172092
  • JAG1
    #154525
    Höhh, UPC-nél az is számít, hogy a házba Pistike épp mekkora poreszt tölt full sávszélen...
  • koschwarz
    #154524
    összefoglalva, maradjunk annyiban, hogy eddig király voltam, és már-már unalmas volt, de most végre újabb kihívásokkal kell szembenéznem

    éljen a pozitív gondolkodás.

    kénytelen vagyok legalább 1mp-cel előre látni a jövőt
  • koschwarz
    #154523
  • koschwarz
    #154522
    konkrétan ez a jelenség, amivel most szopok, szerintem.
  • koschwarz
    #154521
    "Nálad lehet épp, hogy átdugtak egy másik switchbe, ami szar, vagy agyon van terhelve..."

    egyébként az a vicc, hogy azóta folyamatosan elmegy a net, sokkal-sokkal többször, szinte rendszeresen szakad meg...van egy olyan érzésem, hogy ilyen szempontból nem jártam jól (mert egyébként a 2x sávszélért most még egy 1000-sel kevesebbet is fizetek, hülye lettem volna kihagyni. ja, upc)
  • Kovács legény
    #154520
    annó bf2 1vs1 bajnokság vagy mijafasz volt a neve, ugyan ez volt a gondom.
    persze nem csak ezért vagyok szar:D
    de sokat számít, hogy kis utcákban mászkálva a sarkon kifordulva 1mp-vel hamarabb lát meg az ellen mint te, nem is tudom ki mondta már, hogy az ő szemszögéből nézve én tök más irányba lőttem...pff:D
  • Running
    #154519
    Sajnos Jag-nek igaza van, néha hiába jó a ping, ha egyébként fos helyen vagy. Nálam is hullámzik folyamatosan a találati arány, akár 1 kör alatt is. Van olyan, hogy 5 perc alatt olyanokat bead, hogy csak nézek, utána meg 10 percig 1 tár kell egy emberbe hogy elhasaljon. A kábelnetem addig volt jó és folyamatos, ameddig a 8 utcából ketten voltunk előfizetők. Aztán ahogy egyre többet kapaszkodtak rá a sáv-ra, annál labilisebb lett.
    Sokszor ezért van az, h Bf-ben meglepődik valaki, ha ledurrantják 1 lövéssel, pedig csak jól adja neki. Egyszer néztem xfire-en a Szandra játékát karkandon, és csak ámultam és bámultam, hogy mennyire jól bead neki minden találatot. Nekem pl fele annyit sem ad be, mint neki, hiába van folyamatosan jó pingem.
    Szal sajnos ez szolgáltató és net függő, és sajnos a szolgáltatón belüli elhelyezkedésed sem mind1.
  • n003
    #154518
    öregszik ;)) Beers csak tudja :DDDD
  • JAG1
    #154517
    Lószart, szar a net!!!!!444 B34!!!
  • JAG1
    #154516
    Füles ember. :-DD
  • Beers
    #154515
    Ezt hívják öregedésnek ;)!
  • n003
    #154514
    Bódog Szülinapot a "Halas"-embernek :DD
  • JAG1
    #154513
    Hiába jó a pinged, ha a csomagok x%-át eldobálja.
    Pont ilyen nekem a szarhugy DIGI...
    Foshalmaz az eszközök minősége, amit használnak és túl van terhelve.
    Vagy épp mint nálam ugrál a ping. Ha csak megpingelsz valamit nem nagyon zavaró, de játékban, mikor folyamatos a terhelés, 9-40-ig ugrál.

    Nálad lehet épp, hogy átdugtak egy másik switchbe, ami szar, vagy agyon van terhelve...
  • koschwarz
    #154512
    srácok, van annak valami ésszerű magyarázata, hogy miért vagyok ennyire gyökér, mióta 2x-es sávszélességre váltottam? mármint azon kívül, hogy nem tudok játszani egyáltalán :)

    ugyanazokon a gotland szervereken játszom, és mióta a váltás volt (de konkrétan onnantól), határozottan érzem, mintha mittomén fél másodperccel "lassabb" lennék, vagyis pl. 1vs1-ben szinte mindig alulmaradok, mert hiába látom tendenciózusan én azt, hogy 1000 golyót ersztek az ellenfélbe, ő elintéz egy-két sima sorozattal...és még a pingem sem változott, ugyanannyi maradt.

    egyszerűen tök olyan érzés, mintha az ellenfél mindig előbb venne észre és több ideje lenne reagálni, sokszor ráadásul én úgy érzékelem, hogy még előbb is elkezdek lőni. illetve így visszagondolva olyan, mintha az első lövéseim nem találnának, hiába úgy látom, és az ugye ezen a "szinten" pont elég...mindenesetre érdekes.
  • n003
    #154511
    a "profit" gondolatban kicseréljük "pistike"-re :DDDD
  • havercsotány
    #154510
    én megyek, de jelzem vér profi vagyok
  • Bala10
    #154509

    azt megnézném:D
  • Beers
    #154508
    Szerintem szólj Fujinak :D!
  • McKenny
    #154507
    Újra joinoltam esl heli 1v1be jövőhét keddtől majd elkezdek játszni.lesz új egér
    szükségem lenne gyakpartnerre főleg Dragon mappon
    annyi ügyes ember van itt ezt mondjátok
  • n003
    #154506
    nem pont erre gondoltam .. de a bétateszteres videók nagyrészén annyira ügyetlen emberkék láthatóak :|
  • uHs Gerzson
    #154505
    minek tesztelnél olyat ami csak egy butitott bf2 és csak a pénzszerzésre megy?
  • n003
    #154504
    mér van az hogy ijjeneket mindig a gyökerek tesztelnek akik még lőni sem tudnak? :O lehet ezért kapunk mindig egy rakás kakit?? :((
  • antigua
    #154503
    Ja most már minden világos !!!
  • mackosajt
    #154502

    Nagyon pihent.
  • Bogdogege
    #154501



  • antigua
    #154500
    HI all !

    Lenne egy láma kérdésem mivel csak most kezdtem el a BF2-t.
    Miért van az hogy állandóan kidob a szerverekről a punkbaster pedig le van töltve a frissitése is ? Illetve mi ez a punkbuster egyébként ?
    Bocs a lámaságért !
  • uHs Gerzson
    #154499


    BF Online, csak Koreában.
  • schrank
    #154498
  • n003
    #154497
    me én csak egy ágrólszakatt núb vagyok
  • schrank
    #154496
    neked mé nícs zsemmi a neved mellet
  • n003
    #154495
    és ahogy elnézegettem jancsika is aktív részese vót a flémelésnek .. de inkább a tárgya :DD
  • n003
    #154494
    Bódogat!!
  • Me0w
    #154493
    Lol, erre emlekszem :))
  • Beers
    #154492
    HBD uwu!
  • mikszer
    #154491
    Sziasztok. Ide is írok, hátha találkoztatok a problémámmal:
    Delux editiont vettem meg (alap+sf) és amikor SF-el akarok neten játszani, nem enged fel a szerverekre. azt írja, hogy módosított fájlaim vannak, állítsam vissza eredetire a játékot. De teljesen szűz telepítés, semmilyen modot nem használok :( Mitől lehet ez? Az alap játék az megy rendesen a neten.
    Ja, és egy DVD-n van az egész és egyszerre települ fel (tehát nem külön az alap és utána a kieg.), elkéri a két serialt és felmegy a gépre. Aztán patcheltem.
    Írtam az EA-nak, a "[email protected]" címre... az SF topikjába bemásoltam, mert tanulságos , mindenesetre okosabb nem lettem tőle. Ha valakinek van ötlete, szívesen venném.
  • Running
    #154490
    Igen erre emlékszem én is, elég vicces volt.
  • Bala10
    #154489
    :D
  • OrionHungary
    #154488
    ez se semmi aláírás "Gero mondta,hogy milyen jó játék lesz a BF2 és hogy játsszunk majd vele sokat.Én mondtam,hogy ok.Ő azóta wow-ozik..."
  • badsec
    #154487
    Huppsz, ezt én kérdeztem tőle! De aztán semmi buzulás!
  • Beers
    #154486
    vízet a budiban?!