172092
  • Herold
    #169131
    Ánusz mekkeninek nincs is élete.
  • Bala10
    #169130
    élethez? nemár! maradjon csak a bf2nél. :)
  • nandorb
    #169129
    Ha mar imadkozzol akkor imadkozzal,kenny-ert is hogy kapjon a nyuszitol eszet az elethez.
  • Bogdogege
    #169128
    Csak össze raknak egy normális játékot végül is a 3 lenne a 2 folytatása , ez a bc2 meg egy butított konzol port szar ,szemét semmi köze a eddigi Battlefield-hez .

    Imádkozzunk
  • Beers
    #169127
    Szar lesz, fogadhatunk is (csak nagy tételben)!
  • eugabesz
    #169126
    Már nálunk is lehet jáccódni,CQ mód egyenlőr,várunk mindenkit.Még Schrank-ot is. [IRAM] clan server HUN
  • schrank
    #169125
    most már jó enne ha csinálnának mindegyik játékból (bf,cod,cs,...) egy sniper epizódot és a sok gyökér aki azt hiszi hogy ő a szupercélzógép játszana inkább azzal ...
  • Gyuszopapa
    #169124
    Meg attól hogy 16 fő van csapatonként még mindig úgy érzem hogy hiányzik a commander pl.:rush-nál mindenki szalad védeni az egyik helyet addig a másikat simán aktiválják,tehát nincs aki a squadokat összehangolja.Avval hogy megszüntették csak a sníper kasztot erősítették a mortallal.
  • McKenny
    #169123
    akkor csak pedo vagy xD
  • Gyuszopapa
    #169122
    A bc2 után már nem reménykedem benne hogy nem konzolport lesz.Esetleg 8 magos proci lesz az ajánlott,4 meg a minimum.Ha nincs klánba az ember ez a bc2 egy nagy katyvasz.Szóval publikon a bf2 még mindig ver minden játékot csapatmunka összehozása szempontjából,sajna.Az hogy hány játékos játszhatja nem merem megjósolni mert hát a bc2 is csak 32 játékost bír el,hogy ez a portolás miatt van-e így azt nem tudom.De ha 64 főnél kevesebb lesz akkor visszafejlődünk mert hát a bf2 bírta símán a 64-et.Az akkor nem is igazi bf lesz csak ilyen cod majmolás.
  • schrank
    #169121
    a bf3-ról mit lehet tudni ? ugyan olyan fos lesz mint a bfbc2 , vagy lesz hasalás , nem lesz öngyógyulás, kommander, esetleg még járművek is lesznek benne
  • schrank
    #169120
    ímádom a latina-kat , ők a zsánerem
  • Metalmilitiakid
    #169119
    figy a skype ot kurvára nem érdekli te milyen játékkal játszol mellette, ha tudsz velük kint asztalon beszélni akkor játékban is fogsz, csak pakolj össze egy konferencia beszélgetést, am a ts el akkor is jobban jársz, mert nem hallod mindenkinek még a lélegzetét is, mert gombnyomásra tud mindenki beszélni
  • tgary
    #169118
    Én kérdeztem a skype-ról.Működik a quake warsnál is?Kível tudok beszélni?A csapat minden tagjával akinek van skype-ja?
  • ruffirant
    #169117
    köszi a gyors választ
  • Metalmilitiakid
    #169116
    capslock jobbgomb a ponton vagy báthol és ott választhatsz hogy : attack, defend, move to, destroy, mine , az uav arty ... az meg kérés a commandertől
  • Metalmilitiakid
    #169115
    ezt a hájg topikba lécci
  • ruffirant
    #169114
    most kezdtem el nemrég bf2-özni és nem tudok rájönni arra hogy maikor csinálok egy csapatot akkor hogy tudom megadni célpontnak hogy valamelyik ellenséges zászlót támadják.tudom hogy láma kérdés de még újonc vagyok...
  • nandorb
    #169113
    Venom
  • McKenny
    #169112
    mash\daliant kaptuk korda ellen océn
    link
  • Bogdogege
    #169111
    ts
  • tgary
    #169110
    Sziasztok,nekem lenne 1 kérdésem.Én játszom ezzel a játékkal meg a quake warsal is,és az érdekelne lehet e skype-on keresztűl kommunikálni játék közben és hogyan?Még mikrofonom nincs és addig nem is veszek amíg ezzel nem vagyok képben.A quake warsnál így sokkal összehangoltabban lehetne játszani.Aki tud,legyen szíves világosítson fel.Előre is köszi
  • McKenny
    #169109
    #169105
  • Yan
    #169108

    igen :)
  • nandorb
    #169107
    honnet,tudod bazz? Ombre mien faszopo cigany lehetsz ilyen nickel...

    Nem ertem meg a pro miert a publikkal jatszik mertnem megy war-ozni.
  • Bala10
    #169106
    elfeledem o-kor o-kor, nemtudhat még újmagyarul ez az atom ókor

  • McKenny
    #169105
    én már 3, és eléggé lehozós szval csak nyálazzátok tovább
  • McKenny
    #169104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    16 éves,80 kilós cigányEMO

    egézségedre
  • schrank
    #169103
    már mint hogy neki első vagy nekünk első
  • Metalmilitiakid
    #169102
    picsába lehettem volna 1. én tán már 1 éve is vele játszottam egyszer :D
  • schrank
    #169101
    sejthettem, volna, a mocskos kis ribanc
  • nandorb
    #169100
    uh,szerintem mar vagyik rad,azert szolt be a voip-ba.:)
  • schrank
    #169099
    hogy kezdjem, nem akarom elkapkodni, félek hogy megijed
  • nandorb
    #169098
    aha,de majd meglatod mikor megismerkedtek ugyebar:) ha mar ismerkedni akarsz Nokkel:)
  • schrank
    #169097
    kishordó ?! ilyen fiatal kora ellenére már ennyire öblös lenne ?!
  • schrank
    #169096
  • nandorb
    #169095
    kis hordo:) 11-eves kislany tanul beszelni BF-en keresztul.
  • Bala10
    #169094
    illényi katica [Full Download] 1800 Kb/s
  • schrank
    #169093
    egyszer mindegyik nagyi lesz
  • mackosajt
    #169092
    Mi lesz a nagyikkal?