253
  • Qwerty4
    #253
    igen, hátába lehetett kerülni és az x-rayel a fejére célozva kellett kábítani...aznap már rájöttem mit kell csinálni, azóta meg ki is vittem a CW-t, sőt még egy másik játékot is :) de azért kösz
  • NRK
    #252
    Hú, de veszett régen toltam ezt a játékot! Haloványan úgy emlékszem, azt a manuszt el kell kábítani, akkor lehet elszedni a ruháját, vagy valami ilyesmi. Úgy rémlik, valahogy a háta mögé lehetett kerülni. Talán valmi szellőzőnyíláson keresztül, de ebben így 1 év távlatából már egyáltalán nem vagyok biztos.
  • Qwerty4
    #251
    Na sikerült elakadnom, egy Twins nevű pályán vagyok, ott támadtak rám a különleges katonák, sztem őket nevezik itt Spetsnaz-nak.A feladat az, hogy keressek meg egy törött karu (broken arm) Spetsnaz-t, majd bénítsam meg.
    Az egész pályát végigjártam, megöltem egy kivételével az összes Spetsnaz-t.De ha azt a maradék egyet kinyírom akkor vége tér a játék, tehát ő a törött karu fickó.Próbáltam a közelébe férkőzni és leütni majd injekciót adni neki, de nem jelenik meg a gomb amivel leüthetném és a pályán nem találtam altatólövedékeket.Na most itt mit tegyek?

    Bár kevés az esélye, hogy valaki segítsen, mert ahogy látom nem nagy gamer kedvenc ez a darab.
  • Qwerty4
    #250
    Ennek hány része van, 23???
  • NRK
    #249
    E fönti őrszobában 2 kamerát tudsz vezérelni. Válts köztük, és akkor lehet azt az alsó ajtót távirányítással kinyitni.
  • rcsaby
    #248
    Én is itt akadtam el #246.Mi a megoldás?HELP
  • NRK
    #247
    Hú de nagy itt az élet...
    Na de azért elmesélem, hogy azt hiszem, sikerült befejeznem a játékot. Bár a fene tudja. Valahogy furán végződik, más játékoknál ilyenkor be szokott jönni a credits, vagy gratulálnak a befejezéshez, vagy valami. (The Curtain Falls pálya.) Itt függetlenül attól, hogy az udvaron kinyírom, vagy csak elkábítom Barinsky-t, egy befejezetlen monológ után visszadobnak a főmenübe. Na most akkor ez a vége, vagy eltoltam valamit, és próbálkozzak még...?
  • NRK
    #246
    Elakadtam nagyon, segítség!!! Csernobil, atomerőmű, Follow the Leader pálya. Az első részfeladat, Szonja odakísérése a biztonsági ajtóhoz megvan. Az ajtó persze zárva. Újabb részfeladat: az ajtó kinyitása a biztonsági szobából. Fölmegyek a függőfolyosókon a turbinaterem sarkába a biztonsági szobába, és ott nincs semilyen kapcsoló!!!! Csak terminál van, de azzal csak a biztonsági kamerát lehet kapcsolgatni, ajtót nem nyit. Mi ez? Végzetes szkripthiba, ami miatt nem lehet végigtolni a játékot? Vagy rossz helyen keresgélek? Van egyáltalán valaki, aki sikerrel végigvitte a Cold Wart?
  • NRK
    #245
    Ha X-200-asod van, nem fog futni rajta a játék. Patch-et se várj, nem foglalkoznak vele. Az én Radeon 9600-asomon finoman megy.
  • bauer15
    #244
    valaki nem tudna segíteni
  • bauer15
    #243
    segítség
  • Don Csiccsi 13
    #242
    Sziasztok. Meg tudnátok mondani, hogy hogyan lehet kicselezni a cold warnál, ha indításkor valami OpenAl baromságot ír ki. A grafikus kártyával lehet a baj vagy mivel ? Tippek
  • bauer15
    #241
    help
    adjatok egy rohatt linket ahol van végigjátszás
  • bauer15
    #240
    nem lehet semien embert kilógatni
  • grebber
    #239
    Ezt direkt csinálod!! Ablakok = Ki kell lógatni a faszit az ablakon.
  • grebber
    #238
    Ezt direkt csinálod!! Ablakok = Ki kell lógatni a faszit az ablakon.
  • bauer15
    #237
    rájöttem arra hogy a piros csávot be kell vinni a vc be kapok egy kódszámot és most mt kell csinálni az ablakokat még mindig mutatja a térképen
  • grebber
    #236
    LOL én nem tolom a game-el majd csak később kezdek bele de a kérdésből egyértelműen kirdül!!!

    "egy olyan helyen akadtam meg ahol a térképen mutat egy piros embert" gondolom erről a piros ról van szó!
  • bauer15
    #235
    mien faszit ?
  • Glpetyus
    #234

    Ki kell lógatni a faszit az ablakon.
  • bauer15
    #233
    segítség
  • bauer15
    #232
    segítsen valaki én is itt vagyok és foglalja a helyet de nem akarom letörölni mig végig nem vittem
  • lalakov
    #231
    egy olyan helyen akadtam meg ahol a térképen mutat egy piros embert aki egy számítógépes szobában van és mitatja a vécéket oda elvittem az embert de mutat még a térkép ablakokat mit kell csinálni ?
    segítsetek kösz
  • Atika :o)
    #230
    koszi
  • grebber
    #229
    Crack!
  • Atika :o)
    #228
    sziasztok valaki fel tudna dobni a cracket valahova? visszaolvastam ott lattam egy linket de az nem mukodik elore is koszi
  • grebber
    #227
    Nincs az mint a bétában hogy az őr melett állok kb fél méterre és mintha ott se lennék?Mert ez kurvanagy hiba.Remélem a fullban nincs benne.
  • zachi
    #226
    király a game
  • Csuhai G
    #225
    Részletes elemzést! :)
  • Istencsászár
    #224
    Most szemezgetek vele:) de valszeg majd csak a Comended után...
  • Maxtreme
    #223
    Mondjuk a Condemned miatt nekem is jegelve lesz 1 kicsit a project, de utánna.. :] :)
  • Shep
    #222
    Nem rossz, csak én az x-edik pályán elakadtam, szerintem vmi bug lehet és nem volt kedvem előről kezdeni, hogy akkor hátha jó lesz, így aztán ...
  • Maxtreme
    #221
    nemtudják mi a jó :Ð
    Online/offline tesztekben 1ébként eléggé lehúzták a cuccost. Nekem minössze a ragdollal vannak problémáim. Úgy dől az ember mint a kartonpapír :D
    Mondjuk azt is vegyük figyelembe, hogy 1 abszolút kezdő csapat első próbálkozása ez az alkotás :-)
  • Csuhai G
    #220
    Aham!
  • Örm
    #219
    Ez olyan Splinter Cell stílusú játék?
  • grebber
    #218
    Ejha ahogy látom keményen kettőnket érdekelhet a game?
  • Maxtreme
    #217
    köszi.
    Müxik jól. :-)
  • grebber
    #216
    !!CRACK!! (yousendit)
  • ThugEdge
    #215
    huh hát nemtom,én ezért lehúztam a kábelt ahogy köll,de nem érte meg bemászni az asztal alá:)
    sztem rohadt unalmas béna sc copy
    de hát izlések és pofánvágások
  • [HUN]FaTaL
    #214
    nm:)