  • BONO
    #104
    Én sem csipázta (nem csak a moderátoros köcsögösködései miatt hanem alapból) amugy tudni kell "szegényről", hogy ő az ember a mainapig a fix-es csapatból aki a legérthetetlenebbül leg bénában beszélt! Mikor egyszerűen beszélt fröcsögöt szinte a nyála és ugy hadart, hogy azt a saját annya sem értette volna meg sztem!(Még annál a köcsög Marcinál is érthetetlenebbül beszélt akkor gondolhatod...)!
  • Police88
    #103
    De ha jólemléxem amikor még képernyőn volt Loydi akkor a kollégái sem kedvelték...
  • BONO
    #102
    Bocs de most lett tiszta a kép a #61-es hozászolásban nem erről a balhéról beszél mert ez a balhé több mint egy évvel késöbb történt de valóban köze van mindkettőhöz mert itt is felmerűk Tomcat neve meg ott is és a hivatalos cikben barátjának is nevezik aki oldalt csinált neki most már mindent értek és sajnálom az ügyét...