24434
Nintendo DS/DS Lite
  • kisgabo
    #24154
    19900 baró ár, de a matt fehér szin copó... most láttam fényes pirosat.... az barom jó, mert nem kopik, koszolódik, de piros.
  • Csibe001
    #24153
    Akkor sorry, azokat én már nagyon unom, igaz kezdetektől van DS-em. S egy idő után ráuntam a rengeteg fos játékra, ezért kezdtem el emulátorozni. :)
  • zola2000
    #24152
    elvileg augusztus 21.-én jön a dragon quest monsters joker 2, igaz hogy csak amerikában, de a DS régiófüggetlen (meg elvileg a DSi is a sima DS játékoknál).

    mellesleg a Nintendo DS is 2004ben jött ki, mégis 2006ban jött ki az FF6 és a mother 3 (earthbound 2) GBAra, ahogy elnézem még mindíg jól fogy a DS hardver, a 3DS ellenére, szerintem még 2-3 évig lesznek DS játékok...
  • Seth
    #24151
    Namost ez nem éppen az a válasz amit kerestem :D Én azért vennék elsősorban DS-t, hogy DS címeket nyomjak rajta, nem emukat amit gépen vagy mobilomon is tudnék :)
    Nameg ahhoz valami okosság is kell, hogy emut futtassak
  • Csibe001
    #24150
    Szerintem érdemes, én például nem is nagyon játszok DS címekkel 1-2-t kivéve. Leginkább Sega genesis, master system, nes, neo geo és újabban Turbo GrafX játékokat pörgetek. Szóval szerintem tökéletes még mindig, meg most már örök marad. :)
  • Seth
    #24149
    Mit gondoltok, érdemes még beruházni egy DSi-re ? (Cloud bátyó 19900,- as ajánlata keltette fel a figyelmemet) Hülye kérdés a saját topikjában tudom :) Jönnek még rá új cuccok egy darabig? (persze ott van a sokezer régi cím,szóval a szavatossággal aligha lenne gond)
  • kisgabo
    #24148
    jaja, várjuk.
  • cloud.strife
    #24147
    Küldöm a héten. akár mail-ben xls-ben.
    PM -be küldje a mail címét akit érdekel.
  • Apus
    #24146
    Cloud engem a gamelista érdekelne mindenképp!
    Köszi.
  • GunnerZ
    #24145
    !Eladó: egy új, sötétkék Nintendo Dsi XL, 35.000 FT-ért!
    További információk ITT!
    (Az előzőben rossz volt a LINK)
  • cloud.strife
    #24144
    Lesz 10db fehér DSi eladó, origi, garos, számlás, totál hivatalos. Kb. 19.990.-ért.
    Meg jócsomó játék is, jövő héten lesz részletes lista ha valakinek kell.
  • GunnerZ
    #24143
    !Eladó: egy új, sötétkék Nintendo Dsi XL, 35.000 FT-ért!
    További információk itt:
    http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=26555740&cid=2029
  • Tex Murphy
    #24142
    A DSi shop nem működik 2 napja, s a Club Nintendo oldalra sem lehet belépni. Tud valaki erről valamit?
  • solyomszem
    #24141
    Hát nem mondom, ott vagy a szeren. :) A lopással kapcsolatos eszmefuttatásod miatt az állam leesett. Mondd csak, te mire is használtad az Acekard-odat? Van egy huszasom, hoy nem ds programozó vagy. Innentől óvatosan dobálózz a vádakkal. :)

    Ami a privát üzeneted illeti, igen olvatam és már akkor sem tudtam válaszolni mert le voltam tiltva Nálad.

    Üdv,
    Balázs
  • Beast Machine
    #24140
    Én annó a Gameyeeeah.com-ról szereztem az M3DS Real-emet, jó hely szvsz :)
  • kisgabo
    #24139
    hi

    tudtog még jó kari rendelő helyet, mert a ndscardsale kinálatáról lekerült a supercard.... a taobaodao oldallal meg tele a hócipőm.


    ??????????
  • kisgabo
    #24138
    privit majd 2 napja elolvastad, válaszolni 5 sec, " kösz, nem "
    aki hazudik, az lop is. és még mossa magát. szánalom.

  • solyomszem
    #24137
    Szervusz!

    A kommunikáció-képtelenségem pusztán abban merül ki, hogy nem minden nap olvasom a fórumot. Köszönöm a felajánlásod, de útközben megoldódott a "problémám". Sajnálom ha a késői válaszommal törést okoztam volna.

    Balázs
  • kisgabo
    #24136
    ja. ilyen 14 éves kommunikációképtelen gyökkettő egyén. akkor oké. :)
  • Laza
    #24135
    Valszeg már vett :)
    Én is ajánlottam neki priviben, de már szerzett :)
  • kisgabo
    #24134
    ha kell, miért nem jelentkezel?
  • kisgabo
    #24133
    van egy, új, de a doboza kicsit leoffolt a szállitás közben, bp átvehető.
  • solyomszem
    #24132
    No ez mellément... Mind1. Acekard valakinél felesleges?

    B
  • solyomszem
    #24131
    Acekard 2i érdekelne, ha külön is adod...

    Üdv, Balázs
  • nexus7
    #24130
    Eladó GARANCIAS NINTENDO dsi XL, par honapos, nagyon szép állapotban, hálózati töltő , sztereo fülhallgató, barmilyen játékkal (!), ACEKARD 2i-vel, 2GB MICRO SD kartyaval. Ára 46000 forint. Telefon: 70 66 858 99 - alkudni lehet!
  • zola2000
    #24129
    inkább? mindegy, örüljünk annak ami van, szerintem letehetetlen ^^
  • Anubys
    #24128
    Inkább a Twilight Syndrome-ot vagy a GBA-s Ghost Trap-et csinálná meg valaki...
    Nem tud valaki japánul? Én szívesen beleásom magam a hekkelésbe. :)
  • zola2000
    #24127
    na egy újabb híres japánexkluzív játék angolosodott, a Love Plus DS (úgylátszik ez már kezd a szokásos megjelenési formává válni nintendón, így jelent meg a tales of innocence és a wiis fatal frame 4 is)

    gbatemp.net/t272861-love-plus-english-translation-patch

    egész jó randiszimulátor, el lehet vele lenni (ha már linkelte valaki akkor bocsi ^^ : )
  • cloud.strife
    #24126
    4e? futárral utánvéttel?
  • kisgabo
    #24125
    Zelda: hourglass

    ár?
  • cloud.strife
    #24124
    Eladó, cserélhető DS cuccaim:
    Zelda: hourglass
    Hotel Dusk
    Broken Sword: Templar
    Brain Training
    Wario Ware
    New Mario
  • kisgabo
    #24123
    bolt.

    na, egy fóliát elintéztem, hihetetlen...
  • Apus
    #24122
    boltból szerváltad vagy magánszemély?:)
  • kisgabo
    #24121
    jókor mondod az árkádot, na mindegy, 28é van egy fekete. majd később lesz 3ds
  • Anubys
    #24120
    Nem jelent meg (hozzáteszem: sajnos)
  • kalimpa
    #24119
    Nem tudjátok, a Gauntlet megjelent DS-re? Mert a neten mindenhol azt olvasom (2008, 2009-es hírek) hogy nem adták ki végül, egy online boltban meg láttam, hogy kapható. Leírás, értékelés sehol...

    ?
  • Laza
    #24118
    Én inkább a szoftver árakat tartom irreálisnak ... de ezt régen is annak tartottam. Az, hogy nagy konzol meg PC játék árban adnak olyasvalamit, amin egyértelműen látszik, hogy fele annyi munka nincs benne, mint azokban, nevetséges és vicces.
  • Laza
    #24117
    Én jól elvagyok vele ... az meg hogy drága ...... mihez képest? Egy normális okostelefont nem kapsz ennyiért, amin normálisan elfutna mondjuk az Angry Birds.
  • Laza
    #24116
    MM-ben is 29.990 a DSi (Arkád).
  • Apus
    #24115
    DSi lesz szerintem. eléggé megyeget lefelé az ára most. Hameg Lite akkor a fejükhöz kell vágni:)