172092
  • mesor
    #152645
    Nem kell bántani őket.
    Beismerem én voltam a hibás, mert a war elött felrobbantottam C4-el a jelentkezett 7th-s arcok gépét.

    Ne haragudjatok, inkább indítsatok szavazást, hogy a scene eldöntse mi legyen velem!


  • uwu
    #152644
    Majd én megmondom mi lesz.
    Olyan a mi klánunkban sosem volt, hogy aki jelentkezik meccsre nem jön el.
    Aki lejáratja klánt büntetést érdemel.
    Ezért az összes 7th-es ki van rúgva. Mivel egyedül maradtam, és semmi közöm az egészhez, megvédtem a klánunk nevét.
    Mostantól a 7th-t piszkálni emiatt senkinek nincs jogalapja.
    A klántalanná vált bajtársaim meg majd megoldják a gondjaikat
  • mesor
    #152643
    Főleg DonC!
  • Running
    #152642
    Mindenért az frx hibás, ha más hibázik akkor is. Szóval én azt mondom, az frx monnyon le!!!!
  • mesor
    #152641
    Azonnali szankciókat a 7th ellen!
    MOST!
  • Deqwator
    #152640
    szerintem szavazzunk ,hogy mi legyen a 7th sorsa!:D vagy ez már nem divat?:D
  • Boxer HUN
    #152639
    Valamiért éreztem, hogy ezt nem fogod kihagyni!
  • OrionHungary
    #152638
    Céges buli volt ammúgya nem vagyok egy nagy piás ez most így jött össze. Meg azért vezettem a listát a meccs folyamán nem egyszer, szóval nem csak mozgó célpontnak voltam fent az inf vitézek meg már formalinban úsznak a vitrinben akikkel találkoztam
  • Running
    #152637
    Nincs akasztás, értetlenül álltunk, ennyi. És pontosan tudod, hogyha szólsz időben el tudtuk volna kerülni ezt. Senki sem várt többet el.
    Azon csattan, aki megérdemli, mert tesz érte. De már azzal is több vagy, hogy ezt leírtad. Köszi a magyarázatot, legközelebb ezt kerüljük el valamilyen formában.
  • n003
    #152636
    "A felmerülő hibáinkat igyexem orvosolni és kordában tartani."
    nana te csak ne tarcsál semmitse a kordában!!! :DDD
  • Boxer HUN
    #152635
    - Nincs elfogadható magyarázat arra, hogy miért nem vonultunk fel, hülye kifogásokat meg nem akarok írogatni. A saját hiányosságomat meg tudom osztani, a többiek magán életébe nincs jogom beleavatkozni, és számon kérni sem, hogy miért nem ült le a gép mellé az előre meghirdetett időpontban: Negyedik napja reggel kilenctől este 6-7 óráig szinte nonstop töltök fel egy webshopot termékadatokkal, és a legkevésbé sem éreztem rá késztetést, hogy egy szinte "ismeretlen" pályán keringjek, mint gólyafos a levegőben. Az ingerlékeny hangulatom miatt sem akartam volna megsérteni senkit, akit ismerhetek... Most lehet engem megkövezni...

    - Ha másik két klánt kellett visszautasítani, akkor ők hol voltak? Miért nem lehetett elérni őket a meccs előtt?

    - Mivel tudomásom szerint nem volt legyártva taktika, 26on27 -ben is le lehetett volna bonyolítani.

    - Senkit nem hibáztattam azért, mert nem jelent meg egy tét nélküli meccsen. Ezek után sem fogok. Örülünk neki és minden tiszteletünk (7th) a tiéd (tiétek), hogy törődtök a közösséggel, de azért akasztani nem kellene minket, mert első ízben "aknára futottunk".

    - A lengyel meccset le ne mondd a 7th miatt. Bár ha jól emléxem minden gyakon és meccsen ott voltunk...

    - A felmerülő hibáinkat igyexem orvosolni és kordában tartani. Remélem kielégítő választ kaptál, és nem sértettelek meg egy szavammal sem.
    Vajon melyik klánon fog az ostor legközelebb csattanni???
  • n003
    #152634
    mondod ezt majdhullarészegen mikor minden második inf vitéz veled törli fel a piszkot a földről
  • OrionHungary
    #152633
    van hogy elszakad a cérna mikor azt látom hogy alacsonyabb a színvonal mint amit elvárnék
  • JAG1
    #152632
    Épp akartam írni. A múltkor is ez ment. "Áááá b+ ezt nem hiszem el... kész, vége...MÉRNEM MEGY ODA VALAKI?...Faszomat, hogy nem bírtok odagránátozni egyet...ÓÓÓÓÓ b+..."
  • JAG1
    #152631
    Navégre...
    Tényleg b+, hogy elvileg felnőtt emberek, mint a szarosseggű kétéves nyeretlenek úgy viselkednek...
  • n003
    #152630
    részegen a kényszerképzeteivel? :DDD
  • Running
    #152629
    részegen jött meccsre...jellemző
  • MrYeti
    #152628
    Lengyel v Magyar meccsel infók ITT. Keressétek a YETI HOSSZÚÚÚÚ (hozzászólását)
  • n003
    #152627
    baaazdmeg :DDDDD esküszöm azthittem Boxi az .. végig rajtad röhögtem tök kuss volt inf alatt a csenelbe csak te 'gügyögtél' hogy sallalala így meg úgy :DD
  • OrionHungary
    #152626
    én
  • Running
    #152625
    Ja meg szakadt a netem is 15 percre scud második körben. Szal...
  • Running
    #152624
    Én nem követtem tovább az eseményeket. Szandrának szóltam ő intézkedett. Nem érdekelt az ügy tovább, a meccset el kellett kezdeni.
  • n003
    #152623
    nem volt Boxi a gémen?? akkor ki volt aki Sallalallalallala-t szidta csenelkommanderbe?? :DD végig meg voltam róla győződve hogy ő az :DDDDDDD
  • Running
    #152622
    Tisztázzuk a tényeket akkor:
    2 héttel ezelőtt jelentkeztetek a meccsre. A fórumon a legutolsó pillanatig se volt egyetlen beírás se, hogy nem jöttök, vagy gondok akadtak. 1 órával a meccs előtt 8-an voltatok fent a TS-en, mikor rákérdeztem miért nem vagy a megbeszélésen. A csapat fele kb nem is tudott róla, téma se volt, nem is volt kedv.

    Eredmény:
    - ott álltunk a meccsen 30v23-ban 20:15-kor. 53 ember várt rátok.
    - Szartatok az egészre, Szandra hozott végül 1-2 embert tőletek, miután jeleztem neki, hogy mi a helyzet.
    - Két másik klán jelentkezését utasítottam vissza beteltünk címszó miatt, ha jelzitek időben a helyzetet nem lett volna ilyen gond, de ez sem történt meg.
    - Nem tudom az okát, mi volt ez a tegnapi megmozdulás a részetekről, de elég érdekes volt, azt meg kell hagyni.

    Azért egy értelmes magyarázatot megérdemelne szerintem mindenki mindkét fórumon. Szerintem...
  • OrionHungary
    #152621
    mi van?
  • Running
    #152620
    Ha van stabil háttér kiállunk a lengyelek ellen, ha nincs akkor nem, ugyanis ők is hasonlóan jó csapat mint az előző kettő.

    Én a saját csapatomért felelek, hogy meg legyen, ha esemény van, nem vagyok hajlandó a meccs előtt percekkel, emberek vadászni ts-en, msn-en hogy más csapatokat pótoljak. Ez vicc.
  • Boxer HUN
    #152619
    Ne csináld a feszkót!!! Ha nem tudod pontosan valaminek az okát, akkor feleslegesen ne kelts rémhíreket!!! Amúgy köcsög lehet, de faszkalap nem vagyok!
  • KáTéCé
    #152618
    Ránning által szervezett mafflaságokról le lehet lépni, csak a TK tiltott.
  • JAG1
    #152617
    Az, hogy van pár faszkalap, aki jelentkezik a mecsre, de szólni már luxus a gyökérnek, hogy nem megy...
  • n003
    #152616
    mivaaan?? :( :O
  • JAG1
    #152615
    Kösz b+ az érintetteknek, hogy nem lesz nemzetközi funwar...
    Bekaphatja az összes a faszomat...
  • n003
    #152614
    de hova lett a nép?? :O
  • Csacsy
    #152613
    Ránning jó kis game volt a tegnapi, az inf pálya nagyon bejövős, a conquesten ordast szoptunk, csak végén vettük észre h 29 v 21 volt :)
  • n003
    #152612
    asztírja testing :DD lol ijjen gumit egy rally autón nemláttam még .. ráadásul az autó sem homológ :DDD
  • schrank
    #152611
    én se vennék rá mérget hogy ez most ló-e vagy doberman
  • Boxer HUN
    #152610
    ...farsangra készül,... a szekrény meg bekaphatja a lólány álmát!
  • schrank
    #152609
    faterja biztos a Taurus-nál raktáros
  • Metalmilitiakid
    #152608
    jó régi de igen küldi a srác
  • schrank
    #152607
    addig ájjá féllábon
  • HUmanHunter
    #152606
    85.236.109.10:17467 HUNYADI server ip je. mindenkit szeretettel várunk! [FH2]