172092
  • OrionHungary
    #168208
    anyád pl szerabbul helizik mint ahhogy szakszizik te retardált istenbarma
  • Fujiryu
    #168207
    Nem a technikájával van a baj, hanem a csapatintegrációs képességgel :)
  • Fujiryu
    #168206
    Nem szeretem a trailereket.Mindig lelövik a film poénját.
  • gbc csabika
    #168205
    Nekem is ilyen van és imádom, ezzel nyomom FSX-et:)
  • gbc csabika
    #168204
    Amennyit te játszol, 3x jobbnak kéne lenned. Az az igazság, hogy szar vagy:) Láttam már sokkal jobbat, nem is egyet.
  • havercsotány
    #168203
    te mindenbe beletrafáltál
  • eugabesz
    #168202
    Finoman fogalmaztál.Publikon sz@rnak a commanderre...
  • atomboy
    #168201
    1. Tud.

    2. Tud, de publicon nemigen hallgatnak a commanderre.
  • Metts
    #168200
    egy commander tud térkép alapján tüzérséget hívni? Tehát kijelölök egy helyet és ott bombáznak, nem kell oda futnom és onnan hívni...

    Továbbá tud squadokat küldeni? Tehát a squdoknak parancsolni hogy menjenek oda...
  • nandorb
    #168199
    azt hittem eloszor hogy vmi. baszkodas,de latom jo filmnek tunik... majd 00.00 megnezem:)
  • havercsotány
    #168198
    tegnap néztem meg király

    A drogos marihuána termesztő figura kurva jól játszott szerepét ,meg a többi is.
  • joebacsi
    #168197
    Bocs, de kiszedtem ezt a hozzászólásod, mert a sok embedelt videó lelassítja a topikot. Legközelebb max 2 embed, többi linkbe pls.

    Ja és nézd meg ezt:
  • havercsotány
    #168196
    nem szokásom lelépni ha igen az azért van ,mert van jobb dolgom is .kecsegduda vagy
  • eugabesz
    #168195
    A videótáradat nem akarod velünk megosztani.??
    Ki a f@szt érdekel,mit néztél ,mit nem??
  • McKenny
    #168194
    könyű esetek lennének
  • joebacsi
    #168193
    mekkeni jól helizik, csak minden egyébbel van nála probléma
  • joebacsi
    #168191
  • atomboy
    #168190
    Planet 51. Spanyol-angol. En meg neztem, de nem ertem, miert kell nagykoru felugyelet 12 even aluliaknak. Oroszlanykiraly horror ehhez kepest.
  • nandorb
    #168189
    angol? ha igen angol cimet is kerek:)
  • GBC SzedoPeter
    #168188
    51es bolygo .... rajzfilm,de jóóóó :)
  • nandorb
    #168187
    Mondjatok vmi. uj filmeket, unalmas az elet:(

  • GBC SzedoPeter
    #168186
    McKenny én játszottam veled párszor,de azért nem vagy akkora játékos,h. így fényezd magad.
  • mNzJean
    #168185
    Anno nálunk a jcsr-be volt pár igazán jó helis. Hofi Géza , Wolfguy , TpPeti , ha majd az ő szintjükön helizel akkor azt mondom mindenki el fog ismerni , addig meg inkább gyakorolj még egy kicsit .....
  • atomboy
    #168184
    Azt hittem, te is beraktad az kommentblockra az idiotat.
  • jappy
    #168183
    Hazudni rosz szokás!!! Apukád kérdezd meg!!!
  • Bogdogege
    #168182
  • JagFater
    #168181
    Takarodjál a helyedre...
  • McKenny
    #168180
    igen? az a két év alatt ahányszor találkoztam a 7th bagázsal publicon ( vagy singléba is benne vagytok?)hamarosan ragequit volt, egyedül boxer próbálkozott mindig pár percel tovább de aztán ő is disconectelt.
  • jappy
    #168179
    A másik meg, hogy miért nem a még nálad is szánalmasabb topicotokba irogatod a semmit mondó faszságaidat??
  • jappy
    #168178
    Úgy látom amit mondasz, még el is hiszed. Nagyon gáz!!! Az hogy két évig nyomtad singlepleyerbe nem publikolás. Aztán meg, hogy játszottál három-négy wart pár láma ellen nem nagy dicsőség hidd el!! Te akarod itt osztani az észt az meg egyenesen szánalmas...!! A helitudásod is alap amit már 10ből 8an bárki megcsinál. Te erre alapozod a bf tudásod?? Ne röhögtess már!!:-)
    Hülyeeeegyerek:-))
  • havercsotány
    #168177
    na szép napod már nem lesz
  • HTS s3rg1nh00
    #168176
    reggelt punciak
  • zebrock
    #168175
    te mekeke , te egy primitív fasszopó kis buzi csíra tirpák vagy.fingod nincs a heliről a bf-be!
  • Manoboy
    #168174
    Azért remélem tudod, hogy saját magadat minősíted ezzel. Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy nem mered felvállalni a Public szervereken saját magad.
  • Seat
    #168173
    Pffffffffff...
  • McKenny
    #168172
    te csak a felszinét karcolgatod annak hogy "hogyan is kéne játszani béfet" szval, meg ki a fasz érdekel hogy 1 kört végig tudtál kempelni PUBLICON?énis ott játszottam 2 éven keresztül,senki se szerzett magyarországon több aranymadált tőlem szval ne nekem okoskodj
  • nandorb
    #168171
    epp az basz fel hogy olyan idiotak viszik el a helit meg csak zaszlot huzni viszik... tegnap kivolt mindenki akadva mert volt normalis pilottam. Gulf of Oman palya Mec-es oldal az Amcsisok nemtudtak megmaradni a szarazfoldon... kb. az a baj hogy sok olyan idiota van aki 1 helire ha TV-t ra lovi ne kattintgat hanem azt gondolja maga a raketa eltalalja... meg nem hinnem hogy alreggel megtudsz talalni... azt tekintem normalis pilotanak aki normalisan ratartja az ellen jarmure legyen az heli/aa tank barmi... az mas, hogy pl. mostanaban neha megakaszt a TS3-as es a lagtol elmegy a raketa.
  • McKenny
    #168170
    örülj neki hogy ilyenek is vannak, és ha mondjuk mindenki csak úgy játszani mint te? akkor milyen kádéd lenne? kapnál járművet?(szökőévekben)
  • McKenny
    #168169
    attól hogy mckenny nevű játékost nem láttál veled egy szerveren...attól még fakenickel játszhattunk eggyütt:)
  • nandorb
    #168168
    szt. a gazdaja rosszul allitotta be,tul erzekeny.