24434
Nintendo DS/DS Lite
  • Police88
    #96
    A két képernyő majd RPG-n fog jól kijönni,vagy egy RESI féle dpolgon ahol majd látható lesz az item....
  • radeer
    #95
    Már írtam a PSP-hez, hogy szerintem a Nintendo hatalmasat bukik ezzel a fejlesztéssel. Elveszti azt a szegmenst amiben egyeduralkodó volt. Az hogy Mario-t látod-e felülről is, meg hogy FPS-ben látod a mapot kapsából nagyon gagyi. Nagyon kevés játék fogja kihasználni ezt, ha be is teszik akkor is valami ezsement, inventory + ilyenek lesznek szerintem :)
    Monitorod is 1 darab van elötted.Azonban a játékipar és hardverpiac abból él, hogy egyre szebb és valósághübb képet jelenít meg azon az 1 kijelzőn.
    Szóval olyan fejlesztői környezet van a konzolpiac miatt a sony mögött, hogy sajna valószínű ha megoldják ügyes emberek a másolás dolgát akkor én is váltani fogok GBA SP-ről. Mert ugye ez a sok kis cvas eladásának egyik alapfeltétele :)

  • Police88
    #94
    Akkor MIND1!!!
  • Jinchuu
    #93
    Na jó, azért szvsz nem ezt fogom átvinni majd haverhoz, hogy tv-n játszunk! Arra ott vannak a nagy gépek!
  • Police88
    #92
    Ja és ha ki lehet majd rakni őket monitorra/tvre akkor olyan mint a nagy társai és sokkal egyszerűbben átvigheti az emnber a barátjához mint egy PS2/Gamecubot.
  • Jinchuu
    #91
    Nem csak szerinted, szvsz ezek elég érdekes képek, mintha régi pc-s grafikát látnám, pl. descent! :D Ez szvsz édes kevés lesz a psp-vel szemben, viszont ugye a dual képernyő még sok előnyt jelenthet, vagy akár semmit sem, ha nem tudják jól felhasználni a játékoknál.
  • Jinchuu
    #90
    Na igen, igaz amit mondasz, de hordozható gépet nem csak metron lehet játszani és hidd el ha csak annyi időd lesz, akkor nem pont mgs-t és ff-et rakod be, hanem pl. a gran turismo-t egy kör erejéig, vagy tekken-t! :D
  • guardian hero
    #89
    Sheltem, nagyon igazad van! A Sony elfelejti, hogy egy HORDOZHATÓ gépről van szó, ami teljesen más igényeket feltételez a játékosok részéről, mint a PS-PS2 esetében. Be is halnék, ha mondjuk az MGS a metrón benyomna nekem egy fél órás cutscene-t, amikor van 15 percem játszani... Final Fantasy-nál ugyanez a helyzet.
  • Police88
    #88
    bár lehet hogy csak így monitoron tűnik homájosnak......
  • Police88
    #87
    őőőőő...mintha kicsit recés lenne,nem?
  • Police88
    #86
    Metroid képek: http://media.gameboy.ign.com/media/682/682835/imgs_1.html
  • Police88
    #85
    Marió kart képek: http://media.gameboy.ign.com/media/682/682877/imgs_1.html
  • Police88
    #84
    jó de a pcdet nem hordozhatod!
  • Sheltem
    #83
    Hát én szerintem vagy veszek egy GBA SPt vagy megvárom a PSP-t, de nem biztos, hogy szükségem van a pspre...3dben tudok pcn is játszani. GBA SP meg picike és zsebben is elfér...Nekem még mindig az SP a legszimpibb, nem tudom ki hogy van vele.
  • Kaplan
    #82
    Mindegy, ki , hogy nézi.
  • Kaplan
    #81
    reális.
  • Kaplan
    #80
    Szerintem is randa kicsit.
    A legutolsó fake NDS realis volt , s jobb is lett volna.

    Tudjátok: az első hozzászólásnál.
  • The Hedgehog
    #79
    Ötletes, de mondom, hogy randa! :D
  • Police88
    #78
    engem egy uzsonnás táskára emlékeztet,de kibaszott jó (meg a PSP is)!!!!
  • Police88
    #77
    de itt:
  • karfiol
    #76
    Szerintem is baromi ronda!Nem igaz,hogy nincsenek jobb designerek a Nintendo-nál...
  • Sheltem
    #75
    Szerintem nem ronda.
  • The Hedgehog
    #74
    Szerintem baromi randa, de izgalmas dolgokra képes!
  • Sheltem
    #73
    Nincs valahol nagyobb kép róla?
  • fishBNS
    #72
    En a GBA SP-m utan semmi mast nem vennek mint ezt! Kicsit csunya,de biztos,h nagyon kiraly lesz!! :)
  • Police88
    #71
    Premier: USA / Japán 2004 vége, Europa: 2005 eleje. NEM ez a végleges neve. Az ár "kedvező lesz"
  • Police88
    #70
    hát elég nagy harc lesz itt a handheld piacon!!
  • Police88
    #69
    Na ez már izgibb: bépített mikrofon ás hangfelismerés + a touchscreen - egész érdekes lehetőségeket nyithat. 16 játékost támogató drótnélküli hálózat; GBA kompatibilitás. Instant chat (messaging). Online képességek WiFi-n keresztül.
  • Police88
    #68
    itt az igazi,a végleges DS :(((((((((
  • CHEAPBOY
    #67
    Bezony:)
  • guardian hero
    #66
    Nekem meg egy GBA-ra köthető digi fényképező kéne, csak 40 dolcsi, nem számítva a postaköltséget :).
  • Anubys
    #65
    Videó? Minek? Inkább TV Tuner, az már van rá egy ideje... :D
  • Police88
    #64
    Ha már valaki GBA-t vesz akkor SP-t vegyen mert annak van beépített világítása és elég penge képet ad..........
  • mb66
    #63
    "Csak lehet inkább egy DS kellene"
    szvsz még bőven érdemes beruházni egy GBA SP re én is, nyáron melózok, és utána biztos beújítok egyet.. már van annyi game rá, hogy azért megéri venni...
  • Tibre
    #62
    dede,ez a videó nézés gba-n meggyőzött :)bár lehet,hogy még én is várok,attól függ mennyiért tudnék szerezni,mellesleg nem tudsz segíteni metroid prime ügyben? :)
  • Petyus_
    #61
    Csak nem GBA vásárláson gondolkodsz? Mert én igen, Nintendo powa. Csak lehet inkább egy DS kellene.. vagy egy PSP.
  • Tibre
    #60
    akkor mutass róla egy képet :)
  • guardian hero
    #59
    Rá lehet.
  • Kaplan
    #58
    Van N-gagera SP PT!
  • Police88
    #57
    biztos azon is van olyan kimenet mint a GBA-n......
    Én a Gamecubos Zeldaval játszottam úgy hogy rákötöttem kábellal