172092
  • Kovács Erix
    #151688
    Öcsökös te mehet nyugotan a dilidokihoz meg ird már le hogy hol lkasz milyen város utca hézszám és akkor hivok oda neked egy rohammentöt oké!!!!!!!!!
  • koschwarz
    #151687
    hogy keveredtél ilyen helyzetbe?
  • JAG1
    #151686
    Biztos azért csinálták, mert virágot szedtél a réten...

    Tőlem is elszedtek az eddigi életem folyamán sztem 1-2 millát már, plusz 1 évig bevonták a jogsim, meg újra vizsga, de megvolt az oka.
    Akkor én sem szerettem őket, de ezt nyilván kinövi az ember...
  • n003
    #151685
    ??? részleteket képekkel iluskázva!!!
    :))
  • OrionHungary
    #151684
    mikor 19 voltam hat, kb. fejenként 110 kg rendőr vert össze úgy hogy még a földön is rugdostak, az én véleményem már szerintem nem fog változni. akit megbántottam a hsz-el attól elnézést kérek
  • n003
    #151683
    énsemértem :( valamit belebeszél magába és most átírja bedig úgyvótazjó ahogy..
  • JAG1
    #151682
    Miljen hejesirássy híbba ??????? :-)
  • MrYeti
    #151681
    hallod srác, szerintem sürgősen szólj anyunak, hogy vigyen el egy dilidokihoz, mert szerintem nem vagy teljesen beszámítható
  • n003
    #151680
    nemis úgy értette csak én ferdítettem vissza rá ;)

    Orka: amúgy nemvan igazad a zsernyákokkal kapcs :| amit leírtá az úgy baromság ahogy van az esetek nagytöbségében ;)
  • JAG1
    #151679
    A rendőrutálás már nem divat...
    Sok a gyökér köztük, ez kétségtelen, de lenne még vagy másik 20 alternatíva, amiért valaki rendőrnek áll...
  • havercsotány
    #151678
    ha rokon akkor nincs vele gond:D(elintéz minden)
  • OrionHungary
    #151677
    én meg aki rendőrt ismerek arra ráillik, tisztelet a kivételnek...
  • Kovács legény
    #151676
    Szüleim rendőrök voltak és oltári nagy hülyeséget írtál
  • OrionHungary
    #151675
    tudom megnyugvással töltött el mikor olvastam... csak egy kitérő volt... és persze gondolom vannak kivételek is...
  • Kovács Erix
    #151674
    Mi a gecit tumálsz te ki pöcs???
    Kusoljál csak
    Amugy Kovács Legény ki az a csunya gyerek a képen????
    És akik bezsoltak azok rohadjanak meg
  • Running
    #151673
    Köszi, de nem vagyok rendőr. A cikket egyelőre letiltottam, javítani kell még a helyesírási hibákat.
  • OrionHungary
    #151672
    Inkább ti utáljatok mint hogy tegyükfel egy rendőr legyen a családomban.
    nekem meggyöződésem hogy 5 oka lehet hogy valaki rendőr legyen:
    1. full hülye nem alkalmas semmi másra.
    2. rendőr családba született (köztudott hogy rendőrök gyakran egymással házasodnak, és rendőröket hoznak a világra. - az okait most nem írom le)
    3. ganyéra szopatták gyerekkorában és az átélt sérelmekért akar visszavágni.
    4. Szereti büntetlenül bántalmazni embertársait
    5. bűnöző életformát űz amit kolegákkal elsikálnak.
  • n003
    #151671
    mimeg téged de ezt ugye nem hangoztatyuk :DD
  • OrionHungary
    #151670
    há nem semmi az a 80 rongyos főnyeremény
  • OrionHungary
    #151669
    váááááááááááá running yardon dolgozik? báááázzzzzmmeeeeggg de rühellem a rendőröket
  • n003
    #151668
    és mikor tolod ide a szavazzatok KL-re linket?? :DDD
  • Beers
    #151667
    :D
  • Kovács legény
    #151666
    :D
  • #151665
    Hát ti tiszta hülyék vagytok! Csak olvasgatni járok ide, de szarrá röhögöm magam. Ja meg az ilyen hülyéken is mint ez a kovács legény... illetve fiú
  • JAG1
    #151664
    Hihi...
  • Kovács legény
    #151663
    az perm ban és nem /ban
  • havercsotány
    #151662
  • Zerénd
    #151661
    Azé me egyszr jól beszopattam a társaságot, nem azt jelenti, minden hüJegyerek én vagyok. :DDD Most is csak két regem van, ez és a CoR Zolly. Meg ugyi a Ts Zolly volt, ami perban alá került. Emlékére kérném mindenkitől az egy perces néma írogatást. :(
  • havercsotány
    #151660
    változó van egy két magyar szerver ami népszerü LA clan szervere meg még az shs,pyro,sky ezek infrantik
  • BladeW
    #151659
    Sziaszttok mult heten vettem meg a deluxe-t, es erdeklodnék a magyarok melyik serveren tolják? (Eddig private ranked serveren nyomtam, es ott talalkoztam a legtobb magyarral)
  • tutituti
    #151658
    Ok.köszi mindenki.Ha nem sikerül mondom mit írt ki.
  • MrYeti
    #151657
  • Kovács legény
    #151656
    És mit ír ki a PB? Valszeg frissíteni kéne ehune
  • gbc csabika
    #151655
    Én meg má aszittem hogy Te a gépedet is eladtad, annyira nem látni sehol:)
  • havercsotány
    #151654
    a multihack-et kikapcsólta? én is mindig azzal szívok
  • tutituti
    #151653
    Mivel csak olvastam eddig a fórumot,de gondoltam írok is.
    Hete megvettem a bf2cc-t 2000 azaz kettőezer Forintért.Tehát aki letöltöttel próbálkozik az vagy nagyon nem ért semmihez vagy nyagyon tud hinni.

    A másik problémám,hogy haver is megvette,namármost,Ő nem tud belépni egy szerverre se.Elolvastam FAQ-t de nem segített.Persze Punkbuster-rel van a gond.
  • aus
    #151652
    már 14 ? Akkor már csak 2 évet kell várnod, hogy játszhass a játékkal. Hidd el, hamar eltelik majd és addigra biztos kapsz bf-et 299ft-ért is. A magam részéről én már nagyon várom, hogy a scene oszlopos tagjává válj !

    ui: nem tudom, a mai állás szerint ki most itt a házigazda, de valaki banolja ki ezt a 14 éves öregurat !
  • Kovács legény
    #151651
    énsemnem
  • n003
    #151650
    éééénnuggyanneeeeem :| először Balára gondoltam de inkább a KL :DD
  • JAG1
    #151649
    Tevótá' :-)