24434
Nintendo DS/DS Lite
  • Green Dragon
    #376
    Még több RTS játékot akkarok :)
  • Banyapapa
    #375
    Itt is ittvan

    http://www.gamefront.net/

    Alul,ja valaki lefordithatná azt a Konami filmet:P
  • Green Dragon
    #374
    Remélem ez is igaz
  • Banyapapa
    #373
    Nemtom:P

    http://gba.n64europe.com/
  • radeer
    #372
    Végre lesznek RTS-ek, hisz a tollal ( vagy mi a hivatalos neve )könnyű lesz kezelni , meg kijelölni csoportokat ... végre !
  • Green Dragon
    #371
    Hát ez király!Remélem igaz!
  • CHEAPBOY
    #370
    Hmmm, ez megbizhato oldal?
  • CHEAPBOY
    #369
    holnap-holnaputan.

    +1 tartalek meg marad, igy aki ugy erzi esetleg eljott az ido DSre, dobjon mailt.

    [email protected]
  • mb66
    #368
    Hubaz, ez komoly? Azonnal kell baze' !
  • Banyapapa
    #367
    http://www.sengamer.nl/artikel.php?id=394
  • Eltergo
    #366
    Unatkozott :-)
  • Green Dragon
    #365
    Cheapboy az NDS-ek mikkor jönek már meg????????
  • Green Dragon
    #364
    Nem az én pénzem volt ugyhogy nekem mind1 :)
  • Eltergo
    #363
    Unatkozok a ember...ahogy 2 japán gyerek a PSP-jét 10x nekiváta a földnek és kocsival átment rajta aztán meg eladta :D
  • CSOCSO
    #362
    bestbuyban talaltam:


    :(((
    eloben nagyon durva volt.. nemtom mivel karistoltak ossze de rohadjon le a keze!!
  • Green Dragon
    #361
    Remélem tényleg megfog jeleni :)
  • Banyapapa
    #360
    http://gba.n64europe.com/index.php?id=3184
  • Green Dragon
    #359
    Tudjátok mi kéne a DS-re?Egy Age of Empires-re hasonlitó stratégiai játék!
  • radeer
    #358
    Hát én + várom míg lesz írható kártya tuti, ahogy elnéztem már rajta vannak a flash kártyát gyártó arcok.
    És ráadásul Movie Playerem is jó hozzá, tehát azt sem kell már vennem legalább...
  • Seth
    #357
    Nekem amúgy is mindegy....egyiket se tudnám fenntartani a fizetésemből...:(
  • CHEAPBOY
    #356
    Ahogy telik az ido, egyre tobb jo jatek lesz ra, ez igy mukodik. Ez handheld Nintendo, amottan pedig nincsen gond a supportal, hany PSP projektet is jelentett most be a Konami?:D
  • Seth
    #355
    Jó mindegyik....de csak ezekért nem vennék DS-t.
  • radeer
    #354
    Láttátok a Lost in Blue videóját DS-re?
    Hát aki kételkedett a gfx-ben az szerintem nézze meg az előzetest :
    Gamespot Media Updetes - Lost in Blue
    Jah és fenn van a Castlevania DS is.
    Castlevania az egyik kedvencem volt GBA SP-n :)
  • guardian hero
    #353
    Az a baj mire USA-ból normális futárszolgálattal megjön, ugyanott vagyok árban mint az EU változattal, de legalább a garanciát sem tudom érvényesíttetni ha neadjisten valami gond lenne. Ha meg ócsó postával rendelem jó eséllyel ráraknak vámot, meg a postás bácsinak is megtetszhet a csomag, ha meg mégsem, hát kettéhajtva gyömöszködi be a postaládába.
  • CHEAPBOY
    #352
    EN az USA valtozatot oreferalom, leven az megolcsobb, sot az ausztral szinten Palos DS meg annal is olcsobb... megint jol megkaptuk az EU arat, de a PSP se lesz ezalol kivetel, az is tuti.
  • guardian hero
    #351
    Majd veszünk Bécsben, mint a régi szép időkben a gorenjét.
  • Ramza
    #350
    Semmi gond, nem is az lesz a baj, hanem az, hogy még ennél is drágábban fog kijönni nálunk :(
  • orkenyid
    #349
    ja, bocs :D
    tényleg eléggé elszámoltam :D
  • CSOCSO
    #348
    ez a haromszog pazmeg ez kesz:) )a ps1 is haromszot tobb 3szoget tudott mint az N64... es kit erdekel???
    kepeken az NFSu DS nem olyan ronda. .nehol az aszfalt pixeles.. de mas jatekokbol kiindulva: eloben ketszer szebb mint kepeken! az elobb neztem meg eloben a mario DS-t... hat nemsok baja volt a grafikanak...oke nem egy PSP "reklamgrafika" de nemsokkal marad el...200szor erosebb:)))))))))))))))))
    ez loller... papiron esetleg felszorozva.. de azonkivul nemsok eleme birja kraftal azt hoghy tenyleg annyival erosebb legyen.. azert mert tud ennyi annyi haromszoget..attol meg nem erosebb 200szor..
    grafikailag 2 szer szebb.. MAXIMUM!nemtobbszor!!!
  • CHEAPBOY
    #347
    Picit elszamoltad, ergo 38-40.000ftert lehet majd DShez jutni, hazankban, hala a fasza hazai supportnak (szornyen gyenge, s meg az arazasaik is rosszak) 45-50.000ftos arra lehet szamitani....
  • Ramza
    #346
    1 font 350-360 forint.
  • orkenyid
    #345
    Itt van infó az európai megjelenéséről!
    Március 11-től lehet majd £99-ért (~30.000 ft) kapni.
  • orkenyid
    #344
    de azt tegnap írtam :D
  • Kaplan
    #343
    hehe
  • CHEAPBOY
    #342
    vagyis ma:P
  • orkenyid
    #341
    holnap akkor kiderül...
  • orkenyid
    #340
    topic up
  • CHEAPBOY
    #339
    "NoE have announced they will hold a Press Conference in Paris on January 27th at 15:00hrs

    The conference will inform us of the NintendoDS release date, Price and launch list for Europe.

    "
    www.cube-europe.com

    Vagyis megtudunk mindent Januar 27en az Europai DSel kapcsolatban.
  • CHEAPBOY
    #338
    En 35-42000ft kozott szabnam meg az arat. Pozitiv elojel az arat tekintve hogy az Ausztral (s Palos) gep 112Euros aron fog kijonni februar vegen. HA ez megoldhato lesz (lenne) hogy akkor nalunk is 110 euro a bolti ara az remenykedesre adhat okot, hogy meg olcsobb is lesz mint fentebb saccoltam (demo jatekkal mert az is lesz melle).

    Persze 110euro ugye 2800ft durvan, azert ezt az arat hivatalosan ne is remeljuk, leven a Hivatalos MOi forgalmazo nem tudom milyen arakon kapja a gepeket, egy biztos nem tul jo aron, eleg csak megfigyelni a Cube/Advance arakat, ami ugye 100 Euro, vagyis 25000ft lenne (ami ma mar onhatalmulag a MM , Saturn, stb ad ezen az aron, de ez csak igy tarthato, ha nem a MOi forgalmazotol veszik/vagy buknak a cuccoson, leven a viszonteladoi ara szamlasan afa nelkul, 25000ft (tehat tobb, mint a kulhoni boltban amit a vasarlo fizet erte).. erre meg rajon az afa, s az mar ugye nem 100 euro,.... a megkovetelt/ajanlott eladasi aruk is 30 korul mozog...., namarmost ezt hogyan hozzak ossze gozom sincs, mindenesetre NIntendo teren ha a hivatalos uthoz ragaszkodik az ember olcson, UNios aron ne is almodjon a gepekrol).

    Bar hala az Unionak nem kotelessege sem a boltoknak sem a vasarlonak bejarnia a joval dragabb hivatalos utvonalat, leven az egesz Uniobol lehet vasarolni/beszerezni. Ha az arszabas igaznak bizonyul, mint eddig is lathato volt a masik 2 maisnanal, nem leszek rest kulhoni normalis aru beszerzo utan caplatni. Erdekesseg hogy a Sony viszont kepes normalis Unios arakat megszabni a gepeknel itthon is... a nagy N miert nem? Persze ne kezdjuk el a nagy Nt szidni, igazabol ok idehaza nincsenek is, egy masik nem magyar ceg intezi az itthoni dolgokat, elegge szivatos szabalyokkal, rendszerrel... akiknek nem is a fo profiljuk a Nintendo jatekok... sajnos nagyon kellene meg a fejlodes a magyar forgalmazasban ahhoz hogy kulturalt rendszerrol beszelgethessunk.:/ Nem csoda hogy a MMban, s ehhez hasonlokban minimalis Nintendo termekkel talalkozik az ember. Ok sem eszik meg ezt a rendszert.
  • Sheltem
    #337
    Tudom, hogy hülye kérdés Cheapboy mert pontosan nem lehet tudni, de mégis nagyságrendileg erösen megsaccolva kb mennyibe fog kerülni a ds?