172092
  • traXion
    #25
    Az a 2 milka ember nem szereti a változatosságot.
  • traXion
    #24
    Nem.
  • skorpio7
    #23
    Micsoda szerencse , hogy majd 2 millió ember , aki megvette az alap game-t nem így gondolkodik .
  • Adi
    #22
    Mi van konzol gyülölő vagy??:)
  • Adi
    #21
    Hülye vagy te....
  • traXion
    #20
    Akkor inkább a szekrényt nézem! :)
  • Adi
    #19
    Amúgy ps2-re jön egy ugyanilyen fajta modernkori okoság: Battlefield: Modern Combat


    Sztem ehez lesz hasonló!!
  • traXion
    #18
    Multygame klán.

    Basszameg, ma mindenki ilyen hülye?
  • Adi
    #17
    Akkor mi ez a CB logó a nevedbe??
  • traXion
    #16
    Onnan, hogy 1.5 évig nyomtam a BFet és kioktat. Közben őt, ezzel a nickel sosem láttam. Ő tudja biztos jobban!
  • Bandew
    #15
    Most mitől borultál ki ennyire?
  • traXion
    #14
    Szopatsz?

    Köszi hogy kioktatsz...
  • CrucifX
    #13
    A BF NEM realmodos, pusztán funcélokra van, ugyanez vonatkozik a BFV-re és a modok többségére is.
  • traXion
    #12
    Az is.
  • Bandew
    #11
    Akkor CoD! :-)
  • traXion
    #10
    Figyi, a DC is egy rakás szar. Ez az egész BF nem jön már be nekem annyira, mint régen. Régen bejött, mert új volt, de a célzórendszer, a sérülésmodell egy nagy nulla.
  • CrucifX
    #9
    Mivel a fejlesztésben oroszlánrészt vállal a Desert Combat-ot jegyző csapat, nem hinném, hogy "nevetséges" lesz...
  • Bandew
    #8
    Hát az tényleg elég ratyi volt. Pedig csak egy hajszálon múlt, hogy iszonyat jó legyen, és ez még idegesítőbb.
  • traXion
    #7
    Szerintem ugyan olyan nevetséges lesz, mint a vietnami feldolhozás... Kívánom, hogy ne legyen igazam...
  • Bandee1987
    #6
    Heh...ezt a játékot én is várom...
  • CrucifX
    #5
    A június az újság megjelenésére vonatkozik.
  • Bandew
    #4
    Hát tudod ilyenkor mindig keltik a hamis reményeket bennünk. :-)
  • DJ Skyline
    #3
    azért elég gyorsak a fiúk...alig jött ki a Vietnam és már jön is a második rész...ott van a képen hogy Júniusban megjelenik...ami persze úgyis eltolódi...jó lesz az Decembernek is!:PPP
  • Bandew
    #2
    Bár sztem a végleges címe nem ez lesz.
  • Bandew
    #1
    Hardwired:

    Bár mindeannyian sejtettük, hogy "elkerülhetetlen" a BF1942 hivatalos folytatása, mégis rendkívűl szívmelengető a hír, hogy, hamarosan lehull a lepel az új játékról, mégpedig a Computer Gaming World júliusi számában! Ez az újság kb. az E3 idején fog megjelenni és elég szaftos darab lesz, mert a KOTOR 2-ről is ebben olvashatjuk az első infókat. A cím maga még természetesen ideiglenes, de annyit tudni már, hogy a Desert Combat-hoz hasonló modern fegyverzetet kapunk majd. Mivel nemrégen adtunk hírt a DICE és a Trauma (a DC készítői) közti megállapodásról, elég valószínűnek látszik, hogy ez lesz az együttműködés gyümölcse! Ja, van egy kis tízerkép, élesszemű DC veteránok hasonlíthatják a kedvencükhöz :)