24434
Nintendo DS/DS Lite
  • CHEAPBOY
    #336
    Március kozepe/vége, s nalunk is termeszetesen:)
  • orkenyid
    #335
    mikortól/hol lehet majd magyarországon kapni? cheapboy?
  • Eltergo
    #334
    Szerintem nem is veszek mp3 lejátszót megvárom hogy kiadják majd DS-re azt a MPEG4 és mp3 lejátszót.
    Gondoltkodtam rajta hogy miért ilyen csöndes a Nintendo...
    Szerintem tartogat a Sony számára egy meglepetést...
  • CHEAPBOY
    #333
    tudom hogy nem tartanak, de a vasarlasi szokasaik, az otani piaci elemzesek szerint is egyezik pl. az USA belivel. S 24 elott elment egy csomoi, utana pedig mar nem (ugyanez igaz a GBASPre is), s nem vettek annyival tobb PSPt, mint amennyivel kevesebb SP/DS ment el (300.000el kevesebb egyuttesen). En csak erre tudok asszocialni. Mind1, vegulis a heten meglatjuk merre tendal a mutato, de Japanban sohase lehet semmit se biztosra venni (kivetel az Xbox, az tuti mindig marad 1000 alatt:D) ha eladasokrol van szo. Barmi indithat el lavinat, illetve amirol azt hiszik atombomba lesz, a kutyat sem erdekli joszerivel.
  • Vers
    #332
    japánban nincs karácsony
    pont az év végén kellett volna nonie
  • CHEAPBOY
    #331
    a DS azert csokkent, mert mar nincsen karacsony. a PS2 erosodott mert kijott a Turismo 4, a PSP is, mert abbol is biztos tobbet tudtak megvenni (nem fogyott mar el valoszinu sehol) , az osszes tobbi gep(DS, GC, GBASP) meg zuhant egyet, mert sem jo jatek nem jott ki ra, sem pedig hiany nem volt, ami most nem ereztethette hatasat, hogy ujra van belole tobb, mint a PSPnel.

    En tovabbra is 200.000 koruli DS eladasra szamitok, hasonloan eros PS2re, s tovabb novekedo (icipicit) PSPre kb en is 150 korul ahogy Te is megallapitottad.

  • Vers
    #330
    nem biztos hogy megelözte a psp a ds-t , csak lecsökkenhetett a ds eladás
    ami látszik is mert vagy 200e-rel csökkent a 2 héttel ezelöttitöl
    az ehetire én is nagyon kiváncsi vagyok abbol már sokminden leszürhetö, a psp gyártás is felgyorsult, ezen a héten én 150ezer psp-t várok
  • CHEAPBOY
    #329
    Nem, errol meg sem hivatalos szamadat sincsen, sem pedig nyilatkozat (a Sony reszerol, mint buszke kihivotol:O)
  • CHEAPBOY
    #328
    En nem tudok rola, hogy valaha is mondtak volna hogy Ausztraliaban Maciusban jon a DS. csupan a sajto meg varta marciusra meg a spekulansok. Semmi valtoztatas nem tortent. csupan elobb jon mint arra szamitottunk, hivatalos allaspont most hangzott el eloszor.

    S nem tudok (meg) arrol hogy a PSP megelozte e volna a DSt. Az eheti adatokra kivancsi vagyok, pl. japanban mi tortenik. De nem hiszem hogy barmi is fenyegetne jelenleg a DS tronjat. Ok ott mar csak ilyen alternativ nepek.:)
  • Banyapapa
    #327
    Már le is verte eladásban a PSP?
    De, mik vannak az eredeti terveikben?
  • Vers
    #326
    szerinted mért változtatnának az eredeti terveken?
    nemfogy ugy a ds ahogy szeretnék
  • CHEAPBOY
    #325
    s szerinted ez igy is van? Semmi jel sincs arra hogy a DS eladasok megcsappantak volna. a PSP meg hol torekedik fel, de komolyan....
  • Vers
    #324
    jo akkor irok a DS-röl

    mai hir hogy a DS ausztráliába 1 honappal elöbb jön ki, ennek mindenki orül...
    csakhogy ez azért van mert japánban a ds eladás nagyon megcsappant, a psp feltörekvöben van és a nintendo kapott kis pofont, ezért a megmaradt ds-eket minél elöbb el akarják szorni, ausztrália meg közel van...:D
  • radeer
    #323
    vers :
    Te itt nagyon hajazol a PSP-re, de mondjuk ez itt egy DS fórum.
    Itt arról írnak mi a hír DS-re, milyen dolgok vannak meg ilyenek.
    Szerintem Te rossz fórumra írkálsz ;-)

    PSP
    Ide tudsz firkálni a dolgaidról...+ a Sony üdvöskéjéről

  • CHEAPBOY
    #322
    de... pl... memory stick, ami dragabb mint az SD card...
  • Vers
    #321
    de a psp-hez nem kell semmi hogy lejátszon egy nyomorult filmet:D
  • radeer
    #320
    Nem semmi, ha nem kell a DS-hez Movie Player hanem elég ez a kb. 8-9e-be kerülő cucc hozzá és mindenféle konvert nélkül le fog tudni játszani MPEG-4 + mp3-at akkor ez a cucc agyon ver mindent.
    Szerintem ezek után aki PSP-t vesz csak GFX miatt annak úgy kell :)
    Ez a cucc nem véletlen áll az eladási listák élén...
  • Eltergo
    #319
    Nintendo DS-en MPEG4 videok és Mp3 zenék.
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=27704
  • CHEAPBOY
    #318
    nem is probalja senki sem osszehadsonlitatni technikailag a 2 geőet. a DS erossege az ujszeru jatekelmenyben/iranyitban rejlik.

    Emiatt veszik, nem a tudasa miatt. S emiatt nem iskell/lehet osszehasonlitania 2ot. Aki ezt teszi, buta. S mint sok helyen lathato megprobaljak hasonlitgatni oket.... nonszensz. Ennyi erovel fikazhatnank a N64et is hogy mennyivel szarabb mint egy Ps2.
  • Vers
    #317
    erröl beszéltem, elöbb nézd meg aztán ocskáld

    a DS-ben nincs grafikus proci , a föprocesszor számolja a grafikát meg mindent, nyomorult 120e háromszög másodpercenként hát kiba LOL

    psp-ben 3 proci van , ja és 30 milla háomszög

    200-szor gyorsabb a psp
    szemléltetésként ez több mint ami a ps1<>ps2 között van

    nem is értem hogy meri valaki összehasonlitani a 2 gépet, generácionyi különbség van a kettö között, akkor lesz szar amikor majd leesik a szemellenzö és rájöttök a szomoru valoságra hogy rossz lora tettetek
  • radeer
    #316
    Jó ez a kép, de legalább rajta vannak a témán.
    De jó :)

    Múltkor láttam TV-ben számítógépes játékokról műsort, és valami autós gémet nyomott tag DS-en.
    Meglepődtem mert tök állat grafikája volt. Azt hittem a képek alapján rosszabb lesz, de így hogy mozgásgban láttam ráment a kamera meg minden nagyon meggyőző volt.
  • Eltergo
    #315
    Erre kiváncsi leszek :)
  • UNREG
    #314
    Ne viccelj már, mikor volt az E3?
    Azóta fejlesztgettek még ezt azt, az IGN-en tesztelték elég sok játékkal, 4-6 óra átlag jött ki nekik.
  • Eltergo
    #313
    Hát a E3-mon nem igy volt.
  • UNREG
    #312
    Milyen két óráról beszélsz? Az urbán legend, a tesztek szerint átlag 4-6 órát bír.
  • Eltergo
    #311
    Lehet hogy szebb a grafikája a PlayStation Portable-nek de azzal a 2 órával nem érsz semmit :)
    A Nintendo DS-nek is elég szép grafikája van és igényes játékok vannak rá....Láttam PSP Underground rivals videot és elég gyagyi az egész....butitot játékok vannaj PSP-re.
  • Vers
    #310
    LOL

    talán elöbb látni kéne a PSP-t is élöbe és csak azután kéne véleményt nyilvánitani

  • CSOCSO
    #309
    nekem tetszett eloben a kis DS>. nagyon is.. eloben nagyon jo grafikaja van.. oke nem egy psp . de a kepekkel ellentetben jo!
  • CSOCSO
    #308
    kell meg a cuccos?
  • koryne
    #307
    Én soha nem az alapján döntöttem, h hogy néz ki :) Majó, számít a design, de az is legalább annyira "menő" dolog, h egy tácsszkrínnel nyomulsz, mint a PSP kinézete!
  • CHEAPBOY
    #306
    Na sorold azt a sok embert:)))
  • Eltergo
    #305
    Hát pedig a kinézetével nincs semmi gond.
    És én arra gondoltam hogy milyen jó rajta a játékok.
  • UNREG
    #304
    "most élőben látam milyen a DS sokkal jobban tetszik"

    Ez érdekes, mert eddig mindenki, aki élőben is látta, akkor döbbent rá, hogy ez még annál is gagyibb, mint ahogy a fényképen látszik. :))
  • Eltergo
    #303
    Egy kedves ismerös megmutatta nekem a Nintendo DS-T.
    Idáig PSP-re szavaztam de nhogy most élőben látam milyen a DS sokkal jobban tetszik...nem beszélve arról hogy a PSP 2 órát bír a DS meg 10 órát :-) különben is Nintendo párti vagyok...ha már annyira jáccani akkor PC-zek egy kicsit.
    Nintendo egyedi, szuper játékokat készit. nekem van PS2öm szinte minden játék amivel jáccotam nem jött be annyira mint egyes Nintendo GameCube játékok. 1-2 kivételel.
  • Anubys
    #302
    Ne feledd, hogy a kínaiak mindent devkitnek neveznek, meg azt is, aminek a manualjában leírják, honnan tudsz romokat tölteni rá... :)
  • guardian hero
    #301
    Tényleg :)))
  • CHEAPBOY
    #300
    na akkor ennek sincsen mar akadalya:)
  • CHEAPBOY
    #299
    Hát N64en:DD
  • guardian hero
    #298
    Devkitek nyilván voltak már a DS megjelenése előtt is, min fejlesztették volna különben a játékokat? :)
  • koryne
    #297
    Hááát, ez tényleg nagy még egy "pindurit" :D