24434
Nintendo DS/DS Lite
  • CSOCSO
    #216
    ???
  • Police88
    #215
    vagy az lrnnr még jó ha a felső képernyő kisebb lenne és becsukva beleolvadna az alsó részbe...
  • CSOCSO
    #214


    nah en vhogy igy kepzelem ez az NDS-t...
    bar a formaja es az anyaga meg mindig nem a legjobb de ez igy meg mindig sokkalta sokkal jobb mint az alap.. de ezt nemtom miert nem lehet megcsinalni.. mr miyaomot hogy szopjad telibe....

    szoval a felso kepernyo nagyobbacska...sok jatekhoz jo.. sokhoz felesleges...
    gombok kicserelve...mert az a sok gomb ugy nez ki mint egy 30 eves nintendo kvarcjatekon
    plusz legalul egy kis lcd van ami kijelzi hany or avan pontosan es az elem toltottseget..esetleg hogy van a kozelben valaki e zonan belul NDS el jatekkal hogy lehessen jatszani.. plusz annak a tereje...

    szal szerintem ha ilyennel kene kijonnie minimum a nintendonak...
    kicsit a muanyag minosegen kene kicsit elgondolkozni... mert ez nagyon olcso muanyagnak nez ki. mig a PSP szinte csillog mintha uveg lenne rajta... legalabb tegyek pofas kis femvazba! vagy akarmi! szal ennyi lenne
  • Kaplan
    #213
    én is balkezes vagyok és semmi próblémám az ilyen kütyükkel..
  • Tibre
    #212
    MP:Hunters,Wario Ware és Pictochat trailerek
    http://www.cube-europe.com/special.php?sid=dslondon&page=4

  • Tibre
    #211
    tényleg jónak tűnt viszont remélem nem kell feltétlenül tollal bizbaszolni,hanem lehet majd rendes gombokkal is lőni,morphball-á alakulni stb,mert a toll azért gátolja a látást,ha ott van képernyő előtt,nomeg hozzám hasonló balkezesek bénáznának rendesen :)
  • Kaplan
    #210
    Meg a ds nagyobb varázsa van ,nem tudom láttátok e a metroid prime gameplay videóját? Fantasztikus , nem kell egy handheld konzol-nak a ps2 szintü grafikát érinte , nem az adja a varázsát hanem a hangulat.És szerintem tök jól néz ki a kis gép.
  • fishBNS
    #209
    A PSP a 2oras jatek idejevel elmehet a pics*ba! Milyen hordozhato jatekgep az amelyiket 2orankent 3oraig kell tolteni??? :DD
  • CSOCSO
    #208
    a GC szimpibb barminel.. de a DS szerintem elegge elbaszott dolog...

    jo ez a dual kepernyo... rohadt jo lenne ugy hogy PSP tudasu masinahoz lenne csatolva.. ertelmes designel...
    de igy egy jo otlet.. ronda de finom... finom??? majd meglatjuk...en tuti nem .. joideje kiszoktam az ilyen jatekokbol...
  • Petyus_
    #207
    Nem vagy vele egyedül. =)
  • Kaplan
    #206
    Akármennyire jobb a psp nekem a ds 1000X szimpibb.
    Főleg a jó játékok miatt..
  • Police88
    #205
    Metroid videó (kurvajó a grafika)http://www.576.hu/upload/M_18/rek1/1487/metroidds.wmv
  • CSOCSO
    #204
    tudom mar en is irtam.. de szerintem nemsokat fognak valtoztatni rajta.. max gomb szin cserere merek gondolni:)
  • radeer
    #203
    Egy hardver valódi piaci értékét a rá készített szoftverek minősége ill. mennyisége adja. Az EA. eddig is készített játékot GBA-ra és azért a M$-nál is egész ügyes játékfejlesztők mozgolódnak, tehát ha a hír igaz akkor a Nintendo tényleg mindent megmozgat, hogy konkurenciája lehessen az egyenlőre erősebb hardver és jobb gfx-et felvonultató PSP-nek.
  • mb66
    #202
    "Nintendo DS játékokon dolgozik a Microsoft?
    Pletyka - 2004-05-24 18:22:00
    Pletyka: az ITPro nevezetű japán információs technológiai online publikáció szerint a Microsoft Game Studios Nintendo DS-re fog játékokat fejleszteni. Mivel az MS-nek nincs saját handheldje, és mindenképpen szeretnének maguknak egy szeletet a zsebkonzol-tortából, úgy döntöttek, hogy a Nintendo masináját támogatják - valószínűleg "a konkurenciám konkurenciája tulajdonképpen a barátom" alapon. A hírt sem a Microsoft, sem a Nintendo nem erősítette meg hivatalosan. Szintén NDS hír (pletyka), hogy az Electronic Arts a vártnál erősebben fogja támogatni az új zsebkonzolt: a múlt héten állítólag megduplázták a cégnél vendégeskedő NDS fejlesztői csomagok számát.
    liquid (18:22)"
    576online

    Na ehhez ki mit szól, már ha igaz a hír ??


  • Seth
    #201
    A végső dizájn még nem az lesz amit az E3-on bemutattak
  • CSOCSO
    #200
    hm......
    nade azert 2004 ben sinalhatnanak mas design-t.. es nem 30 eveset...
  • mb66
    #199
    :DDDD
    Ez megvolt, nyomtam vele kegyetlen sokat (meg a Donkey kong ossal is) :D
    Kár hogy valahogy elvesztettem :)
    Egyébként biztos hogy "innen vették elő ujból" a Ds t...
    amugy nemértem mit vitáztok..
    Én veszek nyáron egy GBA SP t és majd aztán ráérek a következő gépekkel foglalkozni...
    (viszont a DS nél van eddig a plusz pont : NewSupreMarioBros!!!!!!!!! :DDD )
    2D Rulez !!
  • Police88
    #198
    Retro DS
  • Police88
    #197
  • Police88
    #196
  • Police88
    #195
  • Police88
    #194
    Ismerős........?
  • CHEAPBOY
    #193
    Én nem is tudok rola..:/
  • CHEAPBOY
    #192
    Több GCt adnak el mint Xet. S aranyokban is tobb game megy el GCre mint Xre, ha az MSnek megeri, pont aNintendo fog bukni kb ugyanolyan eladasi szamadatnal...?

    GBAra nincsen sokkal tobb Nintendo jatek mint GCre (csak a Nintendo altal kiadott gamekat nezd, ne az ossskinalatatot, az a 31 millio csak gyari N game.... nem beszelek en melle...)
  • Seth
    #191
    PSP-re is stratégiai Metal Geart csinál,arra hivatkozva hogy kevés rajta a gomb egy "rendes" Metal Gear-hoz. Ilyen hülye kifogást
  • Seth
    #190
    GBA-ra Metal Gear? Nanemá...
  • Neme.
    #189
    Valami interjúban azt mondta, hogy csak olyan játékot készítene DS-re, ami teljesen egyedülálló módon használná ki a két képernyőt.
  • Police88
    #188
    "bírom" az ilyen híreket! :-(((((((
  • Police88
    #187
    Nem lesz Metal Gear DS-re

    A cím mindent elmond: Kojima-san közölte a nagyérdeművel, hogy nem tervezik a Metal Gear széria Nintendo DS-re való átültetését. Az ok: Kojima szerint az NDS célközönsége nagyjából megegyezik a GBA-éval, arra pedig már van Metal Gear. A designer-félisten egyébként egyelőre semmilyen NDS játékban nem gondolkodik, most nincs rá ideje, de a későbbiekben azért - saját elmondása szerint - kipróbálja majd magát ezen a platformon is.
  • CSOCSO
    #186
    miert temetitek??? honnan a csudabol tudjatok mi lesz?? amugy megmondta az N elnoke hogy valtozhat a kinezete.. es tuti hogy nem csak nekunk nem tetszik hanem az N elnok is hallani fog arrol hogy mindenki fikazza a kulsejet..e slehet valtoztatni fogjak.. amugy szerintem itt nem annyira a kulso a fontos.. de azert a psp eleg baba!!!
  • aabyssx
    #185
    "45-55 lehet az arany, ha nem tobb a GC javara"

    Cheap! Ne má', vaze'! ;)

    A GBA (a játékaival együtt) úgy fogy, mint a cukor (PS2), ezzel ellentétben a N örül, ha néhány ember GC-t vesz egy kettő játékkal. Ez még csak meg sem közelítheti a felét. Felét? LOL! Irreális (belegondolva, hogy GBA-ra mennyi játék van és GC-re mennyi játék van)!
  • Police88
    #184
    Kezdem azt hinni ,hogy a Nintendonak kényszere van ,hogy mindent elrontsanak.......(+ egyre szarrágóbbak,maradik)
  • Ramza
    #183
    Na, utánanéztem egy kicsit a dolgoknak, megkövetlek Csíp, két dologban sem volt igazam.
    Tényleg 560 milkó volt a nyeresége a N-nak tavaly (az árbevétele 4,2 milliárd, de ez sokkal kevésbé beszédes adat), ennyit max. árbevételnek néztem volna ki belőle, de ezek szerint ügyesen könyvelnek :)

    (a másik tévedésem az Income szó gazdasági jelentése, kevertem a revenue-val- jóra gondoltam, csak rosszul írtam...)

    Mindez azonban nem von le abból, hogy:
    - évről évre esik szerencsétlenek bevétele
    - a psp meg fogja alázni a ds-t :)
  • Ramza
    #182
    Cheap, immár sokadszor szeretném felhívni a figyelmedet az éves eredménykimutatatásban legfelül szereplő "(ár)Bevétel" és legalul szereplő "Nyereség" érték különbségére.

    Mint ahogy már élőben is említettem, a kettőt a Nintendo esetében hajlamos vagy keverni (az "Income" még mindig nem nyereség - sok cég legnagyobb sajnálatára)
  • Vers
    #181
    az nem jelent semmit a ps2-t is veszteségesen adták elöször
    ez bevált modszer a konzolvilágban, a játékokon ugyis visszajön a veszteség

    cheapboy, ha eléd raknák a ds-t meg a psp-t te melyiket választanád
    melyik a jobb design, magyarul melyik a menöbb?
    melyik a jobb kijelzöjü
    melyik a jobb hardverü?
    melyikre jön több játék? a gba kompatibilitás miatt a gba játékokat ne számoljuk ok
    melyikre jönnek a nagyobb nevek?
    melyiken szebbek -jobbak a játékok?

    a gba2-t meg nem kéne favorizálni mer az sehol nincs, de a psp-nél jobb hardvert nem nagyon tudnának belerakni
  • Tibre
    #180
    "amugy a sony is bármikor adhatja veszteségesen "
    Sztem nem.
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=29575
  • CHEAPBOY
    #179
    No beirtam, amit kertel, s kapasbol csak azok jottek be amirol tudtam is, a 2003mas felevi veszteseg.... mmmmmmm nem jott ez most ossze:P

    "TOKYO (AP) - Japanese video-game maker Nintendo Co. reported Thursday its first ever loss since listing in 1962, as unfavourable currency swings battered overseas earnings and sales of its GameCube console failed to take off"

    S nem is csak a GC miatt hanem a Dollar Yen oriasi ingadozasa miatt volt bukos nekik igazabol.... ismet meggyozodtem az igazamrol...:)))
  • CHEAPBOY
    #178
    en csak aut latom amit amegbizhato oldalak, irnak nem nintendos forrasboil taplalkozva.

    Iden is 550milio dollar nyereseguk volt.... nekem tobb hidd el nem is kell -s ez nem kama adat- (nem szamitva hogy felevkor 20-30 millio vesztesegunk volt).


    Aztan ehogy 99es meg 97es adatokat talaljak meg 2003 felevi adatokat a Nintendo lossesnel:), (figy 64 ota eloszor tavaly volt veszteseges nem is evuk felevuk, nem gondolhatja komolyan mar senki se hogy ezek most csodbe mennek:DD)


    a GBA resz nem derul ki, de kb 45-55 lehet az arany, ha nem tobb a GC javara.
  • aabyssx
    #177
    1. Amit belinkeltél, abból nem derül ki, hogy mennyi a GBA része. >:)
    2. Keress rá a Nintendo+losses szavakra és akkor talán nem csak azt látod, amit szeretnél!