172092
  • Fujiryu
    #152365
    Hat jah,utaltam is erdost mint a szart az elejen, amilyen vaskezu volt.De aztan csoves publicemberbol atnevelt csapatjatekossa(meg mindig emlekszem, hogy leosztott amikor maradtam kempelni egy pontot tamadas helyett.Kempelessel csak szart hozol a fejedre azt meeg senki nem akarja mondta), es a vegere egesz belejottem a jatekba.Igazandibol a legtobb magyar ujalapitasu klanbol az olyan emberek hianyoznak mint erdos akik kepesek iranyitani az embereket, meg az olyan jatekosok akik mellett fejlodni lehet es ezaltal tenyleg egy csapatta valni.Mert o pusztan a hangjaval elerte azt, hogy ne merjek mast csinalni mint ami a dolgom egy waron.
  • joebacsi
    #152364
    jah lehet, csúnyán kikaptunk, de az már nyár végén volt :)

    jcsrnek rohadtul jól jött ki a lépés a bfváltáshoz, pont bf42 végére pörögtek jobban fel, aztán összeszokott csapatként tudtak átlépni bf2be, sok öreggel, erdős-kornél-gaba trimvirátussal, gyorsan beintegrált friss suhancokkal, akik már helibotkormánnyal a seggükben születtek, és szanaszétszoliztatok mindenkit :)

    mi meg épp akkor próbáltuk a szokásos nyári inaktivitásból összegereblyézni a csapatot :)

    de ez már kib*szott történelem (hüpp-hüpp) :)

    najó, mászok vissza fejettágítani
  • Fujiryu
    #152363
    instantget :)
  • Fujiryu
    #152362
    Hat errol erdost vagy KLegenyt kell kerdezni.En csak a vitakrol tudok es hogy kik kozott es kb miert zajlott le, mert olvastam a forumlogokat amikor bekerultem es volt par homalyos utalas.A Hunzis vitakrol nem sokat tudok(a T-Nesrol tobbet), mert belso oldalrol torolve lett egy csomo tag amikor a HEGesek kivaltak, meg meg elotte is joparszor lett ember torolve, ugyhogy eleg sok hozzaszolas van gazda nelkul, ami neheziti az ertelmezeset.Tobbek kozott ez a kudarc vezetett arra ra hogy nem lennek jo bolcsesz es fordultam a termeszettudomanyok fele.Meg egyreszt ez nem is az en hataskorom mert akkor meg en nem is voltam itt, szoval ha erdekel a tema reszletesebben akkor kerdezd KLegenyt, o mindig szeretet beszelni :)
  • SigS
    #152361
    Vááá micsoda fain kis kötsög
  • SigS
    #152360
    Hö? Cigány aki mondja
  • Bala10
    #152359
  • Fujiryu
    #152358
    A beiktatasi unnepsegemrol, meg eleg ha annyit mondok, hogy Obamma beiktatasa max babazsurnak nevezheto utana.(a meltan hirhedt es mindenki altal rettegett RDHA klan ellen vetettek be eloszor.talan meg az is lehet hogy te voltal eletem elso igazi jcsr-es fregje)
  • n003
    #152357
    jó akkor a fúzsinak mehet egy ijjen békegalamb :D
  • joebacsi
    #152356
    csapatbakerülési kampány?
    basszus, erdőstől van még mit tanulnom :)

    amúgy még bf2 előtt, bf42 alatt megvolt már a szakítás
  • McKenny
    #152355
  • Fujiryu
    #152354
    Hallottam a konfliktusrol, meg az elotte levorol is.De aztan jottem en es mivel a csapatbakerulesi kampőanynal vilagbeket igertem lett vilagbeke.Meg minden flemkelto ingert a belso forumrol itt vezetek le aminek a plebs is orul a popcornjaval :)
  • joebacsi
    #152353
    nem, a mostani jobban tükrözi a személyiséged :)
    (édes ez a követelőzés :D)

    talán, ha kicsit értelmesebben viselkedsz...talán
  • HTS s3rg1nh00
    #152352
    az,hogy áprilistól buzi leszek:D!
  • HTS s3rg1nh00
    #152351
    te már voltál-én még nem...
    mi következik ebből?
  • Fujiryu
    #152350
    egy kerlek szepen szerintem segitene :) vagy legalabb egy szupcsy-szepcsyn konyi :)
  • joebacsi
    #152349
    persze, épp az volt a konfliktus forrása, hogy hunziék romantikusak voltak, és úgy gondolták, hogy akkor az egész jcsrnek is romantikusnak kéne lennie, és milyen már, hogy mégse :)
    ezért mondtam, hogy aranyosan találó a kkk (nem KK!) :)
  • Fujiryu
    #152348
    Akkor azthiszem kihagyyom a bf talit, mielott a csajok megtudjak kik jarnak oda.Bar a buzikat jobban szedretik allitolag, szoval ezt a problemat meg meg kell oldannom
  • McKenny
    #152347
    csinálj vmi szart oda berakom de kobra legyen
  • Fujiryu
    #152346
    En valami ugralo nyuszisat kerek ha lehet rendelni :)
  • HTS s3rg1nh00
    #152345
    "oda csak buzik járnak"
  • Fujiryu
    #152344
    Amikor en beleptem mar nem ok voltak a leader, vagy erdos es Kornel ordogi atveresenek vagyok az aldozataa :) Azthiszem kinvallatom oket a bf talin :)
  • n003
    #152343
    az ,50-s hovalett a tejirő?? :O :DD
  • McKenny
    #152342
    hogy kellett volna mondani?
    milyen néven játszogatsz? béfkettoba?
  • n003
    #152341
    majha :DDDD
  • Bala10
    #152341
  • joebacsi
    #152340
    hmm, én valami vivapalesztinalibrésre gondoltam, de ez is jó lesz :)
  • joebacsi
    #152339
    Komolyabbra számítottam, látom te is öregszel :(
  • Bala10
    #152338
    zollynak:D
  • schrank
    #152337
    zoli most mi bajod a dávid csillaggal ?
  • havercsotány
    #152336
  • Bala10
    #152335
  • Zerénd
    #152334
    Nem szoktam itt komoly lenni, de most az apád faszát szopd le te fasz!
  • joebacsi
    #152333
    találtam neked is egy jót :D

    ha rossz leszel, akkor ott is marad :P
  • schrank
    #152332
    9,2 alatt 100-on persze feri
  • schrank
    #152331
    esztet nem értem ?
  • Zerénd
    #152330
    Péntek alkotmybíroság épülete elött? :D
  • Zerénd
    #152329
    Valamelyik jó kOcsOg! :D
  • joebacsi
    #152328
    Aranyos, ahogy utalsz hunziékra :)
  • joebacsi
    #152327
    jah, lehet inkább más színbe kéne, hogy elüssön attól, ami a logóban van