Az Apple nem akar együttműködni a Real Networksszel

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gz8
#9
Nemcsak unreg vagy, de még hülyeségeket is írsz...

Mi haszna a hatalomnak, ha nem gyakoroljátok? Ha egy férfi nem mutat elég tiszteletet irántatok, akkor annyit se hagytok a rohadt kocsmájából, hogy gesztenyét pirítson rajta, értve? GEŐŐ

TeszteloPontHu
#8
"es sohasem tudtam elkepzelni miert kell a QuickTime-nek 4x annyi ido, hogy elinduljon ugyanazon a gepen mint amennyi a WMP-nek vagy masik playereknek kell?"
Többek között azért, mert a WMP nagy része már a boot során a memóriába kerül, a QT pedig valóban csak akkor töltõdik be, amikor szükség van rá.

Tesztelo.hu -- Hardver, digit.fényképezőgép, MP3-lejátszó, mobiltelefon, autó és sok minden más... Csengőhang, oplogó, képüzenet, háttérkép, hangos üdvözlet, videó, JAVA játék. Írható CD és DVD

#7
Konnyen lehet hogy Microsoft + RealNetworks lessz a dologbol...
[HUN]PAStheLoD
#6
real player mindig is szar volt .. a v2 gold meg egyenesen atomgagyi ... de ha'l isten 😛 van Real Alternative ..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Pheel
#2
Ha ezt - teszem azt - a Microsoft csinálta volna, már jönne is nagyjából 20 versenybírósági per a nyakába...
#1
Hmm, az Apple annak idején a PC-re is legyintett...
Nem mintha a real networks a szívem csücske volna.