172092
  • n003
    #155887
    azért kapod Dzsegtől mert mink többijek még nem merünk erre a szintre felmerészkedni .. énmég ovi kiccsoport .. b34
  • uwu
    #155886
    Végülis majdnem így van.
    Csak a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy infantryban mindenki medic, conqestben meg mindenki AT, mert ez a leg hatékonyabb.
    Persze néha mással is kell spawnolni, de azokat a kasztokat csak alkalomszerűen lehet használni, snipát meg szinte soha.
  • n003
    #155885
    háátnem .. waron tudod mi van (conqvestről dumálunk és nem inf) nagytöbség átés esetleg a sq léder medik commander meg ami éppen kell áltban kommanyós akik meg tankoznak épíszíznek endzsi .. oszt jóccaka

    inf meg full medic
  • Mrlego
    #155884
    Én csak anyit írnák ehez ,hogy ez a felhuza egyiik orvos a másikat témához.
    Az is más amikor meg van beszélve pl: első hullám,Figyelem elterelés,Pont megtartása,Ellenség feltartása.
    Szóval ha tud az ember csapatban dolgozni és mindenkinek megvan elöre beszélve a feladata.(Vegyünk egy wart pl taktikai térkép ki hol lesz ki kitt fedez kinek mi a dolga és ezt kb naponta 3 x gyakorolják)
    Azt akkarom ezel csak mondani ha értelmesen megtudja szervezni a vezető akkor minden kasztnak nagyon nagy szerepe van (még a mesterlövésznek is ).
    DE érted ha megy a saját feje uttán és nem teljesiti az utasitást szóval nem tesz semmit a csapatért akkor minek legyen a csapatban?
  • Seten
    #155883

    Mindenkinek meglehet a saját véleménye/tapasztalata egy témában (vagy egy játék során).

    Csak azt nem értem, hogy ha ez(ek) egyénenként különböznek, akkor miért olyan tahó valaki, hogy érvek helyett, nekiesik a másiknak, hogy: "húzz el a faszságaiddal!"

    Taknyos, neveletlen, 5 éves cigánypurdék szintje ez!

  • schrank
    #155882
    ha egy fasszopó noob medic bagás egymás élesztgetése és gyógyítgatása érdemnek számít akkor a claymore használat is legyen az aztán lehet sírni gyökerek ...
  • Seten
    #155881

    Micsoda riposzt! :)

    (komolyan, mint az óvodában)

  • JAG1
    #155880
    wow topikba nem szoktál írni? Ott szoktak értelmetlen fasságokat gügyögni...
  • HTS s3rg1nh00
    #155879
    aki hülye,haljon meg
    aki meg okos,az kapásból refineryt célozza meg,mert ott van egy Z10,meg 2 J10 amik röhögve lövik ki a két kobrát egyszerre
    esetleg lehet woodot is kempelni tisztes távolságból,de J10ek miatt ez a verzió igen hamar véget szokott érni
  • HTS s3rg1nh00
    #155878
    azt elfelejtetted,hogy milyen színben...

  • Seten
    #155877

    Polfórumokra nem szoktál írni? Azok tudják még ilyen profi módon a szarkenegetést művelni! :)

  • Seten
    #155876

    Pl Dragon-on a Cobra-k mániája, hogy a Vista Point, Temple, Market Place-nél nyitnak.
    Vagy a Docks-ot visszafoglalni.

  • Me0w
    #155875
    Kar, hogy levagtak a kabel vegerol az usb csatit :(
  • Bogdogege
    #155874
    Megjött az új egerem

  • Fujiryu
    #155873
    A topik változatlan :)
  • n003
    #155872
    párezer hasonló baromság hsz után neked is gurulni fog szanaszéjjel a gyóccered :D
    b34
  • JAG1
    #155871
    Hiába próbálod az oltári nagy fasságaidat az én hangnememmel leplezni...
  • Seten
    #155870

    Ha elgurult, elgurult. Majd íratsz fel másikat. :)

    (a többiek legalább tudnak normális hangnemben írni)

  • JAG1
    #155869
    Nézzed má' meg, hogy az aixos topikba vagyunk e...
    Köszi,
  • Kovács legény
    #155868
    szóval akkor a vérlámákra utazol akikkel értelmes helyen, egy waron meg pláne nem találkozol
  • uwu
    #155867
    LOL milyen helikopter az ami lebeg?
    Kikkel játszol te?
    A lebegő heli ingyen freg, nem veszélyforrás. Antitankkal kell spawnolni mindenkinek és vége.
  • Seten
    #155866

    Nna, pont ezeket szoktam kilőni.

  • Kovács legény
    #155865
    én medickel vadásztam a helikre, amikor lebegett a zászlónál hogy foglaljon, egy csomó medicpackot dobtam az egyik oldalára, ezzel kibillentettem az egyensúlyából és lezuhant
  • Kovács legény
    #155864
    hívjuk csak prédának
  • n003
    #155863
    "zászlónál lebegnek" te tök komojjan beszélsz bazdmeg aki helivel foglal zászlót az meg is érdemli hogy kilőjjék
  • Seten
    #155862

    A helikopternél a spawncamper-ekre gondoltam (de ezt is írtam korábban) vagy mikor a zászlónál lebegnek. Az L85 meg nem viszi át a fülkét. :)

  • JAG1
    #155861
    Jahh, pláne, mikor hasal a bokor alatt és kés áll ki a fejéből...
  • uwu
    #155860
    Ja, olyan zsákmányállatszerű kinézete van
  • uwu
    #155859
    A van esálye egy kicsit erős. Maradjunk annyiban, hogy néha le lehet lőni.
    Olyat aki nem tud repülni, azt körönként többször is le lehet puffantani, igazi pilótát viszont tök esélytelen.
    De a snipa vs heli, elég szánalmas próbálkozás.
  • Kovács legény
    #155858
    de a snipának cuki a rucijaaa
  • HTS s3rg1nh00
    #155857
    viszont egy tanknak legalább van esélye a helis ellen,egy csipának meg semmi(nem mellesleg nemtom miről beszélünk,a medic L85-je távolra ugyanolyan hatékony,mint az m95)
  • Seten
    #155856

    Csak a tankot/APC-t könnyebben kitv-zik. :)

  • Seten
    #155855
    LOL
  • Seten
    #155854

    Persze, te döntöd el, hogy kempelsz vagy mész mezőnybe.

  • JAG1
    #155853
    Hűbazmeg nem mondod? Aztakúrva...

    Na húzzál a faszba...
  • havercsotány
    #155852
    a snipa csak publicra jó ha éppen eszek vagy magolgatok, felmegyek egy tetőre és pufogtatok
  • uwu
    #155851
    A helit sokkal könnyebb tankkal lelőni mint snipával, de ennek a módszernek a hatékonysága is elhanyagolható. Szóval a snipa nem ér semmit, ezen az sem változtat, ha havonta lelősz 2 pilótát.
    Infantryban meg a 6 medices sqad verhetetlen. A hulláktól is lehet lőszert szerezni, nem kell support, snipa meg főleg nem kell.

    Mikor még játszottam és megláttam egy snipát a csapatban általában letékáztam, hátha meggondolja magát.
  • Seten
    #155850

    Egy squad - hat ember.

  • Me0w
    #155849
    :D
  • JAG1
    #155848
    "4 medic, 1 support, 1 sniper. (infantry-n)"

    Hö?